-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Sonia - mogę oczywiście zrobić, ale tak jak pisałam, mogę zrobić zwykłe, bez ładnych szablonów, po prostu. Jeśli takie może być to napisz i postaram się dziś/jutro zrobić. Wyróżnione będzie kosztowało bodajże 12,60. Czy są ładne fotki wszystkich piesków i teksty czy też musiałabym je sama utworzyć? Jeśli tak to prosiłabym o pomoc, bo nie jestem szczególnie "płodna" :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] nie bardzo mam wenę ale coś dziewczyny dołóżcie i na początek może będzie -proszę o wyrozumiałość Karmelka Mam dopiero kilka lat i świat jest dla mnie jeszcze tajemnicą, ,mam dopiero poznać co to miłośc człowieka, jego otwarte serce, radosny śmiech, szczere ręcę przy misce pełnej smakołykow... ale czy zdążę...już wiem co to strach,który przygniata do ziemi, ból,który paraliżuje całe moje ciałko, głód, który każe walczyć o jedzenie, proszę nie pozwól mi poznać jeszcze większe przerażenie mojego krótkiego życia... wyciągnij do mnie swoje dłonie... zaopiekuj się mną....a ja ... oddam Ci całą siebie i będę tylko Twoja... Karmelka została porzucona ze swoimi siostrami w małej miejsowości, jest suczką wysterylizowaną ,przyjazną a przy odrobinie serca szybko nauczy się żyć ze Swoim człowiekiem. Lalka i Elza-obie suczki wysterylizowane Co widzisz człowieku jak na nas patrzysz? Ot,zwykle psie kundle powiesz. Tak,jesteśmy psie kundle ale za to jakie ,jeżeli tylko trochę poświęcisz nam czasu to dowiesz się że ja -Lalka ,mimo że tylko przypominam labladora jestem tak jak one łagodna,przyjacielska, tak jak one potrzebuję do życia człowieka-swojego człowieka tak jak one umiem bawić się z dziećmi i słuchać swojego Pana pozwól mi pokazac Ci że mogę być dla Ciebie- przyjacielem. jeżeli jeszcze sekundkę poświęcisz człowieku to przedstawię się ja-Elza miałam kiedyś dom...którego już nie mam, miałam kiedyś dzieci...ktorych już nie mam, miałam kiedyś życie...a którego już mogę nie mieć więc Człowieku proszę pomyśl o mnie chwileczkę zastanów się a może... mogę Ci dać dom....do którego będziesz wracał ,bo będę tam ja mogę Ci dać przyjaźń.. którą oddam tylko Tobie mogę Ci dać życie...które dzięki mnie przeżyjesz radośnie przekonaj się a może... . Janka i Zojka Dlaczego One tak łopoczą...dlaczego tak okropnie bolą... dlaczego nasze serca tak drgają z trwogi... niech przestaną ... niech ucichną ... już dosyć głodu,strachu,zimna...już dosyć Dwie psie bidulki porzucone ,niepotrzbne,niechciane mają tylko siebie... Pomóż im przywrocić wiarę w dobre serce człowieka, radosne serce które pokocha ,zaopikuje się i nigdy już nie zostawi.
-
[quote name='Tola'] Ok 16 zabieram sunię z ulicy. Trzymajcie kciuki, bo bardzo potrzebne. Widzę, ze mała ma drugą ofertę domku, bardzo sime cieszę. Do agusizet mamy prawdopodobnie transport, czekam na zadre, zeby potwierdzila:cool3:[/QUOTE] to ja też ściskam kciukole :)
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
poszła dzisiaj moja wrześniowa deklaracja dla Bursztyna :) -
Rodzice-pisalam wczoraj kilkakrotnie do Isadrory ale ciotka ma chyba zapchaną skrzynkę -a może byś zrobila allegro dla suczek -czyli dla Karmelki ,łączone dla Elzy i Lalki,i łączone dla Janki i Zojki, to byłyby 3 wyróznione ,podalabyś konto na PW to przlałabym pieniążki ,z ciotki Isadory skorzystamy kiedyś na spokojnie-napiszę jej info,że zależało nam na czasie i przeproszę.
-
Dora-smutne ale prawdziwe-:( nie mam nikogo ,kto nawet na chwilę przetrzymał by psa( w kwietniu przetrząsnęłam znajmomych i rodzinę dla Finki i co każdy ma swoje sprawy:( ,ja jestem blokowcem z zadziorną, schorowaną suczką :( tak więc nic nie pomogę ,jedynie moja pomoc polega tylko na grosikowym finansowaniu :(
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a może to taktyka jamora-Bursztyn pozbawiony rozrywek szybko trafi na swój domek a tak to chłopakjak na wywczasach :) -
dla chudziutkiej onki i tej gryzionej psinki Tolu i Zadro jesteście aniołami-wybawicielami :) ,serce boli dla tej reszty,:( nie mogę wam teraz pomóc przy wydostaniu bidul(praca a potem szpital :(po południu-ale jak wszystko wróci do normy to będę do dyspozycji :).
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian super zdjątko w tle Pańci ,chyba lubisz takie drapki:) -
Błaka się pies po ulicy Szczebrzeskiej w Zamościu
sonia71 replied to FIFA's topic in Już w nowym domu
szkoda psiny,ale ja też nie mam pomysłu:( -
Zoruśka -dla ciebie buziaki i mizianki :)
-
Rodzice- allegro dla Karmelki i Elzy miałam zapłacić sama ,Isadora zgodziła sę zrobić ale nie potwierdziła mi jeszcze kwoty ,czekam na jej odpowiedź ,będą one wyróżnione więc napewno droższe, z tego co widzę ma bardzo dużo zamówień jeszcze do zrobienia więc w czasie to bedzie trochę rozciągnięte,grzecznie się przypominam ale na razie cisza.,nie wiem jak z allegro łączonym dla kilku psiaków-tzn .czy tak można i jaki koszt.
-
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
przyszłam się przywitać z Miodzio/Miodziem:loveu::loveu::loveu: uwielbiam takie psiulki jak on i Lola,dołożyłabym z wyglądu moją Sońkę (która właśnie standardowo:angryy: ma urojoną a ze względu na serucho nie można tego rozwiązać :-( ) -
mizianki dla kruszynki Zorki :)
-
odwiedzam zamojszczaki i co ...oczy mi wypadły ...tyle szczeniorków ,przytulaneczki maleńkie...tylko skąd tyle domków ? ja wogóle jestem od 2 tygodni pesymistką (codzienne wizyty w szpitalu u bliskiej mi osoby nie nastrajają optymistycznie) ale wy dziewczyny pewnie coś wykombinujecie :) zresztą jak zawsze :)
-
i ja się melduję u Zorki- przytulaśna kruszynka z wielkim szczęściem ,bo gdyby nie Rodzice to....:(, jak Isadora zrobi allego to szybko bedzie domek(Isadora,pamiętasz o mnie?-czekam na odpowiedź)
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian-chłopaku a co ty tak spadleś na sam dół? fotki suuuper tylko czekać aż pojawi się domek :) dlaczego ja jestem blokowcem ;),powinieneś być ozdobą podwórka i ogrodu :) -
PS. Ja do zlosliwych nie naleze:eviltong: Ale upierdliwa czasami bywam:evil_lol:[/QUOTE] e tam to ja teraz bedę upierdliwa ;) bo dalej nie mam odpowiedzi czy deklaracja na sierpien wyslana 27 lipca doszła bo teraz pewnie bedzie na wrzesień czy się wstrzymujemy do kroi sie domek a jest jeszcze tydzień sierpnia-pozdrowionka dla Froda w nowym domku :)
-
[quote name='DORA1020']W tej chwili pilniejsza Elza,Lotka/jakos mi do niej nie pasuje to imie/ idzie w poniedzialek na sterylke[/QUOTE] to są tylko robocze imionka ,tak jak pisałam do zmiany :) to napiszę do isadory o allegro dla Karmelki i Elzy, i poproszę ją żeby się odezwała do ciebie po szczególy namiarów.