Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ehehehheh Poli na tej pufie nie widać nawet tak się zlała z otoczeniem,....... kurna kameleon :evil_lol:
  2. kiwi będe miała na uwadze ;) u nas chyba szukaja kogoś ale na recepcję ;)
  3. w górę!!!!! suńka niech Cię ktoś zauważy
  4. kurde normalnie wieś tańczy i śpiewa :evil_lol:
  5. nieee :( ale tak bardzo chcę pomóc tym maliznom że zamotałam się ;)
  6. [quote name='Danusia12'][B]Asior[/B] - Ciebie trudno nie rozpoznać :lol: :lol: Dobranoc Tobie też ;)[/QUOTE] i wzajemnie ;) dobranoc...karaluchy pod poduchy :p
  7. [IMG]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/psiak/latek/male/Obraz%20024.jpg[/IMG] nooo coo wyyy żarówki psu do oczu wsadzacie.....aa feee wstydźcie się :D :evil_lol:
  8. nieee no to nie do uwieżenia że te uszy jej mogą stać....przyznajcie się :cool3: krochmalicie jej te uszyska codziennie :razz:
  9. [quote name='wanda szostek']Anatomii można się uczyć.[/QUOTE] już nie ;)
  10. [quote name='Danusia12']Dobrej nocy Wam - Menrzuś. Tylko nie zabieraj sprzętu Asiorkowi :)[/QUOTE] nie ma szans... mój ma autoalarm...znaczy miotłoalarm ;)
  11. nooo i peeeewnie, że popieprzyłam fakty :evil_lol: one sa w Dzierżoniowie (niewiem co lepsze :roll: ) w schronie były i je wyciągnęli.....i są w hoteliku....
  12. [quote name='Danusia12']Witaj Asiorko :) Na fajnym sprzęcie dzisiaj sie zjawiasz. Full wypas!!:evil_lol:[/QUOTE] noo ba....:cool1: w końcu się dorobiłam takiej z przerzutkami ;)
  13. rany julek nie mów??!! TADZIU będzie się nazywał?? a myslałam że tylko ja nadałam swoim fretkom wsiowe imiona (Stefan Bronka :D )
  14. [IMG]http://brombel.fretki.org.pl/ewaf/witchfly2.gif[/IMG] noo a ja dziś padam na ryło i ide spac wczesniej....tylko jescze mi zostaje klatki posprzatać dać żreć bydlątkom i już :D
  15. dobrze Kiwi a teraz to na polskie przetłumacz :D
  16. noo chyba tak :oops: ale teraz już zaczynam sie obawiać czy czegos nie pochrzaniłam :shake: Napisałam pw po ZuziM i Ona rozwieje wątpliwości ;)
  17. niee suczek już ma nie być w schronie bo zabrali je do hoteliku ponoć
  18. eeetam, przesadzasz.. :eviltong: jak każda matka :p
  19. obie........ obie tam miały być
  20. aaaa no chyba, ze tak :razz: widzisz jaka ja niedoinformowana :evil_lol:
  21. kiwi a jaka muzę gra Twój TŻ??? :cool3:
  22. Ksera a ta rotka z pierwszych stron taka jakby długowłosa?? co z nią
  23. Maruda, nie łam się...nawet z padaczką można żyć......psiak tylko przyjmować musi leki i jest O.K.... NIE MARTW SIĘ BĘDZIE DOBRZE
  24. Nooo gallegro Ty masz szczęście że posłuchałeś ciotek i zmieniłeś tego kaukazka na niufka bo One by Cię zakrzyczały :evil_lol: normalnie zdominowały by Cię...... i by nam się gallegro zamknał w sobie :cool3:
  25. [quote name='Morgan:-)']Ło jezu dziewczyny jak ja się z nią rozstanę? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Przecież żaden potencjalny domek nie przejdzie kryteriów mojej kontroli :shake: Mam doła moralnego - ona mnie tak kocha :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: I już nawet do samochodu bez problemu wchodzi, bo zaczęła mi ufać i wie, że wrócimy do domku :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Gdyby to była sunia, która ma jakieś złe nawyki, gdyby gryzła sprzęty domowe (obcasy, odzież), gdyby była hałaśliwa, rozbiegana.... Ale ona spełnia wszystkie moje kryteria dotyczące psa idealnego.... I co ja mam teraz kurka wodna zrobić :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] eekkhhhmm wiesz... :razz: wyjście jeeest, ale niewiem czy akurat bierzesz je pod uwagę :cool3:
×
×
  • Create New...