Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. dziołchyyy a powiedzcie mi?? naprawde sie jak swinia wychodzi ze schronu??? bo ja nie mma żadnych syfnych spodni..znaczy może i mam ale skoro mam tramwajem kawałek jechac to chyba nie wyskoczę w takich łachach na miasto :)
  2. no toc mówie że nie doczytałam :( czytałam watek wczoraj w nocy i spałam już jednym okiem ;) i to dlatego
  3. niom Justynko zauważyłam to u wszystkich :( troche przytyły.. no a złączek to już ...... niedługo odfrunie bo już prawie jak balonik :evil_lol:
  4. ooo Ambra ma dobrą reke :) taak Ambra podeślij Łatka
  5. jejku ale ja mam duuzo gazet (moje fretki ostatnio tez srają koło kuwety) hmmm mmoze podrzucę je Perfi (jak nie zapomnę)
  6. :( noo to nie doczytałam , w tytule było ze ma domek :(
  7. aaa wiem wiem to taki mały kiosek tak??? ki to będe... najwyżej dośpię w samochodzie :D
  8. tak, to o której (łoooo boże będe musiała wstać skoro świt) :D
  9. acha to spoko, pytanie tylko czy aktualna jest propozycja Perfi, ze mnie zabierze ;)
  10. nooo cooo :(??? no bo nie doczytałam a widzę w tytule, zę ma :(
  11. Perfiii o której zazwyczaj wracacie ze schonu?? (bo ja nie będe mogła być dłużej niż do 14 bo młody mój będzie od ok 13 sam w domu musiał zostać...
  12. nie dziwne, sunia jest przesliczna, dziwne to by było gdyby nie znalazała domku ;)
  13. coooo :crazyeye: nie zartuj to jej WSZYSTKIE zwierzaki??? az tyle????
  14. ojooj jaka upasiona :) oooj Justynko chyba musisz im trochę przykęcić kurka z żarełkiem ;)
  15. buuuu niech mnie ktoś zabierze do Uciechowa :( popstrykam Wam fooootki i wogóle wymiziam wszystkie zwierzaaaaaki :( tylko niech mnie ktoś tam zabierzeeeeeee :(
  16. mogę jedynie pomóc tak, ze jak juz upatrzysz sobie jakieś szelki to daj znać ja postaram się podrzucić ich zdjęcie mojej koleżance która ma sklep internetowy fretkowy.. I ona mogła by je kupić bez marży w hurtowni :)
  17. [quote name='iza_szumielewicz'] [COLOR=red]Błagam, pomóżcie![/COLOR] Jesssu, nie wyszło! Znów mi nie wyszło z adopcją! Prześladuje mnie jakieś fatum:shake: . A wczoraj czułam, że jest za dobrze. Nawet o tym pisałam. Jestem skrajnie załamana......:placz: :placz: I wstydzę się:oops: głównie przed Łatkiem, bo obiecałam mu dom.....[/QUOTE] eehh "trza" się cieszyć, że zrezygnowali teraz a nie za jakiś miesiąc od momentu wzięcia Łatka :mad: .....
  18. juz jest jeden wątek wojenny :cool3:
  19. ehhhh medar ,medar... dorosły facet a daje sie sterować .... :roll: i do tego ten chamski ton w twoich postach.... jeszcze niedawno sie powstrzymywałeś.. no ale cóż, na wszystko przychodzi kolej.....
  20. taaak taak koiniecznie jakiegos faceta weźcie....
  21. ma_ruda a od jakiego wieku dziecko takie zaświadczenie może uzyskać....???
  22. jezzuu jaka piękna :placz: taka troche długowłosa .... sliczna, napewno szybko dojdzie do siebie i na stówe znajdzie domek :loveu:
×
×
  • Create New...