Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ja ja!!!!!!! :multi: ja chce bo nie zdążyłam go zobaczyć w schronie :placz:
  2. [quote name='Danusia12']Czy Ty [B]Asior[/B]ku kiedykolwiek śpisz?[/QUOTE] eee noo taak czasem śpię :roll:
  3. [quote name='halbina'][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/834965b1c5b727dcmed.jpg[/IMG] O! jaki łądny zajączek![/QUOTE] i tylko uszy jej powiewają :evil_lol:
  4. [quote name='Patia']Witamy NowaHuta. Aż mi głupio , ze nie jestem ziomalem:oops: :lol: [/QUOTE] Patia za to co robisz dla zwierzaków przyjmujemy Cie do swojego klanu hutowiczów ziomali :loveu:
  5. [quote name='Danusia12']Znowu mi net miele. I to tylko tutaj. Może to pora duchów lub tych na miotle? A może tych na A? :razz: Dobrej Nocki wszystkim. Menrzuś Ps. O, mam trzecią łapkę :)[/QUOTE]nooo nie, tym razem Ci nie poszło z tym "przeczuciem :eviltong:
  6. normalnie bosski jest :loveu: Aga !!! jesteś szczęściarą!!!!
  7. Stoki ;) (chyba najdalej wysunięte krańce miasta)
  8. ja tez!!! ja też z nowej huty :multi:
  9. nie działa :) wkleił się tylko obrazek a powinien być odnośnik do strony Kubusia ;) coś musiałaś pochrzanić albo dałas gdzieś spację...
  10. jejku za każdym razem jak patrze na te zdjęcia touwierzyć nie mogę że to ten sam pies ....
  11. i nie przejmuj się , ze tam jest podkreślone tylko skopiuj to nie klikając na to....
  12. musisz wejść w panel urzytkownika, potem dajesz edytuj podpis a potem wklejasz tam cos takiego: TYLKO ŻE JA MUSZE ODDZIELIĆ TE FRAGMENTY SPACJĄ ZEBY BYŁY DLA CIEBIE WIDOCZNE A NIE WKLEIŁY SIĘ W POSTACI OBRAZKA [CENTER][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34597"]następnie bez spacji [IMG] potem(to wszystko bez spacji)http://anashar.piwko.pl/inne/bannery/banner-kuba.gif[/IMG]potem dalej bez spacji[/URL][/U][/CENTER] czyli dokładnie mówiąc wklejasz te rzeczy które ja podzieliłam na fragmenty jednym "ciurkiem" :D
  13. majuu jak masz to plissss podeślij :(
  14. [quote name='ssasanka1']jak wstawić taki fajny banerek jak macie w swoich wiadomościach ?[/QUOTE] o który Ci chodzi????
  15. to najwspanialsza wiadomośc jaką usłyszałam ostatnio...ale ciiii nie zapeszajmy :)
  16. ale chodzi o to, ze osoby "przedstawiające " Atoska na dogo nic nie napisały że psiak ma takie cechy.....jak by dogomaniacy wiedzieli, to napewno nie poszedł by do tej Pani...... Ja mam prośbę do osób odwiedzających schron w mysłowicach, zeby pstryknęły pare fotek tym dwóm pozostałym pieskom (tym co maja pisała że jakieś dwa malutkie szpicowate psiaki tam są ). Kocham wszystkie kurdupeli i założyła bym im temat :(
  17. cholera wie co on przeżył:shake: ehhh bidok :( no nic szukamy mu domku.....
  18. ale czy to napewno niechęć do smyczy czy poprostu strach spowodowany zmiana otoczenia...????? jak myslicie???
  19. aaa no właśnie niewiedziałam co to może znaczyć to zarezerwowano ;)
  20. jesuu ludzie ale czy nie widzicie że psiak tylko na tym cierpi :( ktos tu wejdzie przeczyta i załamie ręce...... dajcie mi tekst na allegro to wystawię aukcję....(ktoś kto bliżej zna Atoska niech opisze jego historię)
  21. dokładnie...jest tu na dogo niemiły zwyczaj, ze jak komuś powinie się noga, i jest szansa wskoczyć na kogoś to jeździ się po tej osobie.... Dobra, ktoś popełnił błąd ( nie jedna osoba) ale teraz [B]NAJWAŻNIEJSZE JEST ZNALEŚĆ MALUCHOWI DOM, A NIE SPRZECZAĆ SIĘ KTO MA RACJĘ!!!!!![/B]
  22. ooo dzięki dzięki uspokoiłaś mnie ;) ja za cholere nie łapię jak wy się wyznajecie w tym temacie z wpłatami :evil_lol:
  23. jejku musisz wkleić tekst z plakatu bo nie pamiętam jakie tam były namiary.....
  24. maja przestań za przeproszeniem pieprzyć!!!! Nie wolno po takim małym incydencie rezygnować z tego co robiło się z tak dobrym skutkiem!!!!!! Weż się w garść i nie rezygnuj z działania na dogo!!!!!!
  25. [quote name='maja jav']podpisuj sie pod tym... moze nam to wyjasnisz????? i tez rozumiem, [U]ze czlowiek wazniejszy od psa[/U]...( i oby mamie nic sie nie stalo) ale "dogomania" do czegosc chyba zobowiazuje I jezeli mama nadal chce jakiegosc pieska, malenkiego, to w schronie w M.sa dwa male pieski szpicowate( sliczne i kontaktowe) o polowe mniejsze od Atoska, sa w boksach kwarantannowych ze wzgledu na wielkosc, podjedz tam sama, zapoznaj sie z nimi .... bo historia sie moze powtorzyc[/QUOTE] maja a czy te maleńkie psiaki mają wątek na dogo???
×
×
  • Create New...