Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. noo to wstawiam :) zgapię tekst od Patii i wystawiam ;)
  2. Ulcia PILNA SPRAWA!!! popytaj kogoś DT na cito dla naszej kochanej Asty :( dziś prawie zagryzła ją rotka pana u którego jest na tymczasie sunia :( on nie może jej dłużej trzymać :( sunia nieduża :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2682688#post2682688[/url] Ulciaa Ty jestes czarodziejką :( wymyśl coś..... plissss
  3. ooojjj Lavaa cos się nie odzywa :( mam nadzieje, ze nie ma wojny w domu o sunie :(
  4. cholera no nie możliwe, zeby NIKT nie mógł jej na tymczas wziąść :( LUDZIE ratujcie Aste :( ona cierpi strasznie tam sama :( serce mi się kraje , z bezsilności :( PATIA a nie dało by się dodać więcej zdjęć suni na allegro????to na którym jest taka chuda i ze 3 z domku u siwuchy..... zdjęcia dużo dają. Noo chyba że wystawić drugą aukcję tylko ze swojego konta...jak myslicie????
  5. osz cholera :/ ehhh mam wrażenie że to nie była dobra decyzja :( odwdzięczył Ci się jakkolwiek za "uratowanie " psiaków...???
  6. no włąśnie...kasiasta rodzinka panny A :mad: :mad: :mad:
  7. noo to czekamy na zdjątka teraz ...jestem ciekawa czy już choć trochę mu się boczki zrobiły
  8. no i , noi ???? jakieś wieści ????
  9. Asior

    Liczymy podpisy!

    dzięki ARKA za jasna odpowiedż :)
  10. jestem za tym , zeby w ŻADNYM WYPADKU nie oddawać psa hodowcy, taki hodowca to ... nie bde bluzgać.... to już lepiej będą miały u Justynki ....
  11. [quote name='yewcia1']Oj takie wieści dobre;) Wierze, że Lisi też się uda, oby szybko:loveu:[/QUOTE] ehh chyba jednak nie wolno mi się cieszyc :( pani okazała się niezrównoważoną osobą i nie dostała Pompona (dziewczyny musiały prawie siłą wyrywac jej smycz :( ) Drugi pan się jeszcze zastanawia .... na szczęście w całym tym nieszczęściu Pompon jest w tej chwili w domu tymczasowym (niestety w żadnym wypadku nie było możliwości,z ęby wrócił do schronu, bo zginął by jeszcze tej samej nocy...już i tak psy jako najsłabszego w stadzie nie wpuszczały go do pomieszczenia a teraz jak stracił zapach schronu napewno zagryzły by biedaka :( ) Dlatego chyba jednak pozostanę bardziej powściągliwa nastepnym razem :(
  12. kurcze napisz do Eli i Krzysia oni często podrózuja służbowo
  13. a jaka duża ta sunia, moge popytac wśród fretowiczów z wawki wystarczył by ten duży ferplastowy kontenerek ????
  14. [quote name='Perfi']jedziemy w nd do schronu mamy jeszcze 1 miejsce w aucie mozemy zabrac np z grunwaldzkiego a spod Jubilatu??? kolejny bardzo mądry przykłąd ludzkiej odpowiedzialności....http://www.allegro.pl/item151745624_oddamy_w_dobre_rece_za_karme_dla_suczki.html onek ze sznaucerem :stupid:
  15. noo jak nic powinna nazywać się Dumbo :evil_lol:
  16. eehhh no fakt :/ no ale co radzicie ???
  17. he he Lavaa a mąż nie zagrozi rozwodem ???:diabloti: :cool3:
  18. Asior

    Liczymy podpisy!

    no ale przecież gdzieś już było napisane, ze na zmiane ustawy NIE MA SZANS!!! :( to jak to jest ??? bo ja juz nic nie wiem:roll:
  19. mycha do góry!!!!!
  20. jaacciieee tam gdzies w okolicy pl. Inwalidów będzie mieszkał??? ja niedaleko pracuje :) kto mnie zabierze zebym poznała Pompona :)
  21. Asior

    Liczymy podpisy!

    o terminie czego>????? przecież teraz to już za prze[roszeniem doopa zbita :(
  22. a jak nie będzie reakcji to postraszyć policją:angryy: że psy się wałęsają i strasza ludzi albo, ze stwarza zagrożenie dla innych, niewiem cokolwiek, takie cFaniaczki wbrew pozorą boją sie policji :mad:
  23. no tak... i zostawiasz nas w takiej niepewności :mad: mów nam zaraz !!!!!!
  24. [quote name='Madziek'][IMG]http://www.schronisko.opole.pl/imgzw/d2496.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.opole.pl/imgzw/d2495.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.opole.pl/imgzw/d2501.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.opole.pl/imgzw/d2505.jpg[/IMG][/QUOTE] ojej jaka śmieszna :) piękna naprawde piękna :) dziewczyny moze ją do niemiec ????
×
×
  • Create New...