[quote name='iza_szumielewicz']
[COLOR=red]Błagam, pomóżcie![/COLOR] Jesssu, nie wyszło! Znów mi nie wyszło z adopcją! Prześladuje mnie jakieś fatum:shake: . A wczoraj czułam, że jest za dobrze. Nawet o tym pisałam. Jestem skrajnie załamana......:placz: :placz: I wstydzę się:oops: głównie przed Łatkiem, bo obiecałam mu dom.....[/QUOTE]
eehh "trza" się cieszyć, że zrezygnowali teraz a nie za jakiś miesiąc od momentu wzięcia Łatka :mad: .....