Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. no własnie bida strasznie cierpi tak poniewierana :(
  2. ja podesłałąm Astę do Izy Szumielewicz bo miała chętnego na jakiegoś pieska(chciał łatka ale Łatek ma juz zaklepany domek) i napisała mi ze Asta jest jednym z kilku psów której wątek [B]od razu[/B] po otrzymaniu i przeczytaniu jej historii podesłałą temu Panu
  3. eeeeeeehehehe jakoś cięzko mi sobie wyobrazić ma_rudę biegająca po ulicy z rękami w górze drącej się sisiiiiiiii (myślałam,że to jakis podlotek ta ma-ruda a to wcale nie siksa jakaś :evil_lol: )
  4. nnoo to rzeczywiście sympatyczna ;)
  5. [COLOR="Red"][B][SIZE="4"]jezuniu jezuniu jedna osoba obserwuje Astę na allegro...jejq żeby nie zapeszyć.......[/SIZE][/B][/COLOR]
  6. oby, bo ja już się załamałam ....
  7. ehhhh nic już chyba mnie nie zdziwi......
  8. [quote name='Patia'] Maksiu ma ochotę na kosteczki , mówisz? Ja Wam powiem , że największe wrażenie sunia zrobiła na Bąblu, Bąbel jest zakochany w szczupłej rudej z dużym biustem , tłumaczę mu , chłopie , ona ma dzieci a on stoi wpatrzony w nią jak w obraz , ślina mu kapie po brodzie , jest wyraźnie zadurzony.:loveu:[/QUOTE] noo co chcesz...chłopak się zakochał....:loveu: wiesz ile dziewczyn zrobiło by wszystko zeby wyglądać jak ta sunia :eviltong: głodza sę wymiotują żeby podobac się facetom .....:evil_lol: a jemu na tacy podają taką "laseczkę" To co mu się dziwić ;)
  9. [quote name='sugarr']A ja szczurki uwielbiam, sa w schronisku? Tzn to tylko tak z ciekawosci, bo szczurka planuje juz od dawna, ale to kiedys jak bedzie wszystko na swoim miejscu po remoncie i bede miala miejsce na klatke :)[/QUOTE] U MNIE W PIWNICY JEST KILKA :evil_lol: chcesz????
  10. [COLOR="Red"][B][SIZE="4"]NOOO TO ANASHAR CZYMPRĘDZEJ USUŃ ALKĘ ZE STRONY UCIECHOWA...COBY NIE ZAPESZAĆ:evil_lol: [/SIZE][/B][/COLOR]
  11. oojjej to i jego nie zdąże poznac :placz: ani Hariska, ani Pompona :( kurde pech jakiś .... ale dobrze ze pięknotek będzie miał domek
  12. Lavaa a jak mąż??? bardzo sie gniewał??
  13. ojj juz nie moge sie doczekac zdjęć tego cuda którego nie zdążyłam poznac:placz: ale nic to...wazne że jest już szczęśliwy
  14. oooj chucherko to ona nie jest...ma_ruda dba o nią jak niewiem co....;) i nawet bym powiedziała że jak tak dalej pójdzie to mala będzie miała nadwagę :evil_lol: (bo teraz ani żeberka nie widac u suni) jest piękna doskonała i wogóle super ;) ma_ruda zdjęcia doszły????
  15. Myszkoo nikt do Ciebie nie zagląda :(
  16. wiesz co emir to parodia !!! Teraz zgrywasz obrażoną księżniczkę.....??? AFN był dobry a teraz jest beee.... zachowujesz się jak dzieciak a nie jak odpowiedzialna DOROSŁA kobieta..... I bardzo prosże członków FANCLUBU emir o nie naskakiwanie na mnie za ten post!!! miałam prawo wyrazić swoje zdanie!!!! nawet jeśli tak inne od waszego!!!!! jak dla mnie EOT w tej kwestii !!!!
  17. eeeeeehehhheh na początku taką cnotkę widać udawała :evil_lol:
  18. rany boskie...rzeczywiście na tych pierwszych nie widac było tak jakim strasznym szkielecikiem sunia jest....aż dziw, ze ma siłę jeszcze stać na nogach......... :placz: POTWORNIE CHUDA!!!!!!!!
  19. Ulv nie dobijaj się :( patrz jakie to piękne, uratowałas już jedno psie zycie...moze to własnie Twoja sunia tam z góry Ci go "podesłała"..musisz tak o tym myśleć bo inaczej będzie Ci jeszcze ciężej...:(
  20. menżusiu, dla Ciebie również powinny być wiwaty!!! niewielu facetów jest "czułych" na los zwierząt, a jednak Ty jesteś naprawde wspaniały....Tylko pogratulowac Danusi męża ;)
  21. wiecie, nie spodziewałam się ąż takich dobrych wieści :) to cudownie ze łatuś będzie miał domek :)
  22. Mycha do góry
  23. no a czy oni nie maja obowiązku zrobienia kontroli poadopcyjnej???
×
×
  • Create New...