-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='greatmadwomen']a na jakiś forach szczurzych zostało to już napisane? masz jakieś zdjęcia? moglabym na forach napisać ale dopiero wieczorem[/QUOTE] zdjęcia ma, zaraz wrzucę. A była byś tak uprzejma i zamieściła to na szczurzych forach :( ?? Bo ja żywcem nie mam kiedy :(
-
mamy w biurze 5 szczurków do adopcji, ktoś podrzucił do sklepu zoologicznego. Są to dorosłe szczury, dwa samce i dwie samice. Jedna chyba w ciąży dość zaawansowanej :roll: Ma ktoś jakiś pomysł???
-
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
moja kochana babuleńka :) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
Izuś, dopiero doczytałam... strasznie mi przykro..... przytulam Cię moooocno :* -
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
Asior replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
jak dla mnie chodzenie bez smyczy to trochę nieodpowiedzialne.... pies po takiej traumie.... -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Jolu jestem tego samego zdanie ale bardzo się ciesze ,ze coraz więcej wolontariuszy jeździ do Marty bo każdy może się na własne oczy przekonać jakie panują tam super warunki i atmosfera. A nie jedna osoba która nigdy tam nie była robiła jej koło tyłka ale to tylko dlatego ,ze mnie nienawidzą wiec wszyscy którzy ze mną współpracują są be, i należy je zniszczyć nawet jakby na tym miały ucierpieć psy.[/QUOTE] BZDURY PANI OPOWIADA, ale nie ważne, widzę, ze znowu zaczyna Pani wszczynać aferkę, bo za długo był spokój......
-
[quote name='kacha_wawa'] Ja mam do tej pory i jedno i drugie :roll: Więc jak mi ktoś kiedyś powie, że mdłości i wymioty mijają po pierwszym trymestrze to chyba go śmiechem zabiję ;-)[/QUOTE] miałam to samo, całe 9 miesięcy.. a najgorsze było mycie zębów, nic tak nie powodowało mi mdłości jak mycie zębów :D [quote name='lika1771']Tak z ciekawosci zapytam czy wasz lekarz robił wam wymaz na badanie czy nie macie paciorkowca?[/QUOTE] jakieś chyba 5 tyg przed porodem się to robi... teraz ponoć jest obowiązek te badania robić, bez nich nie chcą przyjmować na oddział... [quote name='Rodzice Maciusia :)']a do tego dokupujemy spacerówkę X-landera XA nową (1200 zł). Ta spacerówka to pewnie będzie ta: [URL]http://allegro.pl/wozek-x-lander-xa-oslonka-moskitiera-folia-i1796805134.html[/URL] [/QUOTE] polecam x-landera, miałam i byłam bardzo zadowolona... (choć ja miałam XT ) [quote name='Rodzice Maciusia :)']moja lekarka, bardzo dobra z Lublina odradziła mi 3D albo 4 D. Podobno do stwierdzenia wad lepsze jest zwykłe, a tamte, to tylko dla zaspokojenia fanaberii rodziców, którzy potem i tak będą mieli dziecka aż za dużo jak się urodzi[/QUOTE] miała racje Twoja lekarka.. wszelkie badania prenatalne, czyli te wykrywające jakiekolwiek wady płodu są robione w 2D ;) Ale ja nie żałuje, że robiłam 3D ;) [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Zastanawiam się jednak jak długo dziecko może spać w łóżeczku długości 120cm? Do jakiego wieku? [/QUOTE] mój ma 3,5 r i spokojnie mieścił się w łóżeczku 120 cm.... [quote name='anetek100']co do łóżeczka - znowu jako osoba niemająca dzieci mówię, mnie podobaja się te turystyczne, można kołysac, złożyć, potem służą jako kojec do zabaw, nie trzeba kupowac osłonek na szczebelki, jest z boku wejście gdy dziekco juzstarsze:)[/QUOTE] moje koleżanki pokupowały te turystyczne i potem pluły sobie w brodę, bo po pierwsze nie do wszystkich dobierzesz materac, po drugie nie wygodne to jest wcale na dłuższą metę. [quote name='agaga21']zobaczcie, znalazłam tani wózek, który mi się nawet podoba, proszę o wasze opinie, czy widziałyście taki na żywo, czy jest z nim wszystko ok, bo mam KOMPLETNY mętlik w głowie! [URL]http://allegro.onet.pl/wozek-babyactive-jet-3-w-1aluminium-gratisy-i1801394500.html[/URL] [/QUOTE] ALE ZAJEFAJNY!!!!!!!
-
[quote name='karusiap']Wiec juz wiesz,prawdopodobnie nie lezy na poboczu, bo nie zyje,bo pewnie wiele osob widzialo i nikt nie pomogl...a moze lezy...i kona dalej.....ja piernicze nie do wiary....[/QUOTE] pisałam już wyżej.........z tego co wiem, to chyba Evelka na niego też "trafiła" jeśli nic nie porąbałam, ale pies umarł im na rękach.
-
z tego co wiem, to chyba Evelka na niego też "trafiła" jeśli nic nie porąbałam, ale pies umarł im na rękach. [quote name='Foksia i Dżekuś']Asior co z ta buda do tego domu w Targowisku ,psiak nadal nie ma ,a zima sie zbliza?[/QUOTE] wszystkie te nasze nowe budy poszły do schroniska zalanego na słowację. Ale niech Pani się kontaktuje z naszym inspektorem Andrzejem on ma namiary na jakieś dwie budy.
-
Czy nie znacie jakichś zespołów które zechciały by zagrać na naszej październikowej imprezie, za darmo, ew. za zwrot kosztów przejazdu??????
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']błagam o pomoc dla benki bez oczu:(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/214123-*Pabianice*-bernardynka-Lusia-BEZ-OCZU-!!!!!!!!!!!!!!!!?p=17579608#post17579608[/url][/QUOTE] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5420/p1310686y.jpg[/IMG] -
[quote name='mshume']Koma- pinczerek mix, lat około 4, waga ok.3 kg. Grzeczna, bardzo ułożona, domowa sunia szuka spokojnego domu, najchętniej w Wwie i okolicach. Chętnych proszę o kontakt do mnie na pw. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/komao.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7194/komao.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] asia, przecież mówiłam Ci, ze mam dla niej domek :(
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka Co.']Asiu, dzięki za newsy :) A dziadkowie mieszkają osobno? I Smyku zostaje u nich? A to cwaniaczek, nieźle się ustawił - babcia z dziadziem napewno bardziej rozpieszczą i więceej czasu mają. To szukasz kolejnego "chi" dla Paulinki? Fajne dziewczynki, a impreza chyba bardzo udana.[/QUOTE] dziadkowie mieszkają w innej części miasta ;) powiem szczerze, ze rodzice się wahali czy oddawać Smyka, ale naprawdę, on tam zmienia się nie do poznania... Jeśli on tam czuje się szczęśliwy, to dlaczego mamy mu tego odmawiać.. ma domek z ogrodem, swoich kochanych pro zwierzęcych ludzi :loveu: nic mu więcej nie potrzeba ;) Tak szukam dla nich maluszka, ale takiego naprawdę maluszka ;) -
widziałaś zdjęcia?? dorzuciłam do poprzedniego postu...
-
[quote name='andzia69']a po ciula brałaś tam swoje bestie??? przeca miałaś psy wyadoptowywać, a nie reklamować swoje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i zmień wreszcie ten tytuł:mad:[/QUOTE] a co?? miały w domu bez spaceru 10 godz siedzieć??? z 4-ma mój Ł nie wyjdzie..... :roll: [quote name='mshume']Zaraz, zaraz Hiltonek to przeca tylko DT, a Nikusia umowy to też po dzis dzien ni ma ;) Zocha się ucieszy :)[/QUOTE] ojtam, ojtam..... Hiltonek jest TYLKO mój ;) Ł się zakochał, swoją poduszkę mu nawet odstępuje..... ooo tak śpi Hilutek... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4551/dsc0031sb.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1994/dsc0030tj.jpg[/IMG]
-
tu materiał z Błoń: [url]http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/3-ix-2011-godz-2145/5203583[/url] od 5:45 min się zaczyna, Posłuchajcie jak dwie 13-to latki uratowały dwa szczeniaki wbrew wszystkim Paulinka z Oksaną, sami zobaczcie.... a tu w dzienniku polskim ;) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6370/dsc0033oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4198/dsc0036hr.jpg[/IMG]
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']dzisiaj dostalam smsa ze Smyku przekochany i grzeczniutki i zakochany w Babci i Dziadku :)[/QUOTE] noo niestety... ale dziadkowie Smyka nie chcą oddać :roll: Mały dostawał takiej korby przy "dziadkach", że normalnie jak by mu ktoś zapodawał jakieś prochy na spida ;) A jak już się uspokajał, to przywierał do dziadka Paulinki i nie odstępował na krok.. Musi mu chyba przypominać jego zmarłego pana (dlatego pewnie do teścia Agi też tak przylgnął). No i dziadkowie nie chcą oddać Smyka, który już chyba sam zdecydował gdzie chce być..... A teraz popatrzcie, dziewczynki były na naszej "błoniowej" imprezie i w telewizji i w prasie o nich się "mówi" ;) [url]http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/3-ix-2011-godz-2145/5203583[/url] od 5:45 min się zaczyna, Paulinka z Oksaną, same zobaczcie.... a tu w dzienniki polskim ;) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6370/dsc0033oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4198/dsc0036hr.jpg[/IMG]