-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Zoreczko dla ciebie poranne przytulanko :)
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Biedny Hero. Źle to wtedy rozszyfrowaliśmy, to Fabian bronił Hero i po jego zabraniu wydaliśmy na Hero wyrok :-([/QUOTE] ciężko zgodzić się z takim komentarzem :( czy mogło tak być :( ? myślę że Hero już na zawsze będzie miał miejscówkę w waszych serduchach-ja go nie znałam ale właśnie takie zdjęcia motywują do tego co staramy się robić ,mimo że czasem ...:( , :( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
to ja z rana wymiziam chudzileca-Huntera :) -
Funiu-mały to Kajtek :) to propozycja IVV -sponsorki :) Banerek-klikasz "wklej" na dany banerek potem w ustawieniach -edytuj synaturę i tu w tym miejscu co ma być banerek klikasz "wklej" potem "zapisz" i chyba na dole jeszcze raz "zapisz" Co do tego linku :( to widziałam tylko początek i trudno opisać jak to odczułam,:( :( :( więc faktycznie trzeba uczulić żeby wrażliwe osoby tego nie oglądały :( :( :(
-
Podobno do bud najlepsza jest słoma, a nie kołdry czy ciuchy, bo w zimie mogą przymarzać, a słoma jest zawsze cieplutka i psiaki ją uwielbiają :-))[/QUOTE] to nie wiedziałam :( ,aaa całkiem przypadkiem ;) trafiłam na allegro pana ze Szczebrzeszyna co wystawił dużo bud , ceny w zależności od wielkości od 200 zl. i od ocieplenia ,a też zapewnia transport ;),może na jedną większą byśmy jakoś uzbierały.może by dał jakiś rabacik po sąsiedzku:) , tylko ten problem- gdzie ją umieścić :( .
-
malagos- wątek szczebrzeszynków jest na dogo- banerek u mnie :)
-
jednak te zamojszczaki w sumie mają ociupinkę szczęścia po schronie ,zazwyczaj umiszczane są w Dt i hotelikach :) macie może jakich wolny pomysł jak pomóc dwóm siostrzyczkom z cmentarza ze Szczebrzeszyna,jedna zaczyna chorować ,chodzi o przetrzymanie jakiś czas potem Dora umieści je u zaprzyjażnionych ludzi gdy psiule stamtąd znajdą domki, zimno ,mokro,bez dachu, a one na dworze :( , :(
-
Rodzice- to jak jeszcze można pomoc w ogłoszeniach Miodzia-allegro jest najistotniejsze ,prawda , czy coś jeszcze i czy bedzie miał znaczenie dla Zojki i Janki fakt że zabierzesz po Miodziu Zahira bo nie wiemy czy zajęłyby jego miejsce :), szkoda że nie wiemy ile za te budy, one pewnie mogłyby być w jednej a Dora nie lepiej zamiast słomy kołdry z ciucholandow ?
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']czy ta piekna sunia to nasza zabiedzona onka z Zamoscia ???? Beka Ty to jakas czarodziejka jestes ;) strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!! narezcie dziewczyna sie doczekala !!!!!![/QUOTE] nic dodać nic ująć :) , :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Mam nadzieję że trafi tak dobrze jak Tara, która wreszcie ma dom :))[/QUOTE] przyszłam się przywitać :) z Cassi i ..... j/w....:) -
super że biłgorajanka chociaż na chwileczkę jest zamościanką a dzięki agusizet będzie ...mielecczanką ;) a może i ....sąsiadką:) , :) Luśkową :)
-
Błaka się pies po ulicy Szczebrzeskiej w Zamościu
sonia71 replied to FIFA's topic in Już w nowym domu
może właśnie od wczoraj grzeje dooopeczkę w ciepłej budce ,ktoś z czułym serduchem przygarnął bidulę.:) -
to ja przytulam malutkie zorkowe kosteczki do serducha :)
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Luśka -i co krajowy domek jednak powoli cię odpuszcza:( ot los :( kudłata mizianka a bez domku :( -
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
chodź Miodzik (nie przeszkadzaj Pańci niech tworzy psiowe ogłoszonka) poprzytulam cię cieplutkim kocykiem ,wymiziam bo taka beznadziejna pogoda że tylko tak właśnie trzeba spędzić czas -to wirtualnie dla ciebie :) bo praktycznie to dopiero późnym wieczorkiem będzie kocykowe przytulanko z moją Sońką. -
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
sonia71 replied to beka's topic in Już w nowym domu
czy to znaczy że ......:) , :) , :) -
[quote name='Tola']Jutro jade po znajdkę; mieszka na ulicy pod Biłgorajem[/QUOTE] oby się tylko kruszynka za bardzo nie schowala :( dzisiaj zimnica i deszcz :(,qrczę ,jak dojedziecie może na chwilę przestanie chociaż padać i malutka pokaze nosek.
-
[quote name='DORA1020']Fajne,poetyckie,tymbardziej jak malo info.O Karmelce mozna jeszcze dodac,ze jest malutka,wazy 8kg.moze mieszkac w bloku,lubi sobie poszczekac na obcego przybysza. Elza niestety nie wysterylizowana jeszcze. Forest to psiak terierkowaty,nieduzy,Czako placze za ludzmi:-(doslownie,to jego dopominanie sie o milosc to placz.Nie jestem na takie rzeczy odporna:shake:[/QUOTE] Rodzice-dopisz jeszcze te uwagi Dory i czekam na numer konta :)
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ciepło się robi na serduchu jak się słyszy że psiulki są szczęśliwe po tym co przeszły w schronie :) ,:) -
Rodzice - no chyba mnie pogonisz/cie ;) skoro Forest najbardziej potrzebujący to dokoptuj go do mojego rachunku i to będzie cztery wyróżnione-sory ,nawet nie zapytałam czy oprócz Miodzia i Zahira,Karmelki,Elzy i Lalki,Janki i Zojki zrobisz jeszcze Foreta?-jak wyrazisz zgodę to podsuwam mały tekścik ale mamy mało info. Forest- skąd sie wziąłem?gdzie jest mój dom? dlaczego nikt mnie nie przytula ? gdzie mój Pan?... gdybym mógł wykrzyczeć te pytania w świat! czy ktoś odpowiedziałby na nie? czy ktoś powiedziałby: to ja cię znalazłem, tu jest twój dom,to ja bedę cię przytulał, to ja bedę twoim Panem... Człowieku! może to akurat Ty odpowiesz na te pytania! Nie pozwól by bezdomny Forest nigdy nie miał okazji przeżyć swojego życia nie znając odpowiedzi na te pytania.