Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. FIFA -w gąszczu obojętności są jednak maleńkie okruszki ludzkiego serca i dzięki nim może kiedyś coś....tym których mam na myśli bardzo dziękuję.
  2. [SIZE=4][COLOR=#0000ff]PODSUMOWANIE KASOWE:[/COLOR][/SIZE] -transport(pati-c)150zł.-zapłacone 29.09 75zł sonia71 /założone sonia71 [COLOR=red]75zł.[/COLOR][COLOR=#ff0000] brak![/COLOR] -leczenieMolly 135zł.+35 zł=170zł-zapłacone 29.09 -lady Swallow70zł,IVV 50zł,Bursztyn 50zł.:loveu: -gotowane jedzenie przez kilka dni 50 zł.-zapłacone 29.09-sonia71 -DT wrzesień 6 dni /10 zł. - 60 zł. zapłacone -DT październik 31 dni /10 zł. ~ 310zł.-mamy 110zł./[COLOR=#ff0000]200zł brak![/COLOR] -karma sucha brit -zamówiona 138,99 zł-50złsonia71/założone sonia71[COLOR=#ff0000] 88,99 zł.brak![/COLOR] (pieniążki zapłacone bezpośrednio z mojego konta więc nie liczone do rozliczeń) pierwszy wet-zadra:loveu: sterylka - część zadra:loveu: agada:loveu: [B][COLOR=#9acd32]Wpłaty są dokonywane na konto - Jo37[/COLOR][/B]-daty wpłat to daty potwierdzenia przez Jo37 [B]JEDNORAZOWE :[/B] agada-z bazarku 46 zł.na szczepienia([COLOR=teal]wpłynęło 11.10 15 zł. Anna K.,wpłynęło 25zl Elainfo )[/COLOR] IVV-50 zł[COLOR=yellowgreen] wpłynęło 28.09.10[/COLOR] FIFA-50zł.z powodu braku deklaracji dokładamy do DT [COLOR=#008080]wpłynęło 04.10.10[/COLOR] pomoc po Bursztynie -50 zł.[COLOR=yellowgreen]wpłynęło 28.09.10[/COLOR] ladySwallow-70zł. [COLOR=#9acd32]wpłynęło 29.09.10 [/COLOR] sonia71-gotowana karma-50 zł. [COLOR=yellowgreen]wpłynęło 28.09.10[/COLOR] [B]STAŁE DEKLARACJE:[/B] [B]WRZESIEŃ[/B] sonia71-30 zł./m-c , [COLOR=yellowgreen]wrzesień -wpłynęło 28.09[/COLOR] zadra-20 zł/m-c, [COLOR=#008080]wrzesień -wpłynęło 04.10.[/COLOR] Tola-10 zł/m-c [COLOR=yellowgreen]wrzesień- wpłynęło 28.09[/COLOR] sacred Piranha-10zł./m-c[COLOR=teal]-zapłacone w październiku[/COLOR] lady Swallow-10zł/m-c [COLOR=teal]zapłacone w październiku[/COLOR] Joodith-20zl/m-c -[COLOR=teal]zapłacone w październiku[/COLOR] jogi -10 zł./m-c [COLOR=yellowgreen]wrzesień -wpłnęło 28.09[/COLOR] ---------------------- RAZEM-110 ZŁ [SIZE=4][I][COLOR=#9932cc]WRZESIEŃ:[/COLOR][/I][/SIZE] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]wpływy-...420zł...[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]wydatki-...370zł...[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]STAN NA 30.09.10-[/COLOR]...50zł -[COLOR=#ff0000]75[/COLOR]złpożyczka transp.- [COLOR=#ff0000]88,99[/COLOR] pożyczka sucha k.[/SIZE][/I][SIZE=4].[/SIZE] [B]STAŁE [/B][B]DEKLARACJE: PAŹDZIERNIK[/B] sonia71-30zł -[COLOR=#008080]wpłynęło 04.10[/COLOR] [COLOR=#008080][COLOR=black]Joodith-40zl[/COLOR]-wrzesień ,październik [/COLOR][COLOR=teal]wpłynęło[/COLOR][COLOR=#008080] 11.10 [/COLOR] [COLOR=#008080][COLOR=black]Tola-10zł-[/COLOR][/COLOR] [COLOR=teal]wpłynęło 11.10[/COLOR] [COLOR=black]zadra-20zł-[/COLOR][COLOR=teal]wpłynęlo 15.10[/COLOR] [COLOR=black]sacred Piranha-30 zł.[/COLOR][COLOR=teal]wrzesień,pażdziernik,listopad wpłynęło 26.10[/COLOR] [COLOR=black]lady Swallow-30 zł.[COLOR=teal]wrzesień,październik ,listopad wpłynęło 19.10[/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]jogi-10 zl.[/COLOR][COLOR=teal]wpłynęło październik[/COLOR] [B]jednorazowe:[/B] bazarek Elainfo 25zł. [COLOR=teal]wpłynęło 19.10[/COLOR] [COLOR=#008080][COLOR=black]bazarek sonia71 179 zł rozliczam na swoim koncie[/COLOR][/COLOR] bazarek książkowy sonia71 29 zł.rozliczam na swoim koncie Pancia Molly 100zl. zostawione u Ewanki (za pozostałą część suchej karmy i na dług ) [B]wydatki:[/B] -DT wrzesień 60zł. -DT 1-14 październik 140zł. -leczenie 90zł (40 zł. babeszja,50zł DT 15-19 pażdziernik) -[SIZE=3][B]DT[/B][/SIZE] 20-28 październik [SIZE=3][B]zostaje rozliczony[/B][/SIZE] z wpłaty nowej Panci Molly 100zł. [SIZE=4][I][COLOR=#9932cc]PAŹDZIERNIK:[/COLOR][/I][/SIZE] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]Saldo +50zł -[COLOR=#ff0000]75[/COLOR][COLOR=#000000]złpożyczka transp.- [/COLOR][COLOR=#ff0000]88,99[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] pożyczka sucha [/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]wpływy-...280zł...[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]wydatki-...290zł...[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]STAN NA dzień rozliczeniowy 03.11.10-[/COLOR] +40 zł.na koncie Jo37(10.11.2010 wpłacono jeszcze z bazarku mestudio 60 zl)[COLOR=#ff0000]75[/COLOR][COLOR=#000000]złpożyczka transp.- [/COLOR][COLOR=#ff0000]88,99[/COLOR][COLOR=#000000] pożyczka sucha czyli na koncie Jo37 +100zł[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]STAN NA dzień rozliczeniowy 03.11.10 z bazarku:[COLOR=black]179zł+29zł=208zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4]208-[COLOR=#ff0000]75[/COLOR][COLOR=#000000]złpożyczka transp.- [/COLOR][COLOR=#ff0000]88[/COLOR][COLOR=#000000] pożyczka sucha= +45 zł.[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]STAN końcowy NA dzień rozliczeniowy 10.11.10-[COLOR=black]+100zł+45zł.=+145zł które zostały przeznaczone na Polly i Rozi i ostatecznie rozliczone 10.11.2010 czyli konto Molly zerowe i zamknięte.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I]
  3. w schronie w klatce maluchow jest sporo ,dodatkowo sunia z malusienkimi,na kwarantannie min:onek,lessi suczka , i tu choć miałam tylko sekundę -uklony do Toli zeby przejzała swoje zdjęcia - mały kudłacz z bialym krawatem,ja go gdzieś widziałam chyba na zdjęciach nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć ...nic....
  4. [SIZE=5][COLOR=#ff8c00]28 października Molly pojechała do domku stałego w Warszawie!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]ZAMOŚĆ-MEGI /Molly zbiera na DT!...brakuje 200 zł. pomóżcie!!...a teraz jest chora ! już zdrowa !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [I]Dzisiaj...jestem suczką ,małą ,jak stoję koło ludzia [/I]sięgam mu do łydki, mam może 7-8 miesięcy,nie wiem .... dzisiaj ..no właśnie ...skupisko ludzi wracających z pracy i ja wsród nich ...sama...dlaczego nie ma tu mojej Pańci....cała się trzęsę ...mokro i zimno....dlaczego wszyscy tylko na pmnie patrzą,auuuu...to bolało.....,o ma mała dziewczynka dała mi swoją kanapkę..... o a ta pani wyjęła z torebki miseczkę ...to dobre ,biłe i mięciutkie....głaszcze mnie i coś do mnie mówi ...czas mija....zimno ,znow trzęsą mi się łapki...ręka tej pani jest miła i ciepła.....z kim ona rozmawia? jeden telefon ,drugi,trzeci,czwarty,piąty.....o a ta druga pani dała mi pyszne chrupki..... dlaczego ta pani bierze mnie na ręce,jestem przecież cała brudna,nagle przestaje padać i co...jedziemy gdzieś ...wtulę się w panią ,w jej płaszcz ,-ciepło,czuję jej bicie serca ...może tu zostanę... nie...nie... jaki tu wrzask,bardzo się boję ....jakiś pan wkłada mnie do klatki .....ciemno...pusto....strach to dzisiejsza historia znalezionej na przystanku suczki,bez obróżki,szukającej ludzia,teraz po kilku telefonach,próbach ,jest w schronisku w Zamościu, z braku miejsce na kwaranntanie w boksie w szpitaliku,jutro kierownik ulokują ją gdzieś.... gdybym mogła -bylaby u mnie ,gdyby mogła- byłaby u koleżanki ,gdyby mogła bylaby u zadry lub Toli ale nie mogła.... co mogłam zrobić ....tylko ją zawieść do schronu,jak się zgubila to właściciel będzie jej szukał w też i w schronie lub nie będzie jej szukał..... ....czy będzie jutro ? ... to pytanie pozostanie we mnie .......... [SIZE=4]*****DZISIAJ 24.09.10-MAŁA MEGI WYSZŁA ZE SCHRONU :)teraz w DT u Ewanki[/SIZE] [SIZE=4]TO GRZECZNA ,PRZYTULAŚNA ,DZIEWCZYNKA ,MA ok 4 MIESIĘCY I WAŻY 6 KG******[/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000][SIZE=2]Molly jest chora i prosi o najdrobniejsze grosiki na leczenie[/SIZE].[/COLOR][/SIZE] [URL="http://img823.imageshack.us/i/zdjcie155skal.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3831/zdjcie155skal.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img214.imageshack.us/i/zdjcie145skal.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8105/zdjcie145skal.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/zdjcie161skal.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4043/zdjcie161skal.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img844.imageshack.us/i/zdjcie159skal.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8339/zdjcie159skal.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][COLOR=#ff8c00]a tu malutka wraca dzisiaj 27.09.z zastrzyków :( widzicie te błyszczące oczka :( [/COLOR][/SIZE] [URL="http://img801.imageshack.us/i/dorota.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3533/dorota.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][COLOR=#ff00ff]aktualne zdjęcia strony: 18,19,20,30,40,42,43,48,49,52,53,54,55,62,66[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#8b0000]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Molly[/SIZE] [I][SIZE=2]"...co by się z nią stało ,gdyby została na miejskim przystanku...?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]ufna,szukająca ciepła ludzkiego serca,malutka 4-miesięczna Molly...[/SIZE][/I] [SIZE=2][B]p[/B]ewnie już by jej nie było...deszcz,zimno,ludzie śpieszący do domów,szybkie samochody...pęd miejskiego życia...[/SIZE] [SIZE=2]..ot, następne psie dziecko samotnie przechodzące za Tęczowy Most...[/SIZE] [SIZE=2]ale trafił się człowiek...może nie bardzo wiedział jak pomóc małej psince ale jego pomoc pomogła przeżyć jej pierwsze dni bezdomności i bezradności.[/SIZE] [SIZE=2]tak Molly trafiła do domu tymaczasowego gdzie jest uczona czystości,kontaktu[/SIZE] [SIZE=2]z otoczeniem,posłuszności a także radosnej psiej zabawy ,której przecież jako szczenie jeszcze potrzebuje a sama od siebie obdarowuje człowieka najczystszą miłością psiego dziecka.[/SIZE] [SIZE=4][I]pomóż Molly znaleźć dom-[SIZE=2]w którym nie tylko zazna miłości ale i odda tę miłość po 100-kroć.[/SIZE][/I][/SIZE] [I][SIZE=2]Molly ma ok.4-miesiące,waży ok.6 kg, ,jest zaszczepiona i odrobaczona ,akceptuje koty,z racji że jest jeszcze mała potrzebuje obecności czlowieka.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]oferujemy pomoc transporcie i sterylce.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Szukamy domu ,który potraktuje Molly jak członka rodziny i zdaje sobie sprawę jaki to obowiązek .[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Nie wydajemy psów na łańcuch i do budy.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Molly przebywa w Domu Tymczasowym pod Sochaczewem.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]kontakt: 502622544 , [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][COLOR=magenta]dzięki ****furciaczek*** Molly ma allegro.[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][URL]http://allegro.pl/molly-4-miesieczna-mala-suczka-szuka-domu-i1271047042.html[/URL][/SIZE][/I] [SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#9932cc]dzięki****karolcisz28**** Molly ma ogłoszenia[/COLOR][/SIZE][/SIZE] Ogłoszenia: cafeanimal, kupię psa, przygarnij zwierzaka, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, ojej, e-zwierzak, animalia, e-oferty, szerlok, lubliniak, najpewniej, kokosy, top-ogłoszenia, petsy, pet world, psiamania [I][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=darkgreen]13.10.10 -a tak się Molly socjalizuje-kochana ,pewnie zmeczona dziewczynka[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/845098760f8bce77med.jpg[/IMG][/URL] 20.10.10 -uśmiechnięta Molly [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/122d37d85bd60d7amed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='ilon_n']Niestety dziś też nie mam relacji, bo jadąc już pod wskazany adres powiadomiłam o korku i związanym z tym opóźnieniu. Pani Dorota odpisała, że musi wyjść i wobec tego przekłada spotkanie na weekend :/ Trochę to dziwne, bo taka wizyta nie trwa 5 minut. Zawróciłam więc .. no cóż, do trzech razy sztuka .. liczę ostatecznie na spotkanie w niedzielę.[/QUOTE] qrczę ,Czako liczymy że to jest twoj domek ,plissssss,Janka i Zojka czekają na to .
  6. [quote name='Ingrid44']Trzeba wszystkiego probowac . ja robilam ogloszenia dla mojego podopiecznego w "Zyciu Warszawy",kosztowalo okolo 200zl i byl jeden telefon. W "Dzienniku Zachodnim " kosztuje 130zl i gwarancji oczywiscie nie ma. W tem weekend ukaze sie tam ogloszenie suni z Zabrza wiec zobacze jaki bedzie odzew. Moze faktycznie mu zmienic imie na jakies wiecej psiowe ?[/QUOTE] a nie jest tak że właśnie ludzkie imię z ciekawości przyciąga ludzia ,może ktoś właśnie chce zobaczyć jak wyglada pieski Henio, zresztą nowi właściciele z reguły zmieniają imię na swoje wybrane ,nie wiadomo jak już myśleć, z innej strony może być zbieg okoliczności że właśnie zmiana imienia przywoła ludzia , i tak żle i tak nie dobrze .
  7. moje to już całkiem skostniały :) jeden za domek Milki a drugi za Tosię :)
  8. [quote name='Energy']Ufff, bardzo się cieszę, że suńka ma się lepiej:lol:[/QUOTE] i mi też spadł kamien z serducha-Tosiu trzymaj się kruszynko :)
  9. [quote name='andegawenka']Soniu tak jak napisałaś jest dokładnie, ale wystarczy tylko ta jedna osoba...Na NK już był.....w autobusach się nudzą to może poczytają, ale ile ich jest w Zamościu? Sklepy -ale czy wolno?[/QUOTE] nie wiem na jakiej zasadzie wiesza się te ogłoszenia ale są tablice w (błędy w nazwach ;))Kauflandzie, w Cerrfurze, Agorze, Tomasz stoisko z karmami, być może jeszcze w Castoramie ale tam byłam daaawno temu ,a i zdaje mie się że w Nomi przy wejściu ,ale dziewczyny ja nie mam aktualnie jakichkolwiek możliwości pomocy w rozwieszeniu ogłoszeń,przepraszam. a co do autpbusow to chyba trzeba rozmawiać z Mzk.
  10. łał,Miodzisław a co u ciebie takie puchy....:)chodź wyczochram cię troszeczkę :)
  11. Fabian powinien mieć swoje podwórko z ogrodem, ja widze go jak dostojnie wszystkiego dogląda i przy tym jest ozdobą wjazdu do jakiegoś nowego domku ,leży sobie na nowej kolorowej kostce i z gracją czeka na przyjazd Pańcia z pracy :)
  12. a mnie Kajtek bardziej pasuje do takiego postrzeleńca,którego wszedzie pełno :) na Kajtkowego psiula nie można być przecież władczym Panem bo to imię miękko wywołuje banana na twarzy ,jak chłopak spoważnieje to będzie prawdziwym Hunterem :)
  13. dziewczyny- ostatni miesiąc i dalej jestem wyłączona ale myślę że nic się nie zmieniło-właśnie bedąc w różnych marketach obserwowałam czy ludzie zwracają uwagę na te tablice ogłoszeń i powiem szczerze że kompletnie nikt ich nie przegląda ,w lecznicy np .do której ja chodzę owszem w czasie czekania wszyscy przegladają ale są to już własciciele zwierząt więc odzew może być raczej słaby , szkoda mi Henia to super pies :),śledzę je wątek bez wpisów i też czekam aż znajdzie domek ale myśłę że szansą dla niego są miejsca gdzie jest dużo ludzi jak NK ,i jakieś inne fora gdzie znajoma znajomej ... itd i oczywiście wyróżnione allegro ciągle podtrzymywane na wejściu -decyzje są wasze i dorzucę skromny grosik do jakiegoś pomysłu.
  14. [quote name='Tola']Dziewczynka ma sporo ogloszen, mam nadzieję, ze szybko znajdzie wspaniały dom. Majqa - Jak tylko cos sie wykluje, oczywiscie dam znac.[/QUOTE] to trzymamy kciukole :)
  15. chyba większość z nas ma kartoflane nosy i pijackie chrypy ale sobie radzimy a psiule zdane są na ...siebie :(
  16. Zorka a czy ty nie wybierałaś się czasem już do domu ;) allegro cuuudo aż trudno oderwać oczu :) no teraz to się domki posypią i może skorzystają przez to inne psiulki ;)zastępczo ;)
  17. [quote name='agusiazet']jest jeszcze zainteresowany Milą brat naszej dogomaniaczki, ale jeszcze niczego konkretnego nie zaproponował![/QUOTE] no to trzeba chłopaka zmotywować że panienka mu ucieknie sprzed nosa i będzie ....miał figę ... a nie śliczną Milkę :)
  18. Tosiunia :( proszę wytrzymaj kruszynko i walcz ,tyle teraz miłości wokół ciebie a przecież i ty obdarujesz nią swojego ludzia , ... walcz....
  19. no jak Kawa nie znajdzie domku po takim wypasionym allegro Isadory to ...chyba stanę na jakiejś trasie szybkiego ruchu i będę rozdawać okulary bo ludziska chyba poślepli czy jak ? Kawusia na fotkach to gwiazda na miarę M.M. :) , :) , :)
  20. [quote name='Rodzice Maciusia :)']dostałam kolejne zapytanie, tym razem o Foresta. Nie bardzo mi się facet podoba, ale kto wie? Ile psiak ma lat, pyta. Pani od Czakunia odpiszę. Ile miałby kosztować tymczas dla suń?[/QUOTE] na Czako czekamy a co z Forestem?
  21. ja u Milki w odwiedzinki :)
  22. to ja wyprzytulam kudłatą Luśkę zanim zwieje do domku :)
  23. no tak trudno jej się dzielić Funią to bieże ją na litościwe żałości :)
×
×
  • Create New...