Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. No i stało się, znów "przywlekłam" coś do domu... Tym razem troszkę przegięłam, bo nie jest to ani cziłek, ani inne mini psisko, choć też w miarę małe... Maluch chodził za dzieciakami od kilku godzin, miał jechać do schroniska, ale w aucie stwierdziłam, ze nie mogę go oddać do miejsca, gdzie jeszcze bardziej posmutnieje. :placz: Malucha oceniam na ok 7-8 m-cy, i na 99 % musiał mieć w "rodzinie" beagle'a, choć ten ma nieco krótsze uszka i inne umaszczenie (biszkoptowe) Psiak musiał zostać wyrzucony nie tak dawno, bo oprócz roju pcheł nie wygląda na zagłodzonego, czy błąkającego się jakoś dłuższy czas. Odpchliłam go i usilnie szukam dla niego domku, najlepszego na świecie, bo maluch zasługuje na niego. Jest mega kochany, uwielbia dzieci, jest prze łagodny i okropnie smutny :( Jego oczyska wżynają się w serducho i nie jestem w stanie o nich zapomnieć. Nie wiem czy to smutek z tęsknoty, czy po prostu psiak taki jest, prawdopodobnie był bity, bo bardzo kuli głowę przy szybszym ruchu w pobliżu. NAZWAŁAM GO BUNGO :loveu: Wspaniała Amiga, na którą zawsze mogę liczyć :loveu:, i mówię to bez lizusostwa, zgodziła się przyjąć małego na kilka dni. Bardzo prosimy o wspomożenie nas karmą dla szczeniąt oraz wpłatami na weta :( Trzeba go jak najszybciej odrobaczyć i zaszczepić. A oto on, spójrzcie, jaka bida smutna :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GDT0TU4cGDk/TlGQJtsktnI/AAAAAAAAHJY/lgIIa5Hgbqg/DSC05978.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CkK2nMmPXjc/TlGQGjSYvBI/AAAAAAAAHJA/jFwhgr_mohg/DSC05972.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0zyPtTsjv4g/TlGQHA3n2tI/AAAAAAAAHJE/ZyND2TfrXvg/DSC05973.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oPucrZPYMjM/TlGQEH8xXQI/AAAAAAAAHIw/lboe9k_mMsI/DSC05970.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-zlV6ImZcQ/TlGQFgWl6CI/AAAAAAAAHI8/Bv33tJ-7zl8/DSC05971.JPG[/IMG]
  2. [quote name='agata-air'] Oj chyba właśnie...się już nie powstrzymałam :oops:[/QUOTE] uppssss chyba Ci się "wymskło"
  3. [quote name='Pies Wolny']To znaczy Emir Cię 'doceniła' - to jakaś odmiana Mrożka czy co ? No to jakaś paranoja, jaki powód ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/QUOTE] wiesz, nikt nie lubi mądrzejszych od siebie ;) [quote name='kahoona']Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Wybaczcie, ale pomimo mojej diabelskiej natury, postaram się zachować umiar w wypowiedziach. Na pewno będę w temacie i na pewno będę szlifować sejmowe korytarze i donosić, co się dzieje. Możecie na mnie liczyć bez względu na to, co sobie wkleję w sygnaturę - dzięki raz jeszcze.[/QUOTE] no, nareszcie będziesz mogła pogadać sobie z "wrogiem" asiorem, nie pytając o pozwolenie :D [quote name='Pies Wolny']Dla ludzi postronnych, także dogomaniaków przekaz jest jasny Kahoona coś chyba spaprała, więc została wyrzucona - nie odeszła sama ! Pytanie brzmi faktycznie spaprała ? W jaki sposób została wyrzucona to kwestia kultury zarządzania i osobistej. [/QUOTE] hmm, no cóż... Opinia publiczna może sobie mówić co chce... rozmawiałam z Kahooną na marszu.... to nie było wyrzucenie za spapranie czegokolwiek, to był strach przed tym, ze sama zostanie "porzucona" i chciała uprzedzić w tym Kahoone... Kahoonę, która była rzecznikiem najbardziej znielubionej przeze mnie organizacji, kahoonę, która powinna mnie nienawidzić za te ciągłe ataki na jej organizację i częste kłótnie z nią sama, kahoonę, która potrafiła stanąć ponad to wszystko, i potrafiła zachowywać się na poziomie, kahoonę która pewnie nie raz musiała się tłumaczyć ze "sztamy" ze mną :roll: AAA dużo by jeszcze wymieniać.. Kahoono, życzę Ci również wiele szczęścia o pracę nie będziesz musiała się martwić ;) o pracę o jakiej inni będą "se" mogli tylko pomarzyć ;) Dobrze, że przejrzałaś na oczy, czekam tylko aż jeszcze dwie moje ulubione wspieraczki emira (które notabene bardzo szanuje) także dołączą do grona wyklętych i wtedy będzie można założyć klub wyklętych emirowych panien :evil_lol: [quote name='agata-air'] Było widać kto tworzył nowelizację, kto zawsze był w sejmie podczas prac, kto przekonywał posłów a nawet potrafił zjednoczyć środowisko organizacji [B]dla konkretnego celu.[/B] [/QUOTE] ojtam, ojtam czepiasz się :roll: :p:evil_lol::p
  4. [quote name='irenaka'] Bardziej wygląda mi to na jakąś rasową kurę:eek2:, ewentualnie skrzyżowanie lisa z panterą:cool3:[/QUOTE] ekhm.... że co proszę?? Pani też chce "zarobić" ???? :mad: [quote name='irenaka']A ten biust poznaję :happy1:, Asiorek powinna startować w dogomaniackim konkursie na Miss Mokrego Podkoszulka.:laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] no baaardzo śmieszne, bardzo... moje obwisłe woreczki po cytrynadzie nie mogą być niestety nazywane pokaźnym biustem.... [quote name='Isadora7']No to mamy prze.... ne jak Asior zobaczy nasze wpisy, a jeszcze jak zobaczy na watku "marszowym" to już czas nasz się skończy[/QUOTE] noooo Ty sobie już przesrałaś na marszu :mad: Zemszczę się kiedyś :cool3: I muszę Wam powiedzieć, że rzeczywiście to babsko z avataru Isadory, to jest jej odbicie lustrzane ;) Mówiła kiedys, że to jej podobizna, ale nie wierzyłam... a to jednak ona.. o!!
  5. [quote name='Drzagodha']A to w Twoich cziłkach się nasz Mailo zadużył? :evil_lol:[/QUOTE] nie bardzo wiem, który to Mailo ale skoro tak mówisz, to pewnie tak było ;)
  6. zachwycałam się na żywo tym dzieciakiem :loveu: jest zjawiskowy!!!!! [url]https://picasaweb.google.com/102046166923429428065/MarszPoparcia?authuser=0&feat=directlink#5642596178272997026[/url]
  7. [quote name='Zofia.Sasza']Przechlapane to masz TY ;) I wiesz za co ;)[/QUOTE] wiem, za kije :roll: Mam nadzieje, że będe mogła to "odrobić" :cool3: [quote name='Jolly Jumper']Ja też jestem bardzo ciekawa, jak to przełoży się na sprzedaż w internecie. Czy wystawianie psa na allegro, przez osobę, która nie jest hodowcą, już samo w sobie będzie wykroczeniem?[/QUOTE] a co z naszymi psami ogłaszanymi na allegro np... Czy my też będziemy sobie musieli dać spokój???
  8. [quote name='Atomowka'] A te cziłki to później za mną stały, i jeden z nich był nieźle bojowo nastawiony do otoczenia. Ja nie wiem,że ktoś śmiał tą bestię bez kagańca zabrać ![/QUOTE] o przepraszam, moje psy po prostu mnie broniły, o!! i proszę się z nich nie nabijać, Niko po prostu najpierw straszy, później poznaje ;) Isadora a Ty wiesz , że masz przechlapane!! Ty wiesz za co :mad:
  9. Bahlsa kochana to ja Tobie dziękuje za DARMOWĄ i bardzo troskliwą opiekę nad małą!!!I za to, że tak o nią dbałaś!!!! JESTEŚ WIELKA i ZAWSZE DO TEJ PORY MOGŁAM NA CIEBIE LICZYĆ I NA IRENKĘ !!!! Dziękuje Sylwi oraz ludziom z Katowic (Ewie i jej mężowi Piotrowi) no i Monice z Bytomia za bycie zawsze gotową do pomocy :)
  10. zapominasz moja Ty piękna i młoda istoto, ze również byłaś zbanowana na tym wątku i to za to samo, co zarzucasz mi ;)
  11. na moje cziłki też :roll:
  12. PIPI potrzebuje szczeniaka - podrostka, z długa sierścią który będzie większy i toleruje kury psy i koty?? Masz takie cosik??
  13. oczywiście, koło balic ;)
  14. nr 10. KOJO i nr 15. GIZMO to ten sam pies i ma domek już jak wnioskuje z wątku
  15. ehehehe szalona rodzinka :) sądzę, że drogę znaleźliście bez problemu???
  16. a mnie szkoda tylko Pani zainteresowanej mimi a mieszkającej w takim miejscu, ze trudno było do niej wysłać osobę na wizytę przed adopcyjną :( znasz Panią bo pisała do Ciebie
  17. [quote name='Selenga']No to szczerze życzę powodzenia :D Jak byłam w Twoim wieku to też tak miałam, ale teraz już zdrowie nie to - jak się zdenerwuję, to mi ciśnienie niebezpiecznie skacze :)[/QUOTE] wiesz, ale epe nie jest "siksą", jesteście chyba w podobnym wieku ;)
  18. a ja trochę z innej beczki :) Czy ktoś mógłby zakupić mi kije dwa do banera, wziąć na fakturę na KTOZ a ja jutro bym oddała kasę .. Bo dziś nie mam się jak ruszyć z domu a baner mam jednak kijków nit :roll:
  19. no, mam nadzieje, że uda nam się to wszystko logistycznie dograć, :)
  20. lepiej z obydwu, będziesz mieć większą laktacje.
  21. [quote name='vega17']Hej szukam kogoś do wizyty w Oświęcimiu , czy znacie może kogoś stamtąd? prosze o ino[/QUOTE] tak tam mieszka zuzlikowa :)
  22. [url]http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/127[/url]
  23. aaa no miałam kilka nieodebranych połączeń ale nie oddzwaniam do wszystkich bo dzwoni do mnie mase ludzi z ogłoszeń i nie wyrobiła bym na rachunki :(
  24. jak by je ktoś przetrzymał do 03. września, to mogły by na błoniach znaleźć dom... na pewno by znalazły
×
×
  • Create New...