Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. noooo :mad: dopiero mi teraz klawiatura wyschła :mad: NIE RÓB MI TEGO WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Ela_and_Krzys']strasznie wygorowana jest ta cena karmy nasz fuks byl taka dlugo karmiony i puszka kosztowala nie wiecej niz 8,50 a przy hurtowych zakupach dostawalismy dodatkowo spory upust....[/QUOTE] właśnie ;) [url]http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?osCsid=360ffeded4855665a618d1dd840cb401&keywords=convalescence+support&search_in_description=1&x=5&y=8[/url]
  3. [quote name='Kinia781']no to głosujemy na Ostródę :) Rozmawiałam z Panem Markiem - właścicielem Krakvetu i to on mi zaproponował, żeby zgłosić bordosie. Chciałam wysępić zabawki i obróżki dla szczeniaków a on mi wkleił link i napisał że możemy tam wygrać i że kwota wygranej wynosi zawsze około 2000 zł.[/QUOTE] aaale czad... to nie wiedziałam :) że tak można
  4. [quote name='Behemot']Modelka: Sonia Autor: Behemot [CENTER][B][COLOR=Indigo][SIZE=3]Cacko z dziurką :evil_lol: [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Indigo][COLOR=Black] [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/DSC04189.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] nieeee no popłakałam się :evil_lol:
  5. orzesz w morde :mad: no i jeszcze mnie drażni bigosem :shake: a ja mam taaaakiego smaka na bigosik....az mi slinka cieknie....... musze wsunąć szuflade bo klawiature zakapie :cool3:
  6. sunia piekna...naprawde...taka dostojna...
  7. [quote name='Danusia12'][B]Asior[/B] - spokojnie, musiałem mieć czas to napisać, a i obiadek Danusia zrobiła - nie wypadało nie jeść :) [/QUOTE] oby tylko zupa nie była za słona :evil_lol:
  8. bo to była by Lisilla :evil_lol:
  9. eejj wy serio mówicie?????:crazyeye: bo moje freciochy uuuwielbiaja rodzynki
  10. oki kaska poszła
  11. w zyciu bym nie uwierzyła, ze to ten sam pies który kilka tygodni temu wyglądał jak siedem nieszczęść...... NIESMOWITA PRZEMIANA GRATULUJE !!!!!!
  12. Asior

    Metamorfozy

    coo za temat ...dopiero teraz go odkryłam:loveu:
  13. no tak a jak teraz siedzę i gapie się w monitor to tu cisza i spokój :evil_lol:
  14. ludziska podajcie jeszcze raz jeśli mozecie numer konta Łatka na AFN bo chcę wysłać kasę a nie mogę znaleść numeru konta....
  15. Karusiap ale idziesz w niedziele, nie?? ja tez nie jestem wolontariuszem (na razie:cool3: )
  16. kurde ludziska porąbało Was???? Tyle postów napstrykaliście przez ranek.... :crazyeye: prosze się powstrzymywać z piseniem do popołodnia kiedy jestem na miejscu i mogę na bierząco czytać:mad: a nie żebym miała 6 stron "przelecieć" :evil_lol: :lol: szaleni!!! :lol:
  17. Schronisko w Ostródzie zgłoszone już dawno ;) [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=3382&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] [B]GŁOSOWANIE od 16-tego, więc wyslijcie ludziska komu się da ten link i pamiętajcie przypomnieć, ze TRZEBA BYĆ ZALOGOWANYM A JAK SIĘ PISZE JAKO GOŚĆ TO GŁOS SIĘ NIE LICZY ;)[/B] co do głosowania na bordożki, to czy jest taka mozliwość?? myślałam, ze tylko schroniska moga brac udział w głosowaniu
  18. nie mówcie :crazyeye: jest szansa??? noo to my już będziemy molestować morgan o ten domek :razz:
  19. [quote name='Anashar']oj Asior naprawdę się jak świnia wychodzi. Żałuj że nei widziałaś Czarnego i Perfi ostatnio :evil_lol:[/QUOTE] idziesz w sobote ????:razz:
  20. ehehehe noo to była by juz nie Lisia a Yetisia:loveu:
  21. eehh a sunia ma już pewnie niezły mętlik w głowie :( to już chyba 5-ty albo szósty DT ..... czy wreszcie ja ktos pokocha na zawsze????
  22. eheheheh zawsze mozna którąś do bagaznika ;)
  23. ehehheheh Justynko bez paniki :evil_lol:
  24. [quote name='Patia'] A przy okazji znalazłam Fafika , który sie składa z samej głowy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1542/img6065av2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ranyy booskie jaki oooolbrzym :crazyeye:
×
×
  • Create New...