Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. eeeeeeeeeeheheheehhe może pluć łapać i na szpulkę zwijać jak jej sie nudzi :)
  2. juupii :multi: :multi: wiedziałam, ze nóżkę da sie uratować :multi:
  3. Iza a moja kaska nie doszła?? :(???
  4. dajcie se na wstrzymanie!!!! Nie pisać mu tak dużo !!!!:evil_lol:
  5. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='kacha_wawa'] Czekam na sygnał od Was, a będzie chata bogata... :)[/QUOTE] tym chata bogata...co wyniesie tata :evil_lol:
  6. [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9568/img0082mp9.jpg[/IMG] ehhehheheh krowa ma większy i sie nie chwali :)
  7. [quote name='ma_ruda']Udało się zbliżyć oczywiśćie tylko Asior!!!:oops:- z Anią to było przejęzyczenie :eviltong: (ale też AniaB nie miała okazji poznać Fraszki:cool3:)[/QUOTE] nooo wybaczam Ci :evil_lol: ale pod warunkiem, ze jeszcze będe mogła kiedyś wpaść do tej cudeńki :loveu:
  8. hihihi jeszcze siakiś dog z niej wyrośnie :D
  9. [quote name='emir']no przeciez nie Ciebie pytałam! EMIR[/QUOTE] noo pokazujesz poziom :angryy: wysoki jak zawsze :mad:
  10. Morgan, a nie bywasz w Krakowie??? mogły byśmy gdzieś się spotkać to popstrykała bym jej duuuzo zdjątek ;)
  11. jak sam???? a ja???? pfffffffffffffffffff
  12. odwiedzamy odwiedzamy ;)
  13. eeeeeeeeeeeehehehehhheh czyżby uzurpował sobie prawo do fotela :razz:
  14. jak grochóweczka to TYLKO z grzankami :D
  15. [quote name='Danusia12']Rany, jak mi wolno net chodzi - nieomylny znak, że Asior nadchodzi :razz:[/QUOTE] nieeee no chłopie to nimozliwe normalnie.... [B]JAK TY MNIE WYCZUŁEŚ :crazyeye: [/B] NOO OD JAKICHŚ 20 MINUT WALCZĘ Z TYM TEMATEM BO WY SPRAWY MI NIE UŁATWIACIE :mad: napstrykaliście 7 stron..... nosz cholera przy takim menrzusiu nawet się schować nie da, ....wyczaił mnie :placz: a ja "se" zrobiłam domowej roboty malibu i w nosie mam Twoj bogosik :loveu:
  16. [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5871/img1573dx1.jpg[/IMG] PIĘKNY :(
  17. [quote name='Nanami']Paros, widziałam te prośbe, ale co ja poradze, nic nie jestem w stanie zrobić, bom niepełnoletnia i mnie stamtad wywala z hukiem... :shake: Ale dobrze, ze sie dobrze skonczyło. Co do schronu, to w miejscowej gazecie pojawił sie nowy artykuł o schronie: [url]http://www.przeglad.olkuski.pl/?link=archiwum&archiwum=30&artykul=357[/url][/QUOTE] noooo wreszcie zabrali się za nich :angryy:
  18. [quote name='ma_ruda'] Nieufność w stosunku do obcych jest normą (rzeczywiście AniaB ma powody do dumy, bo była jedyną osobą, której udało sie zbliżyć do Fraszki). [/QUOTE] noo wieszz :cool3: nie przesadzajmy z tą nieufnością do obcych :evil_lol: bo nie tylko Ani się udało do niej zblizyć :evil_lol:
  19. [quote name='emir']Proszę o namiary na tego sprzedawcę ( sklep, hurtownia); może też wysyła EMIR[/QUOTE] no przecież podałam linka dwa posty wyżej.....
  20. noo nie noo Wam tylko nakopać do zadków... znowu 6 stron natrzepaliście!!! czy Wy nie macie nic lepszego do roboty tylko na forum siedzieć :mad: zamiast poczekać aż wejde spokojnie zasiąde przed kompem, to nie trzepią posty od rana.... :evil_lol: :lol: :evil_lol: tee men[B]rz[/B]us?? gdzieżeś Ty ??? zatrułeś się bigosikiem???? :razz:
  21. mogę dodać, ale hmm sa troche kiepskiej jakości :( a tamte które wybrałam są naprawde najlepszymi jej zdjęciami.... Jedna osoba obserwuje (i mam nadzieje, ze to nikt z dogomanii tylko rzeczywiście jakiś chętny) cholerka że też morgan nie mieszka gdzieś w Krakowie (do wieliczki jednak mi trochę daleko
  22. Asior

    Metamorfozy

    [quote name='Katerinas']boże ... kiwi... a co oni zrobili temu biednemu psiakowi :roll: :angryy: :-([/QUOTE] hmm jak byś widziała reszte zdjęć zaraz po przyjeździe Bolka do Krakowa....:( to bys się załamała....
  23. a komu mozna podsyłaś zdjęcia do konkursu???
×
×
  • Create New...