-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
to ja dzisiaj z raniutka wymiziam Tosiulkę i jej cycuchy coby szybciutka bidulka doszła do siebie,choć jeżeli tęskni za dziećmi to ten smuteczek jeszcze trochę bedzie na jej pyszczku . -
[quote name='sonia71']olga7 -poczekaj na Dorę -ona tu rządzi :) Rodzice- to już przelewam na wznowienie allegro wyrożnionego po 12,30 zł. dla białych suń Elzy i Lalki i chłopaków Zahira i Miodzia bo mają najszybsze szanse :) a z bólem serca brzydko odpuszczam Zojce i Jance- ich allegro jest jako dzikusków bez szans ,ale po resocjalizacji mają u mnie zaklepane allegro wyróżnione :0[/QUOTE] no jak wyżej jedno tak jak było razem dla białych suń i drugie jak było mogę opłacić chłopakom Zahirowi i Miodziowi jeżeli ich też się skończyło a nie mają "sponora" :) czyli razem dwa po 12.30 zł. aaaaaaaaaaaaaaa -doczytałam że chłopakom zapłacisz sama to ostatecznie- jedno wyróżnione dla Elzy i Lalki
-
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
a ja jestem u Miodzika-niech do domku szybko zmyka :) -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Milka -zobaczysz dziewczyno jeszcze chwilka i domków na pewno będzie kilka :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
przyszłam się przywitać z Tosią :loveu: przytulaśna dziewczynka:loveu:tylko faktycznie te cycuchy szczególnie ostatnie takie biedne:placz: a Hunter już ma kudlate myśli:diabloti: dobrze że Tośka go olewa :eviltong: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Moja deklaracja wrzesień, paźdz. na dniach pójdzie. Czy Henio ma allegro? Osobiscie nie umiem robić, ale może kogoś poprosić?[/QUOTE] allegro "rozdaje" teraz domki , szczegolnie wyróznione ,już kilkoro psiulków znalazło dom ostatnio :) Heniowi też mogłoby się poszczęścić :) -
olga7 -poczekaj na Dorę -ona tu rządzi :) Rodzice- to już przelewam na wznowienie allegro wyrożnionego po 12,30 zł. dla białych suń Elzy i Lalki i chłopaków Zahira i Miodzia bo mają najszybsze szanse :) a z bólem serca brzydko odpuszczam Zojce i Jance- ich allegro jest jako dzikusków bez szans ,ale po resocjalizacji mają u mnie zaklepane allegro wyróżnione :0
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Mocno zaciskam kciuki ... Cassi, może Twój domek jest już na horyzoncie :)[/QUOTE] moje też mocno zacisnięte :) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Czekam niecierpliwie na dalsze newsy w sprawie wyjazdu i całego tego zamieszania i bardzo mocno ściskam kciuki, życzę małej duuużo szczęścia!!![/QUOTE] i ja też :) -
dziewczyny -macie jakieś info na temat Finki , czy wszystko ok w jej domku ? na jej wątku cisza odkąd poszla na swoje.
-
Rodzice-co do allegro Janki i Zojki oraz Elzy i Lalki , one się skończyły jeżeli trzeba to wznow białych suń jako wyróżnione a ja jak trzeba ponownie przeleję kaskę, trzeba je tak rozgłaszać, może znajdą domek przed zimą skoro mają tyle wyświetleń , cmentarzowe sunie chyba najpierw trzeba troszkę ogladzić gdzieś w DT i może dopiero ogłaszać ,powiem szczerze że myślę o tym płatnym domu ,może chociaż miesiąc dziewczyny by się trochę oswoiły ,może spróbujmy uzbierać ,jest też ta skarpeta kundelkowa albo jakoś tak może by się dołożyli ,tam chyba działa agusiazet , w tym czasie może byla by sterylka ,też gdzieś jest taka pomoc sterylkowa-namieszalam trochę ale moze któraś z was podchwyci o co chodzi i coś z tego wyjdzie .
-
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Miodzio -nie rozchoruj się chłopaku ,wiesz że ty masz iść do domku i nie martw się że teraz nie wyszło ,na pewno zaraz się jakiś znajdzie :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztynku-oby ten domek byl dla ciebie tym najważniejszym i żebyś był tam szczęśliwy:loveu: -
Dora a jeżeli byłyby finanse na zakup budy takiej żeby dziewczyny się zmiesćiły to byłoby miejsce u kogoś na podworku żeby ją postawić i jeżeli zapewniłybyśmy jedzenie tak że ta osoba nic by nie dokladała do tego że one są u niej to dałoby radę coś takeigo zrobić ? a i może dopisz w tytule wątku -"Bezdomne ..............-Zojka i Janka śpią na deszczu" to może taki wpis kogoś ściągnie
-
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A namiary?? [B]Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1218590512[/url][/B][/QUOTE] no dzięki Larze ma :) -
[quote name='DORA1020']W Szczebrzeszynie jest jedna ciotka-Dora;)[/QUOTE] tak i to fakt niezaprzeczalny -pochylamy czoła :) Karmelka -no dziewczyno ,szybko zaczarowałaś Pancie, miejmy nadzieję ża chudy Czako wykorzysta twoje allegro i też zaraz poleci do domku podtuczać się :) ale żeby nie było tak słodko to musimy pamiętać o Zojce i Jance -Dora nie wejdą ona na tymczas za Karemlkę choć na chwileczkę żeby się troszkę ogrzać,może w międzyczasie coś się by dla nich zmieniło :(
-
no to następny zamojszczak na wolności :)
-
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Miodzista wredota dziękuje za pozdrowionka :) Jestem w trakcie korespondencji z panią. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.[/QUOTE] a co ma nie wyjść -Miodzio jest taki słodziasty że Pańcia na pewno już jest od niego uzależniona :) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Trzymaj trzymaj :) mnie bardzo cieszy jak moje allegra przynoszą domki :D tzn. że są skuteczne i kasa cioteczek nie idzie na marne :D[/QUOTE] no włanie -allero ostatnio przynosi domki :) -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
znajdzie na pewno -ostatnio allegro przynosi domki :) -
[quote name='zadra']Sterylka zaplanowana na piatek. Szukamy kogoś do sprawdzenia domu w Warszawie ul.Rudnickiego.Cioteczki ze stolicy,ktora to zrobi?[/QUOTE] no to Zoreczko szczęściara z ciebie :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][B]tera je HUNTER[/B][/QUOTE] no Kajtek był suchelec a Hunter to będzie wzorzec rasy :)