Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Apbt_sól']a wiadomo jak te sunie wygladały,? Kirowniczka nie przyjmuje psów bo jest przepełnienie i pytana juz byla przez ludzi o psiaki od Villaski powiedziała ze nie maja od iej zadnych psów..... to ja juz niewiem.. gdzie prawda ;|[/QUOTE] takie zdjęcia dostałam od Zuzi [IMG]http://images14.fotosik.pl/30/7f579734c8d277ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/289/953d3ff3153aa886med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/16/6ee7b972e5f05271med.jpg[/IMG]
  2. wiecie co, ale cóż się dziwić ludziom, ze wygłaszają takie bzdury, skoro sami weci tak im mówią(mnie osobiście kilkakrotnie) a i moim znajomym rózwnież.......
  3. Patia mam nadzieje, ze w tym tygodniu będę w schronie (wreszcie) no i napewno Perfi będzie w niedziele
  4. jejku własnie wczoraj DOKŁADNIE ten sam przypadek miała moja koleżanka ze swoim psem, tyle, ze on miał taki atak przez ponad pół godziny.... I był bardziej nasilony, biegał, a razcej usiłował biegać ale obijał się o wszystko, Poszły do weta i ten powiedział,z e to albo naurologiczna postać nosówki albo padaczka :(
  5. nooo ale ponoć zabrali je do hotelu :(
  6. [quote name='AgaiTheta']Może nadlatuje :evil_lol: [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/IMG] [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/latac.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Danusia12']Wątpię, bo mi net dobrze pracuje :evil_lol: Ale znając ją, to będzie tu za godzinę. Idź już spać Aga - dzisiaj też jest dzień :loveu: Ja odpadam.[/QUOTE] PFFFFFFFFFFF baaardzo smieszne :roll: a tak wogóle to dzieńdobrywieczór ;)
  7. KSERA plizzzz jak będziecie na miejscu, zapytajcie dziewczyny o małe sunie (dwie ciemne) które przyjechały od vv (ponoć sa w hoteliku) i poróbcie im zdjęć :(
  8. Lucky jest naprawde przesliczny....
  9. eeehheheh już mi się tak zlwają literki, ze przeczytałam PRZEGLĄD TECHNICZNY ODBYTU :evil_lol:
  10. nooo to czyli kurna BOSKO!!!!!!!!!! :angryy: :mad:
  11. eeeeehehheeheh noo oczywiście Beatko Ty we własnej osobie ;)
  12. Dusje uświadom mnie kto to jest ten dimek:cool3:
  13. ktoś mnie uprzedził ;) dziś dopiero zobaczyłam watek Luckiego na stronce PL i chciałam założyć mu temat na dogo a tu taka niespodzianka....ktoś już założył i do tego ma szanse na DT....czyż życie nie jest piękne ;)
  14. Beliowen dasz wreszcie spokój!!??? rzygać się chce już od tych postów...TO WĄTEK PSA!!!! i na tym niech poprzestanie!!!!!!!!!
  15. ja juz tam niewiem kiedy Ty żartujesz, a kiedy nie ....... jakoś nie łapię tych TWOICH żartów......
  16. noo toć właśnie ja teraz nie o skałach :evil_lol: coby nie było ;)
  17. noo to tym razem choćby się paliło i waliło to jadę ;) noo chyba, ze bedzie padało :evil_lol:
  18. jak tylko PERFI będzie w niedziele jechała do schronu to ja WRESZCIE się tam wybiorę i zobaczę co z psiakiem....
  19. wyobraź sobie, ze nie jestem jasnowidzem a nie napisałeś dlaczego chcesz jechać autem,(mogłeś dla swej wygody) więc nie miej pretensji, że nie wiedziałam....
  20. Lava wyślij mi te zdjęcia bo widzę że coś Ci nie wychodzi.....jakiś kosmiczny link widzę w powiadomieniu :evil_lol: ( file://C:\Documents and Settings\user\Pulpit\DSC01639.JPG ) [B][SIZE="5"]aaaa już wiem[/SIZE][/B] TY wklejasz z koma zdjęcie a to musi być gdzieś na serwerze :evil_lol:
  21. [quote name='Anashar']A mi dobrze u ssasanki działa ;) I bannerek i odnośnik[/QUOTE] no teraz to i mi działa, przedtem nie działał
  22. najlepiej na stronie z obrazkiem kliknij prawym przyciskiem myszy na właściwości potem kliknij kopiuj adres odnośnika (lub adres obrazka -różnie to się nazywa), a jak na stronie dogomanii klikasz [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] to wymaż to http które będzie tam w tym okienku, bo jak wklejasz skopiowane to może być że wkleja się podwójnie http i to może być przyczyną...
×
×
  • Create New...