Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Frodziasty :loveu: super że już jesteś domiasty:multi::multi:
  2. Zoreczko dla ciebie poranne przytulanko :)
  3. [quote name='bianka0']Biedny Hero. Źle to wtedy rozszyfrowaliśmy, to Fabian bronił Hero i po jego zabraniu wydaliśmy na Hero wyrok :-([/QUOTE] ciężko zgodzić się z takim komentarzem :( czy mogło tak być :( ? myślę że Hero już na zawsze będzie miał miejscówkę w waszych serduchach-ja go nie znałam ale właśnie takie zdjęcia motywują do tego co staramy się robić ,mimo że czasem ...:( , :(
  4. to ja z rana wymiziam chudzileca-Huntera :)
  5. Rodzice a przypadkiem Muminek nie wplątal się w allegro Miodzia bo mi się wydaje że tam się pałęta :)
  6. Funiu-mały to Kajtek :) to propozycja IVV -sponsorki :) Banerek-klikasz "wklej" na dany banerek potem w ustawieniach -edytuj synaturę i tu w tym miejscu co ma być banerek klikasz "wklej" potem "zapisz" i chyba na dole jeszcze raz "zapisz" Co do tego linku :( to widziałam tylko początek i trudno opisać jak to odczułam,:( :( :( więc faktycznie trzeba uczulić żeby wrażliwe osoby tego nie oglądały :( :( :(
  7. Podobno do bud najlepsza jest słoma, a nie kołdry czy ciuchy, bo w zimie mogą przymarzać, a słoma jest zawsze cieplutka i psiaki ją uwielbiają :-))[/QUOTE] to nie wiedziałam :( ,aaa całkiem przypadkiem ;) trafiłam na allegro pana ze Szczebrzeszyna co wystawił dużo bud , ceny w zależności od wielkości od 200 zl. i od ocieplenia ,a też zapewnia transport ;),może na jedną większą byśmy jakoś uzbierały.może by dał jakiś rabacik po sąsiedzku:) , tylko ten problem- gdzie ją umieścić :( .
  8. malagos- wątek szczebrzeszynków jest na dogo- banerek u mnie :)
  9. jednak te zamojszczaki w sumie mają ociupinkę szczęścia po schronie ,zazwyczaj umiszczane są w Dt i hotelikach :) macie może jakich wolny pomysł jak pomóc dwóm siostrzyczkom z cmentarza ze Szczebrzeszyna,jedna zaczyna chorować ,chodzi o przetrzymanie jakiś czas potem Dora umieści je u zaprzyjażnionych ludzi gdy psiule stamtąd znajdą domki, zimno ,mokro,bez dachu, a one na dworze :( , :(
  10. Rodzice- to jak jeszcze można pomoc w ogłoszeniach Miodzia-allegro jest najistotniejsze ,prawda , czy coś jeszcze i czy bedzie miał znaczenie dla Zojki i Janki fakt że zabierzesz po Miodziu Zahira bo nie wiemy czy zajęłyby jego miejsce :), szkoda że nie wiemy ile za te budy, one pewnie mogłyby być w jednej a Dora nie lepiej zamiast słomy kołdry z ciucholandow ?
  11. [quote name='IVV']czy ta piekna sunia to nasza zabiedzona onka z Zamoscia ???? Beka Ty to jakas czarodziejka jestes ;) strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!! narezcie dziewczyna sie doczekala !!!!!![/QUOTE] nic dodać nic ująć :) , :)
  12. [quote name='beka']Mam nadzieję że trafi tak dobrze jak Tara, która wreszcie ma dom :))[/QUOTE] przyszłam się przywitać :) z Cassi i ..... j/w....:)
  13. super że biłgorajanka chociaż na chwileczkę jest zamościanką a dzięki agusizet będzie ...mielecczanką ;) a może i ....sąsiadką:) , :) Luśkową :)
  14. Rodzice- pewnie że wszysko ok :) ,jutro rano poleci kaska -może allegro przyniesie domki bidulkom:( qurczę tak teraz zimno ,serce się kraje że Zojka i Janka mokną - Dora a czy orientowałaś się tak ogólnie jaka jest cena bud tylko z drugiej strony gdzie je umieścić :(
  15. może właśnie od wczoraj grzeje dooopeczkę w ciepłej budce ,ktoś z czułym serduchem przygarnął bidulę.:)
  16. to ja przytulam malutkie zorkowe kosteczki do serducha :)
  17. Luśka -i co krajowy domek jednak powoli cię odpuszcza:( ot los :( kudłata mizianka a bez domku :(
  18. chodź Miodzik (nie przeszkadzaj Pańci niech tworzy psiowe ogłoszonka) poprzytulam cię cieplutkim kocykiem ,wymiziam bo taka beznadziejna pogoda że tylko tak właśnie trzeba spędzić czas -to wirtualnie dla ciebie :) bo praktycznie to dopiero późnym wieczorkiem będzie kocykowe przytulanko z moją Sońką.
  19. czy to znaczy że ......:) , :) , :)
  20. Kawka to taka cyganiocha ;)-oczywiście w sensie czarnula :),różowy jęzorek rozświetla jej ciemną stronę życia-sory ale ten deszcz i wiatr który wyje mi tu na pracowym strychu chyba wydobywają z człowieka najczarniejsze odczucia :(
  21. [quote name='Tola']Jutro jade po znajdkę; mieszka na ulicy pod Biłgorajem[/QUOTE] oby się tylko kruszynka za bardzo nie schowala :( dzisiaj zimnica i deszcz :(,qrczę ,jak dojedziecie może na chwilę przestanie chociaż padać i malutka pokaze nosek.
  22. [quote name='DORA1020']Fajne,poetyckie,tymbardziej jak malo info.O Karmelce mozna jeszcze dodac,ze jest malutka,wazy 8kg.moze mieszkac w bloku,lubi sobie poszczekac na obcego przybysza. Elza niestety nie wysterylizowana jeszcze. Forest to psiak terierkowaty,nieduzy,Czako placze za ludzmi:-(doslownie,to jego dopominanie sie o milosc to placz.Nie jestem na takie rzeczy odporna:shake:[/QUOTE] Rodzice-dopisz jeszcze te uwagi Dory i czekam na numer konta :)
  23. ciepło się robi na serduchu jak się słyszy że psiulki są szczęśliwe po tym co przeszły w schronie :) ,:)
  24. Rodzice - no chyba mnie pogonisz/cie ;) skoro Forest najbardziej potrzebujący to dokoptuj go do mojego rachunku i to będzie cztery wyróżnione-sory ,nawet nie zapytałam czy oprócz Miodzia i Zahira,Karmelki,Elzy i Lalki,Janki i Zojki zrobisz jeszcze Foreta?-jak wyrazisz zgodę to podsuwam mały tekścik ale mamy mało info. Forest- skąd sie wziąłem?gdzie jest mój dom? dlaczego nikt mnie nie przytula ? gdzie mój Pan?... gdybym mógł wykrzyczeć te pytania w świat! czy ktoś odpowiedziałby na nie? czy ktoś powiedziałby: to ja cię znalazłem, tu jest twój dom,to ja bedę cię przytulał, to ja bedę twoim Panem... Człowieku! może to akurat Ty odpowiesz na te pytania! Nie pozwól by bezdomny Forest nigdy nie miał okazji przeżyć swojego życia nie znając odpowiedzi na te pytania.
×
×
  • Create New...