[quote name='Nanami']Paros, widziałam te prośbe, ale co ja poradze, nic nie jestem w stanie zrobić, bom niepełnoletnia i mnie stamtad wywala z hukiem... :shake: Ale dobrze, ze sie dobrze skonczyło.
Co do schronu, to w miejscowej gazecie pojawił sie nowy artykuł o schronie:
[url]http://www.przeglad.olkuski.pl/?link=archiwum&archiwum=30&artykul=357[/url][/QUOTE]
noooo wreszcie zabrali się za nich :angryy: