-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na wyjazd Lusi do domu!!![/QUOTE] to super choć żal że tak daleko - babom to trudno dogodzić ;) -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to raniutko witam się z Milką :) -
[quote name='Tola']Szukajmy domu dla Cassi i tej suni z cmentarza; proszę o pomoc w ogłoszeniach to i miejcce szybciej sie zwolni:cool3:[/QUOTE] Tola z tego co widziałam to dla Bursztyna robiła allegro Lara ,może trzeba poprosić żeby zrobiła Cassi .
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'];) musi mu wreszcie dać dom!!![/QUOTE] no tak ,po takim allegro Bursztyn musi przeciągnąć Pańcia :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']To trzymam mocno kciuki. Zamojskie oneczki sprawdzają się w nowych domach. Czy ktos juz robił jakies ogłoszenia suni?[/QUOTE] z tego co widzę to Cassi nie ma allegro -dziewczyny przecież znacie tyle ciotek,poproście którąś -
[quote name='sonia71']Podobno do bud najlepsza jest słoma, a nie kołdry czy ciuchy, bo w zimie mogą przymarzać, a słoma jest zawsze cieplutka i psiaki ją uwielbiają :-))[/QUOTE] to nie wiedziałam :( ,aaa całkiem przypadkiem ;) trafiłam na allegro pana ze Szczebrzeszyna co wystawił dużo bud , ceny w zależności od wielkości od 200 zl. i od ocieplenia ,a też zapewnia transport ;),może na jedną większą byśmy jakoś uzbierały.może by dał jakiś rabacik po sąsiedzku:) , tylko ten problem- gdzie ją umieścić :( .[/QUOTE] a tu ja pisalam o cenach .
-
[quote name='DORA1020']Wlasnie problem w tym gdzie je umiescic,dzisiaj spotkalam na cmentarzu pania,ktorej nie jest obojetny los suczek,jednak nie moze ich zabrac do siebie,nawet na troche.Jutro mamy zrobic prowizoryczna bude,deske,albo dwie oprzec o budynek i polozyc na ziemi slome,bede musiala pojechac gdzies na wies i szukac slomy,to wyjscie niestety na chwile,mysle,spac w nocy nie moge,jak im pomoc. Co do bud,nie orientowalam sie w cenach,ale Krystyna,osoba,ktora mi pomaga w miare swoich mozliwosci,mowila,ze jakis facet sprzedalby niedrogo,bo nie ma zbytu,a troche tych bud zrobil,ale nie wiem--niedrogo----znaczy ile?/.Potrzebne tez 2 obroze i smycze dla Janki i Zojki.Tylko gdzie je umiescic?To w tej chwili najwiekszy moj problem:shake:[/QUOTE] Dora tu pisałaś o braku umieszczenia bud :(
-
o matko kochana :( IVV -sory ,pisałaś po moim poście i ja myślałam że pytasz o sunie -szczebrzeszynianki a Chodziło o sunie też z cmentarza ale Toli -tak ? w sumie to malenstwa ważniejsze bo nie przeżyją bez pomocy człowieka a Zojka i Janka są dorosłe i choć moją tylko siebie,koczując na cmentarzu to mają wieksze szanse w te zimne noce :( ,:( :(
-
[quote name='DORA1020']Witamy na watku:lol: W tej chwili tymczasowego schronienia potrzebuja Janka i Zojka,ktore mieszkaja na cmentarzu,zabralam stamtad Foresta,zona weta wziela na tymczas Karmelka,ale zostaly jeszcze dwie malizny,zrobilam im prowizoryczna bude,bo przeciez ciagle leje,ale sunie sa krotkowlose i jest im zimno,sa przeziebione.Janka i Zojka pilnie potrzebuja tymczasu:placz: qrczę- biedne siostrzyczki ,jeszcze ta beznadziejna pogoda :( ,miejmy nadzieję że allegro pomoże jak nie im to pozostałym które chwilowo mają dach nad głową i przez to ustapią miejsce Jance i Zojce :( Dora wcześniej pisałam o tym panu ze Szczebrzeszyna co wystawił te swoje budy na allegro ,szkoda ze nie udało się nic zebrać na tych feralnych dożynkach :(co robić :(
-
[quote name='IVV']a gdzie sa wiadomosci te sunie dokladnie ? jakies info ? fotki?[/QUOTE] IVV-sunie mają wątek zbiorczy z innymi szczebrzeszynskimi bidami -banerek u mnie -zapraszam :)
-
mogę sobie cytnąć sama siebie ;) [quote name='sonia71']jednak te zamojszczaki w sumie mają ociupinkę szczęścia po schronie ,zazwyczaj umiszczane są w Dt i hotelikach :) macie może jakich wolny pomysł jak pomóc dwóm siostrzyczkom z cmentarza ze Szczebrzeszyna,jedna zaczyna chorować ,chodzi o przetrzymanie jakiś czas potem Dora umieści je u zaprzyjażnionych ludzi gdy psiule stamtąd znajdą domki, zimno ,mokro,bez dachu, a one na dworze :( , :([/QUOTE]
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
yyyyyy....witrualnych gościach :cool3:co by se chłopak nie myślał że miejscowi o nim zapomnieli :evil_lol: -
Coronaaj -mała to Milka ,teraz chwilowo jest u Funi a potem jedzie do agusizet, swoj wątek taż już ma :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192018-Maleńka-Milka-spała-na-ulicy-potopiono-jej-dzieci.-Proimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach?p=15298165#post15298165"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...5#post15298165[/COLOR][/URL]
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem w gościach u Barnaby -toż już nie jest "pies na baby?" :) -
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
a ja z rana u Miodziana :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi -nie martw się :) już teraz bedzie tylko lepiej ...:) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaskadaffik']Lusia cały dzień przesiedziała ze mną dzisiaj w kartonie, bo przywiozłam koce i poszewki, wskoczyła tam, dostała kostkę wędzoną i tak razem sobie umilałyśmy czas :) :)[/QUOTE] to tylko pozazdrościć :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Panie Bursztynie -lecisz pan do domu czy nie ? ;) -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i ja dotrzymuję towarzystwa w kciukowaniu za zdrówko Milusi :) -
Lila:loveu: zmykaj stąd dziewczyno tu tylko potrzebujące bidulki a ty już szczęściara :multi: