Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. rany boskie jaka chudzina ..... boze gdzie ta sprawiedliwość która powinna dosięgać tych zwyrodnialców????
  2. jejq martwię się tak strasznie :( te zmiany domków ....echh zeby się to nie odbiło na jej psychice:placz:
  3. noo to obiecane zdjątka ;) [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/5094/1rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/3541/2nn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/875/3fz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/7656/4xr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6228/5zl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/820/6mc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1613/7lx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/503/8yz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4310/9dw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1034/dsc07173jp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5707/dsc07187do6.jpg[/IMG] no i czyż nie jest bossska ??? :cool3:
  4. piękna historia, piekne zakończenie :placz: poryczałam się. Danka menżusiu Danki jesteście wspaniali :loveu: :loveu: :loveu:
  5. [quote name='justynavege'] Asior zadeklarował pisemnie wplate na Toz 100 zł z przeznaczeniem na Uciechow [/QUOTE] aa no chyba, ze tak.... pod warunkiem, że zapłaci....
  6. Lisiu życzę Ci Wszystkiego Co Najlepsze Zeby Szczęście Się Do Ciebie Uśmiechnęło :)
  7. a ja dziś poznałam Sisi vel Fraszkę :multi: i powiem Wam w tajemnicy ;) że ma_ruda była zazdrosna :evil_lol: bo ta mała dziołcha boi się wszystkich obcych (mamamarudy mówiła że tydzień minął zanim pozwoliła się jej pogłaskać bez uciekania) a mnie po 30 minutach pobytu u nich siedziała pod nogami a nawet chciała ze mna iść do domku :evil_lol: (nie mówiąc o tym, ze do ubikacji za mna weszła i siedziała tam ze mną ;) ) Czuję się wyróżniona... jak zdąże dziś to wkleje zdjęcia mamuski do wątku o perfidnych a jak nie to jutro :) Zobaczycie jaka jest śliczna :p
  8. Ludziska czy to jakiejsik cuda się na koniec roku zdarzają ??? jejku chyba tak :)
  9. a może Ci państwo więli by Astę :( [url]http://www.allegro.pl/item154167910_zaglodzona_sunia_potrzebuje_milosci_i_domku.html[/url] sprawa życia i smierci :( sunia tego Pana u którego jest mało jej nie zagryzła....
  10. kurcze myśle intensywnie ale nie znam nikogo kto by ja nawet na kilka dni wziął :(
  11. a ja dziś poznałam Sisi vel Fraszkę :multi: i powiem Wam w tajemnicy ;) że ma_ruda była zazdrosna :evil_lol: bo ta mała dziołcha boi się wszystkich obcych (mamamarudy mówiła że tydzień minął zanim pozwoliła się jej pogłaskać bez uciekania) a mnie po 30 minutach pobytu u nich siedziała pod nogami a nawet chciała ze mna iść do domku :evil_lol: (nie mówiąc o tym, ze do ubikacji za mna weszła i siedziała tam ze mną ;) ) Czuję się wyróżniona... jak zdąże dziś to wkleje zdjęcia mamuski do wątku o perfidnych a jak nie to jutro :) Zobaczycie jaka jest śliczna :p
  12. co mnie zdziwiło, to to, ze on taki wysoki ;) jak leżał to wygladał na takiego co w filmach występuje taki mały i długi trochę jak jamnik ....a tu taaaki wielgach, no i wcale na chudego nie wyglądał..jak tak pisaliście ze taka chudzinka, to tak się zastanawiałam czy troche nie przesadzacie, ale na zdjeciach tych z wczoraj widać, ze rzeczywiście szkielecik :( No ale miejmy nadzieje, ze w Nowy Rok Łatuś wskoczy bez wymiotów i na własnych nogach ;)
  13. no i u nas płaci się za psa pół biletu :( strasznie drogo u Was :(
  14. oto osoba na której tak się teraz psy wiesza..... (pucka to tym razem nie do Ciebie :) ) [quote name='ulvhedinn'] [B]Pan J. Orzechowski postanowił osobiście przyjechac po maluszka[/B], ze względu na Sylwestra i w związku z tym brak personelu... :modla: :modla: :modla:[/QUOTE] czy nie jest teraz głupio pewnym osobom ????
  15. haloo haloooo co Alką/???
  16. ja chce :multi: ja :multi: kto ze mna pójdzie :cool3:
  17. pisałam już w tamtym watu gdzie pytałam o transporterek ;) że musicie napisac do Ela i krzyś oni często (kilka razy w tygodniu) jeżdża po polsce służbowo więc może się akurat uda....
  18. zmutowany ratlerek :grin: ale co widzę...uszka nawet jej czasem sztorcem stoją...łooo rany jak one jej na dobre staną, to maprawde trzeba będzie uważać zeby mała nie odfrunęła :grin:
  19. chcemy więcej zdjęć Dragonka :D
  20. noo ja też się trochę uniosłam :( ale naprawde nie znosze czegoś takiego :shake: pucka mam nadzieje że się nie gniewasz :oops:
  21. kto przygarnie mała Lisie :( ????
  22. Wiecie co, być może teraz pare osób skoczy na mnie, ale trudno, musze to powiedzieć: :mad: po pierwsze jesteście okropni...jak do tej pory Psi Los przyjmował psy i wielokrotnie z własnej kieszeni P. Orzechowski finansował leczenie, to był super i wspaniały ale jak RAZ odmówił przyjęcia psa to już jest be!!!!??? I do tego macie mu za złe, że chce uratować szczeniaka z Wrocławia??? po drugie: przestańcie się czepiać Psiego Losu jeśli nie macie pojęcia dlaczego nie przyjęli psa.... Rozmawiałam telefonicznie z Panem Orzechowskim, zadzwonił do mnie po moim mailu do niego (nie rozmawiałam NIGDY wcześniej z P. Orzechowskim -żeby nie było) i wyjaśnił mi jak doszło do tego, ze zmuszeni byli odmówić przyjęcia. Nie będe tu przedstawiać jego argumentów, bo to nie moja sprawa,(będzie chciał to sam się wypowie, a chciałam wiedzieć dla siebie) ale mierzi mnie jak tak skaczecie ze skrajności w skrajność.... Czy nie pomysleliście, ze gdyby np doszło do tego, ze wziął by Łatka wtedy to teraz nie mógłby uratować tego szczeniaka??? Co Ulv miała by z nim zrobić??? Pamiętajcie...nic nie dzieje się bez przyczyny...może TAK WŁAŚNIE MIAŁO BYĆ...... To tyle co chciałam powiedzieć teraz możecie mnie rozszarpać :p
  23. :cool3: :cool3: eehehehhh mnie tez sie podoba :evil_lol:
  24. [COLOR="Red"][B]NOOOO TO PRZESZŁAM SAMĄ SIEBIE :evil_lol: TO NAJŁADNIEJSZA AUKCJA JAKĄ WIDZIAŁAM :evil_lol: (ach ta moja skromność :oops: ) no to patrzcie i podziwiajcie.... :cool3: [/B][/COLOR] [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=154167910[/url] zamówienia na inne tego typu aukcje przyjmuje codziennie w godz. popołudniowych :cool3: :razz: :diabloti:
×
×
  • Create New...