[quote name='maja jav']podpisuj sie pod tym...
moze nam to wyjasnisz?????
i tez rozumiem, [U]ze czlowiek wazniejszy od psa[/U]...( i oby mamie nic sie nie stalo) ale "dogomania" do czegosc chyba zobowiazuje
I jezeli mama nadal chce jakiegosc pieska, malenkiego, to w schronie w M.sa dwa male pieski szpicowate( sliczne i kontaktowe) o polowe mniejsze od Atoska, sa w boksach kwarantannowych ze wzgledu na wielkosc, podjedz tam sama, zapoznaj sie z nimi .... bo historia sie moze powtorzyc[/QUOTE]
maja a czy te maleńkie psiaki mają wątek na dogo???