Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. a Olek to Pańcio na całego... co...widać że Tara ma przed nim respekt ;)
  2. pozdrówka dla Barnaby -będzie dobrze :) moja Sońka też od 2 lat stale na Arthrofosie -to słabszy lek ,bo ona maleńka-pekinka i jak na razie ok,ma lekko pokulony tył i lewa łapka nieraz ucieka ,szczególnie w deszczowe dni ,ale właśnie dzięki lekom funkcjonuje.
  3. Qrczę ! nie ma kto odpowiedzieć -kompetentne zamojszczanki :) zaglądnijcie !
  4. to co Heniutek-jeszcze jesteś jajeczny :)
  5. nieraz tak bywa ..że zdrowie człowieka ważniejsze od psa ...tylko żeby to był prawdziwy powód ,to wtedy trzeba życzyć powrotu do zdrowia anie tylko wymówka...bo wtedy ....-Kawusia co można powiedzieć- szkoda :(
  6. Filonku -bidulko,zdrówka życzę duuuuuuużo ,bo maleńki akurat ty wyczerpałeś limit choróbsk,już wystarczy :(
  7. Lusia -to jak już siedzisz w tym oku kogoś to... proszę cię trzymaj się wszystkimi łapakmi i pysiulkiem i nie odpuszczaj ...ten domek zaklepał sobie właśnie ciebie i koniec ,sorki inne psiulki :)
  8. pewnie że zdarzają się wakacyjne domki a że to środek wakacji może i Bursztyn będzie tym szczęśliwcem :)
  9. [quote name='Ra_dunia']Sprytna dziewuszka :) sama sobie zabawy wynajduje.[/QUOTE] taka zosia -samosia :) niech lepiej zabawia się z gromadką już dosyć była sama :)
  10. [quote name='Ra_dunia']noż... Abulka ma niesamowitego pecha :([/QUOTE] no nie da się ukryć :( ,co domek już ,już ...to za moment odmowa... a może to Hania wyprasza sobie w dziecięcym niebie żeby nie rozstawać się z ukochaną przyjacółką Abbcią ...co -jak myślicie ..one obie są cudowne :)
  11. Lila-o matko kochana ! a gdzieżeś ty spadła,wcale cię nie widać ;),nikt nie dzwonił z allegro -no nie :(
  12. no maleńka co u ciebie? mam wieeelką nadzieję że jesteśccie z Pańcią ....papużki nierozłączki ...:)
  13. [quote name='ladySwallow']W tym tygodniu postaramy się sprawdzić Froda na koty, to niezbędne, aby go wyadoptować.[/QUOTE] hej Frodziaku-wiesz kot to twój...no wiesz ...ten...kumplen ..więc jakby co to odpuść sobie morderczy instynkt i... przytul do serca kota :)
  14. [quote name='Nadalle']Oby się udało!:happy1:[/QUOTE] no w końcu-bo malutka już dawno ,na początku powinnaś być w domku ale to pewnie zadra po cichu myślała że jak na twoim banerku będzie miała watek Lusi to nikt cię nie znajdzie :) a tu proszę może nawet bedziesz w Zamościu-powodzenia Amalko :)
  15. Muminek qrczę dlaczego taki fajny chłopak siedzi jeszcze w Dt, Pańcia robi ci ciągle allegro to dlaczego jesteś mijakiem,luuuudzie nie omijajcie już Muminka on na kogoś z was czeeeeeeeka!
  16. dobrze Kawusia że u ciebie trochę ruchu się zrobiło ,może w końcu jak doszłaś troszkę do sibie i wypiękniałaś domek bedzie twój-trzymam kciuki.
  17. Lusia -ślicznoto z charakterkiem :) lansuj sie troszkę dziewczynko jak są goście :) przymilaj :) a nie podgryzaj ;)no chyba że wymierzasz karę za to że Pańcie cię nie wzięły :)
  18. Filonku -już nie wiadomo co dla ciebie lepsze-upał pewnie rozklada cię całkiem:mad: a znowu deszczowo żle robi na twoje kosteczki :mad: i tak źle i tak źle... trzymaj się malutki :loveu:
  19. Neska to superaśna ,uśmiechnięta panna :) -a ona pewnie biedna sama nie wie jak ma wystawić jezorek do ochłody- dobrze że ma takie umaszczenie to ...upał jej nie znajdzie :)
  20. Bursztyn -ty to masz wieloznaczeniowe imię :) kolor,kamień, piszą o tobie dziecięce piosenki , robią nalewki....nie ma co, powiesz "bursztyn" a tu proszę cie bardzo:..i to , i to , i to, i jeszcze psiulka a raczej śliczny psiulek :) Rówńież czekam na potwierdzenie wpłaty mojej deklaracji-ale na spokojnie bo teraz taki czas że wiele z nas urlopuje się.
  21. Heniu -powiem ci chłopaku że twoja metamorfoza jest jedną z większych na dogo :)-super teraz wyglądasz i to pewnie przez to masz taką chętkę na wszystko ;)-pozdrówka i powodzenia w ....stracie klejnotów ....:)
  22. no Frodziaku -jak tam ważne twoje sprawy? na spokojnie wszystko prawda;) i o to chodzi,jakoś się wszystko poukładało:lol:ale wciąż czekasz na domek:shake: doszła moja deklaracja?
  23. ale Lilka liliput w tych oponkach:-oa przecież ona ogólnie jest z tych średniaków:cool3:-odezwała się miastowa co nie widziała opon po ciągnikach albo kombajnach:diabloti: a to podajże ostatnie zdjątko fajnie uchwycone -proszące łapki kluskowatej dziewczynki:evil_lol:suuper nikt się nie odezwał z ogłoszeń?:shake:szkoda.Doszła moja deklaracja?
  24. hej Abbuśka:loveu:ale masz spańsko ale nic z tego panienko -nie tylko ty tak masz:cool3:moja Sońka jak byla młodsza i zdrowsza to właśnie tak przesypiała całe przedpołudnie jak my byliśmy w pracy,zaraz po rannym jedzonku- hop-i już byla na krześle i to takim pod stolem schowanym:mad:a zdjęcie praktycznie zrobilam takie samo:evil_lol: a tak to w ogóle suuuper że masz znowu domki do wyboru :multi:zaraz pewnie polecisz do któregoś:loveu: moja deklaracja doszła?
×
×
  • Create New...