Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. no Frodo- bezjajenczy ale za to z domkiem :)
  2. a ja jestem ciekawa co u Fineczki? może ktoś odwiedził ją w domku ?poadopcyjnie :)
  3. [quote name='agusiazet']Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na wyjazd Lusi do domu!!![/QUOTE] to super choć żal że tak daleko - babom to trudno dogodzić ;)
  4. to raniutko witam się z Milką :)
  5. [quote name='Tola']Szukajmy domu dla Cassi i tej suni z cmentarza; proszę o pomoc w ogłoszeniach to i miejcce szybciej sie zwolni:cool3:[/QUOTE] Tola z tego co widziałam to dla Bursztyna robiła allegro Lara ,może trzeba poprosić żeby zrobiła Cassi .
  6. [quote name='__Lara'];) musi mu wreszcie dać dom!!![/QUOTE] no tak ,po takim allegro Bursztyn musi przeciągnąć Pańcia :)
  7. [quote name='Tola']To trzymam mocno kciuki. Zamojskie oneczki sprawdzają się w nowych domach. Czy ktos juz robił jakies ogłoszenia suni?[/QUOTE] z tego co widzę to Cassi nie ma allegro -dziewczyny przecież znacie tyle ciotek,poproście którąś
  8. [quote name='sonia71']Podobno do bud najlepsza jest słoma, a nie kołdry czy ciuchy, bo w zimie mogą przymarzać, a słoma jest zawsze cieplutka i psiaki ją uwielbiają :-))[/QUOTE] to nie wiedziałam :( ,aaa całkiem przypadkiem ;) trafiłam na allegro pana ze Szczebrzeszyna co wystawił dużo bud , ceny w zależności od wielkości od 200 zl. i od ocieplenia ,a też zapewnia transport ;),może na jedną większą byśmy jakoś uzbierały.może by dał jakiś rabacik po sąsiedzku:) , tylko ten problem- gdzie ją umieścić :( .[/QUOTE] a tu ja pisalam o cenach .
  9. [quote name='DORA1020']Wlasnie problem w tym gdzie je umiescic,dzisiaj spotkalam na cmentarzu pania,ktorej nie jest obojetny los suczek,jednak nie moze ich zabrac do siebie,nawet na troche.Jutro mamy zrobic prowizoryczna bude,deske,albo dwie oprzec o budynek i polozyc na ziemi slome,bede musiala pojechac gdzies na wies i szukac slomy,to wyjscie niestety na chwile,mysle,spac w nocy nie moge,jak im pomoc. Co do bud,nie orientowalam sie w cenach,ale Krystyna,osoba,ktora mi pomaga w miare swoich mozliwosci,mowila,ze jakis facet sprzedalby niedrogo,bo nie ma zbytu,a troche tych bud zrobil,ale nie wiem--niedrogo----znaczy ile?/.Potrzebne tez 2 obroze i smycze dla Janki i Zojki.Tylko gdzie je umiescic?To w tej chwili najwiekszy moj problem:shake:[/QUOTE] Dora tu pisałaś o braku umieszczenia bud :(
  10. o matko kochana :( IVV -sory ,pisałaś po moim poście i ja myślałam że pytasz o sunie -szczebrzeszynianki a Chodziło o sunie też z cmentarza ale Toli -tak ? w sumie to malenstwa ważniejsze bo nie przeżyją bez pomocy człowieka a Zojka i Janka są dorosłe i choć moją tylko siebie,koczując na cmentarzu to mają wieksze szanse w te zimne noce :( ,:( :(
  11. [quote name='DORA1020']Witamy na watku:lol: W tej chwili tymczasowego schronienia potrzebuja Janka i Zojka,ktore mieszkaja na cmentarzu,zabralam stamtad Foresta,zona weta wziela na tymczas Karmelka,ale zostaly jeszcze dwie malizny,zrobilam im prowizoryczna bude,bo przeciez ciagle leje,ale sunie sa krotkowlose i jest im zimno,sa przeziebione.Janka i Zojka pilnie potrzebuja tymczasu:placz: qrczę- biedne siostrzyczki ,jeszcze ta beznadziejna pogoda :( ,miejmy nadzieję że allegro pomoże jak nie im to pozostałym które chwilowo mają dach nad głową i przez to ustapią miejsce Jance i Zojce :( Dora wcześniej pisałam o tym panu ze Szczebrzeszyna co wystawił te swoje budy na allegro ,szkoda ze nie udało się nic zebrać na tych feralnych dożynkach :(co robić :(
  12. [quote name='IVV']a gdzie sa wiadomosci te sunie dokladnie ? jakies info ? fotki?[/QUOTE] IVV-sunie mają wątek zbiorczy z innymi szczebrzeszynskimi bidami -banerek u mnie -zapraszam :)
  13. mogę sobie cytnąć sama siebie ;) [quote name='sonia71']jednak te zamojszczaki w sumie mają ociupinkę szczęścia po schronie ,zazwyczaj umiszczane są w Dt i hotelikach :) macie może jakich wolny pomysł jak pomóc dwóm siostrzyczkom z cmentarza ze Szczebrzeszyna,jedna zaczyna chorować ,chodzi o przetrzymanie jakiś czas potem Dora umieści je u zaprzyjażnionych ludzi gdy psiule stamtąd znajdą domki, zimno ,mokro,bez dachu, a one na dworze :( , :([/QUOTE]
  14. yyyyyy....witrualnych gościach :cool3:co by se chłopak nie myślał że miejscowi o nim zapomnieli :evil_lol:
  15. Rodzice Maciusia-zobaczysz ,dzięki allegro bidulki na pewno znajdą domki:multi: przed zimą i ty masz w tym ogromny udział :loveu: czyli podsumowując szczebrzeszyniaki: Karmalka,Elza,Lalka,Janka,Zojka,Zahir i Forest mają allegro :multi: zostały Pupil i Czako ale już jestem bezkasowa:shake:
  16. Coronaaj -mała to Milka ,teraz chwilowo jest u Funi a potem jedzie do agusizet, swoj wątek taż już ma :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192018-Maleńka-Milka-spała-na-ulicy-potopiono-jej-dzieci.-Proimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach?p=15298165#post15298165"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...5#post15298165[/COLOR][/URL]
  17. jestem w gościach u Barnaby -toż już nie jest "pies na baby?" :)
  18. no szkoda :( Kawusia dla ciebie przytulanko :)
  19. Cassi -nie martw się :) już teraz bedzie tylko lepiej ...:)
  20. [quote name='kaskadaffik']Lusia cały dzień przesiedziała ze mną dzisiaj w kartonie, bo przywiozłam koce i poszewki, wskoczyła tam, dostała kostkę wędzoną i tak razem sobie umilałyśmy czas :) :)[/QUOTE] to tylko pozazdrościć :)
  21. Panie Bursztynie -lecisz pan do domu czy nie ? ;)
  22. i ja dotrzymuję towarzystwa w kciukowaniu za zdrówko Milusi :)
  23. Lila:loveu: zmykaj stąd dziewczyno tu tylko potrzebujące bidulki a ty już szczęściara :multi:
×
×
  • Create New...