Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Iza a co z moją kasą :( niewiem czy doszła...niewiem czy wysłałam do Ciebie czy na AFN (numer podany był tu w temacie.....poszło 25 zł , nie są to duże pieniądze ale chciała bym wiedzieć czy nie zagineły w eterze....a w temacie AFn rozliczeń nijak się nie połapię czy doszły czy nie :(
  2. dostałam linka od jotpeg Ludzie ale powiedzcie mi jaki sens jest zabierać go teraz ze schronu w Krakowie, żeby spowrotem trafił do schronu z Mysłowicach (swoją drogą KILKA STRON WCZEŚNIEJ pisaliście, ze to najgorsze co mogło go spotkać-mysłowice) Wiecie dobrze że jeśli trafi spowrotem do schonu w M to nie musi wcale trafić do tego samego boxu :( Niewiem jakie rozwiązanie jest najlepsze (pewnie nie ma żadnego), ale trzeba zacząć mu szukać domku na cito a nie przenosić od schronu do schronu :(
  3. eheheh o kiju nie doczytałam :evil_lol: noo najlepiej takie normalne ludzkie majtasy jej zakładać tylko trza wyciąć dziure na oonek... bo te kupne psowe chyba drogie są.... :) POWODZENIA :)
  4. łooooooj to może trwać ok m-ca (ale lepiej niech się wypowiedza inni mający suki bo ja tylko z doświadczenia podpatrzonego wiem). No ale teraz będziesz mieć przerąbane :evil_lol: będziesz bardzo ponętna dla psów :lol: Zaopatrz się w jakis kijek którym będziesz odganiać adoratorów
  5. nieee psy willaski napewno tam nie trafiły!!!!!!! Musi byc jakies przekłamanie!!!!
  6. [quote name='Danusia12']Jak mi teraz net powoli chodzi, że chyba czas iść spać. Albo Asior nadlatuje, albo muszę coś zrobiś z servisem. Dobrej nocy wszystkim ;) Menrzuś[/QUOTE] nie no to poprostu niemozliwe :crazyeye: znowu wyczułeś sprawę......:loveu: to prawie jak braterstwo krwi :cool3: [quote name='Danusia12']Dalsze zdjęcia naszej parki - tutaj lekki akt Argona z rozkoszną minką Sylwy[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6176/p1120001aly6.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B]lekki akt??? :crazyeye: TOŻ ON MA CAŁE JAJA NA WIERZCHU :crazyeye: [/B] [quote name='Danusia12'][B]Asior[/B]ka - No!! A gdzie byłaś jak Ciebie nie było?? Też balety?? :lol:[/QUOTE] ach a gdzież ja nie byłam :evil_lol: byłam tu i tam.....wszędzie po troszku.....WCALE NIE BALOWAŁAM!!!! :eviltong:
  7. Toporek jest dużo większy niz mi się wydawało na tych zdjęciach ze schronu.....:crazyeye:
  8. oki to czuję się zaproszona :) o terminie powiadomie z wyprzedzeniem kilkudniowym :
  9. jupiiii to świetne wieści!!!!!!
  10. Lisiu!!!! czy Ty już nie masz szans na spokojne życie :(????
  11. [quote name='Morgan:-)']Asior dziękuję.:multi: Tylko czemu mam wrażenie, że niunia jest bez szans?[/QUOTE] znowu ktos obserwuje, :multi: oby ta osoba była naprawde zainteresowana sunią!!!!!
  12. a ja zakochałam się w tej maluniej białej suni, ale jej juz nie ma :placz:
  13. oki już doczytałam....... suni nie ma ;( szok jak ją zobaczyłam to byłam gotowa wziąść ja choć na tymczas, mimo, iż nie mogę sobie na to pozwolić przy 4 fretkach...... ale nie ma jej:placz: :placz: ale czy ta sunia pierwsza z lewej to nie ona:crazyeye: ??? [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9500/zjcia036an2.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/6964/obraz046mg4.jpg[/IMG] jessuuu powiedzcie mi cos więcej o tej białej suni co stoi na 2 łapkach ;(
  15. jessu widziałam tamte zdjęcia na stronie podanej w linku...koszmar!!!!!!
  16. dziołchy a nie mogły byście gdzieś zamieścić tego nagrania z programu????
  17. Agnieszko jesteś wielka!!! ja również pokochałam Pompona od razu jak tylko go zobaczyłam na zdjęciach i ryczeć mi się chciało z rozpaczy i bezsilności :placz: Co do oczków, też mi się wydaje, ze słabo widszi bo na zdjęciach ma je strasznie zamglone....
  18. [quote name='iza_szumielewicz'] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Potrzebuję tez informacji o kosztach zaczipowania psa (jaki przedział cen i jaka rozpiętość cen). Chciałabym wiedzieć, czy znany jest wam ten "telefon komórkowy" dla psa (ogłaszany na stornie głównej forum).[/COLOR][/SIZE][/quote] Stowarzyszenie hodowców Fretek chipuje za 35 zł, niestety jesteśmy w Krakowie. Dowiem się kiedy bedzie możliwośc podjechania do warszawy (Pani prezes często jeździ służbowo do warszawy)
  19. [quote name='Danusia12']A ja tak czekałem tamte wieczory:-( :-( :-([/QUOTE] eeeeeeeeehhehehehhehehehehehehh :) no bardzo mi przykro :placz: nie mogłam!!! :placz: ale teraz się już poprawię....:loveu:
  20. joł joł ziomale :) nie było mnie kilka wieczorów/nocek na forum ale już jestem :)
  21. kilka dni mnie nie było ale już jestem :) i podbijam
  22. kurcze....:hmmmm: tak się zastanawiam....skąd po Sisi (Fraszcze) sa takie szczeniaki gładkowłose....:loveu:
  23. [quote name='Evelina'] Mam zal do autorki tego zdjecia :eviltong: , ze tak pozno je wstawila. :placz: Ono jest takie ekspresywne i pelne emocji :evil_lol: [SIZE="1"]Hacker/Anza/„Jak mnie będziesz drażnił to i Ciebie to spotka”[/SIZE] [URL="http://img205.imageshack.us/img205/3048/hackbl1.jpg"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3048/hackbl1.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a ja nic nie powiem, bo mnie sie brzydko kojarzy to co on ma w pysku :evil_lol:
  24. [quote name='Danusia12']Następny ptasior :cool3: [/QUOTE] nie nasteopny tylko JEDYNY W SWOIM RODZAJU :eviltong: [quote name='Danusia12']Dzięki za krówkę :eviltong: [/QUOTE] nie zamaco ;) ale ja Ci żadnej krówki nie dawałam...posłałam Ci słodkie usteczka a krowa była do nich poprostu przyklejona :evil_lol: [quote name='Danusia12']Orgii nie będzie.[/QUOTE] uuuu nie żartuj.....czemuu?? szkoda.... :roll: :evil_lol:
×
×
  • Create New...