-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
bo współlokator się nie zgadza na psa :( a to nasze "nowe nabytki" [url]http://ktoz.blox.pl/html/1310721.html[/url] -
jezu, a ja "opierniczałam" Bahlsę, ze dogadza suni i ta pewnie nie schudnie, ale widzę, ze nowy domek trochę przegina w dogadzaniu :( U Hilutka bez zmian, ale badania będziemy robili za kilka dni dopiero. Ostatnio zrobiła mu się przetoka na dupeczce, od zatkanego gruczołka ( nie dawał sygnałów ze coś mu się z dupeczką dzieje, nie "saneczkował". No ale dostał dwa zastrzyki i jest już super, choć bardzo mi narobił stracha, jak zobaczyłam krew z ropą sączącą się z okolic dupeczki.. Wyglądało okropnie, ale dr mnie uspokoił, że to "nic takiego" i czasem się zdarza od zatkanych zatok.. od razu "odetkał" Nika, bo stwierdziłam, ze nie będe ryzykować i okazało się, że on też miał nieźle zawalone gruczoły i zaraz mogło by się u niego zrobić to samo... mam fajne filmiki co Hilton wyprawia w pracy z Nikusiem, ale duże są strasznie i muszę pokombinować jak je zmniejszyć wtedy wrzucę.. na razie nie mam do tego głowy bo mam straszne problemy rodzinne (śmiertelna choroba brata)
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
szkoda, ze druga Gabryśka, która znalazła dom na akcji na pl. szczepańskim już szuka domu... po kilku dniach od adopcji :( -
BARDZO PILNIE POTRZEBA NAM WOLONTARIUSZY NA SOBOTĘ NAJBLIŻSZĄ NA AKCJĘ W CARREFOURE ZAKOPIANKA akcja trwa od 12-19, potrzebujemy wolontariuszy do opieki nad psami schroniskowymi. Proszę o informacje jak ktoś może przyjść!!!
-
[quote name='natalek']rozwiesimy na ul. Swojskiej (więcej nie mamy jutro możliwości wydrukować), ale bardzo prosimy o pomoc w plakatowaniu!![/QUOTE] wyślijcie mi ja wydrukuje wam kilkanaście/dziesiąt jak trzeba, ale trzeba by było to ode mnie odebrać z Floriańskiej!!!
-
[quote name='Pies Wolny']O cholera !, Asiora trzymaj się - masz ode mnie kilo dobrej mocy ![/QUOTE] [quote name='Lilek']Asior, strasznie mi przykro.Trzymaj się dzielnie, kobieto. Wiem sama, jakie to trudne.Same dobre myśli dla Ciebie.[/QUOTE] Wasze kciuki są potrzebne.. Dzięki AgaG może uda mi się znaleźć dojście do buddystów, (ponoć dalajlama ma jakieś zioła na raka :( teraz chwytam się wszystkiego, kiedy nie ma już żadnego medycznego leczenia, tylko paliatywne...) sorki, już nie offuję....
-
Aga, strasznie Ci dziękuje za te słowa :(
-
[quote name='waldi481']Teraz to się normalnie wkurzyłem.:angryy:.Raduś tez do Niemiec?!!!Przecież tam w jego sprawie działała Asior..Czy powinienem uwierzyć,że tam gdzie ona działa też coś nie tak?!! LUDZIE??? O co chodzi?? Czy to że byłam na wątku jakiegoś psa znaczy, że mam coś wspólnego z wywozem psa do niemiec??? Owszem, mam słabosć do takich szkrabów, zwłaszcza, ze ten wyjątkowo przypominał mi mojego dzikusa Dropsa (wyadoptowanego zresztą)... Ale od kilku tyg bywam na dogo sporadycznie, mój brat umiera na raka i naprawde nie mam głowy do odpierania tego typu zarzutów... Szkoda, że nikt nie próbował mnie najpierw pytać czy mam coś z tym wspólnego, tylko muszę się dowiadywać tego z pw od kogoś kto to czyta... I co.. przeczyta to kilkaset osób i do ilu dotrze że toi bzdura??? Cholera, przez takie wpisy następny pies któremu będę chciała pomóc ucierpi, bo ktoś będzie się bał go powierzyć mojej opiece, bo może wywiozę go do niemiec... :angryy: ehhh Waldi, na prawdę myślałam, że nie działasz pochopnie i nie wydajesz opinii o kimś nie sprawdzając ich.... :shake: [quote name='waldi481']A dlaczego to ma być pomyłka?Wątek tego psiaka przeczytałem i tam jest Asior..A może to tylko zbieg okoliczności?. :shake: szkoda tego komentować.... nie mam głowy teraz się sprzeczać.... ale kurde ludzie zastanówcie się zanim coś takiego napiszecie... :shake:
-
DINA cudowna ONka biega już za tęczowym mostem
Asior replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
kkanarek, a może podeszła byś do dr szpeyera???? -
psiak złapany, inspektorzy przyszli do pracy o 21, mam nadzieje, ze teraz skończą sie głosy niezadowolonych i obsmarowujących nas ludzi, twierdzących, że nic nas nie obchodzi....... [quote name='jotpeg']no sorry Asior, admiruje twa lojalnosc wzgledem TOZ-u, ale akurat takie słowa wlasnie uslyszala moja tesciowa [B]w zeszlym roku[/B], kiedy prosila o pomoc w zlapaniu dwoch kociąt-dzikusów, przyprowadzonych przez kocią matkę do jej przyblokowego ogródka. u nas cała rodzina ma koty, nikt nie mógł ich wziąć, a szła zima... Przez telefon głos oświadczył, że ma je złapać i przywieźć do schroniska na Rybną... Stara, niezmotoryzowana kobieta. I cóż, zadzwoniła do AFN, na drugi dzień przyjechały dwie kobietki, złapały dzikuny, i odwiozły - nie do schroniska, a do dt, które bezpłatnie prowadzi ta organizacja bez pieniędzy podatnika. [/QUOTE] no taaaaak, wspaniały AFN, my jesteśmy be, bo dajemy pieski i kotki do okropnego schroniska.... za pieniądze podatników.. Tylko ciekawe czy jak by AFN miał na utrzymaniu schronisko i taką masę psów kotów i koni jaką my mamy plus wydawał by ludziom takie ilości karmy jakie my wydajemy, to czy też dawał by koteczki do domków tymczasowych które nie idą z pieniędzy podatników.... brrrr wkurzyłam się.... i kolejna sprawa, zauważ ze piszesz [B]W TAMTYM ROKU[/B], a ja pisałam op sytuacji teraz w tym [B]AKTUALNYM ROKU[/B] [quote name='jotpeg'] Kłapouszek pewniez zniknal po tej nieudanej akcji... ale na osiedlu ludzie twierdzą, ze on nie jest dziki, tylko wystraszony i ze z dnia na dzien wygladał coraz gorzej.[/QUOTE] a jednak, jest agresywny, nawet do kobiety która go dokarmiała i do której rodziny podchodził... jak mu próbowała jakiś czas temu założyć obrożę przeciwpchelną to ją ugryzł.. zresztą po akcji wiemy, że jest dość agresywny...
-
[quote name='Ank@']Z podrośniętymi kociakami też się można zgłaszać? Takie 4-5mies. :)[/QUOTE] zależy, im młodsze tym lepiej, bo ona ma swoich kotów rezydentów, i nie chciała by zrobiły jakąś krzywdę... Napisz coś więcej o tych kotach. [quote name='kasumi']słuchajcie, dostałam wiadomość od Magdy, która adoptowała ode mnie psa :) ktoś porzucił psa u pewnej kobiety i trzeba mu znaleźć dom :) ja już zaczęłam go ogłaszać - jak ktoś chce pomóc, to będę wdzięczna :) (pies został porzucony w okolicach Wieliczki i wszelkie info jest u Magdy)[/QUOTE] wrzucony: [url]http://adopcjektoz.blox.pl/2011/10/Frodo-wspanialy-szuka-domku.html[/url]
-
[quote name='Aga-ta'][B]PILNIE poszukiwany DT dla miesiecznej koteczki. Podobno jest bialo-szara[/B][/QUOTE] dzwoń do mnie jak aktualne.. Od razu mówię, jak ktoś ma jakieś młodziutkie koty to ja mam Doświadczony DT, więc zawsze mi zgłaszajcie!!! Teraz druga WAŻNA sprawa!!!!! ZGŁOSIŁO SIĘ DO MNIE KILKORO MŁODYCH LUDZI Z PROJEKTU INSIDE OUT ( [url]http://www.insideoutproject.net[/url] ), w kilku słowach powiem o co cho.. Otóż wiesza się plakaty w różnych miejscach w mieście (wcześniej "trza se" cyknąć fotkę) i na każdym plakacie jest link do strony, na której znajduje się jakiś tekst czy wiadomość, którą chcecie przekazać innym .. W tym wypadku poszukują młodych ludzi którzy "uprawiają" wolontariat... chodzi o zachęcenie innych do czynienia akurat takiego dobra no i przekazanie innym jakiejś puenty, przekazu... poniżej wklejam print screeny z pdf, bo niestety nie dało się go skopiować... [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1528/inside1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8025/inside2b.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6895/inside3i.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2304/inside4m.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2511/inside5m.jpg[/IMG] CZY KTOŚ Z WAS JEST CHĘTNY!!! Mamy mało czasu, bo tylko do końca tygodnia, ale im wcześniej tym lepiej... Plissss... bardzo chłopakowi zależy, żeby zebrać parę osób!!!
-
OMI, macie zgodę na wpłatę na konto KTOZ, tak jak wczesniej umawiałyśmy się w tytule przelewu ma być: "Mika i Jadzia z Olkusza"
-
[quote name='agaga21']no to już zlokalizowałam problem sikania. to etna, tak jak myślałam :( dzisiaj przy wyjściu na taras zasikała całą podłogę (kilka małych plam i mnóstwo kropli) a potem przyszła sępić do kuchni i zostawiła 2 małe kałuże i pełno kropli. siedziała na tych kroplach jakby w ogóle nie czuła, że popuszcza :( wytarłam wszystko a jak wstała, to zostawiła po sobie małą kałużę! dzwoniłam do weta, nie ma tego propolinu ale ma jakieś inne tablety na bazie naturalnych składników. jedziemy na 20 po te tabletki i zobacze, jak nie pomogą to rzy okazji sterylki lunki etna pojedzie do śremu na jakieś bardziej specjalistyczne badania. ech....[/QUOTE] nie bawcie się w inne leczenia, tylko od razu zaopatrzcie się w PROPALIN!!! Działa cuda i daje dobre efekty!!!!!
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zapytam Paulinki czy da radę zdjęcia komórką zrobić ;) -
jest możliwość wypożyczenia od nas (KTOZ) klatki łapki do złapania psa. Proszę o telefon jutro do KTOZ-u (prosić aśkę) [quote name='dorota1']I to jest właśnie nasze schronisko i TOZ! Łap sobie psa sam, albo .... . [/QUOTE] wiesz co, dała byś sobie spokój z takimi tekstami... w KTOZ-ie na pewno nie usłyszałaś tekstu "łap sobie sama" NIGDY tak do nikogo nie powiedzieliśmy.. Zapraszam na Floriańską, popatrz do zeszytu interwencji. Dostajemy nieraz po kilkanaście interwencji dziennie, każda w innym miejscu Krakowa bądź małopolski... Do tego wizyty przed i po adopcyjne, a mamy aż dwa auta... JAK mamy sobie z tym wszystkim dawać radę bez problemów????? [quote name='dorota1']co gorsze ani schronisku,[B] ani TOZ-owi nie zależy[/B], by taką firmę stworzyć, czy zatrudnić profesjonalistę od tych spraw.[/QUOTE] po czym wnosisz????? nie wiem skąd tak daleko idące przypuszczenia, zapraszam na Floriańską. Znajdź nam sponsorów co będą płacić kupę kasy, i wtedy będziemy sobie mogli zatrudniać "profesjonalistów", choć nie wiem czy jest jakiś większy "profesjonalista" w okolicy, niż nasi inspektorzy, którzy wyłapują kilkanaście psów tygodniowo..... [quote name='vega17']niestety mam zle wiadomosic na temat uspypiania psow, to prawda ze jak pies klapie zebami i pracownicy stwirdza e jest agresywny to dostaje bilet w jedna strone. nie wiem jak jest w kraku ale psy w schronach sie usypia jesli sa agresywne[/QUOTE] BZDURA totalna, u nas w schronie, żeby pies został poddany eutanazji, trzeba przejść takie procedury, że każdemu kto chciał by się "bawić" w usypianie bez powodu, by się odechciało... [quote name='moskaliki'] Zapewne to ten chłopiec, któremu on się pozwala głaskać. Beznadzieja. Ci ludzie z bloku go przyzwyczaili do siebie przez te 3 m-ce, pies im zaufał, jako jedynym pozwala podejść do siebie, ale oni nie mają zamiaru go przygarnąć.[/QUOTE] dziś inspektorzy próbowali łapać psa... Pomijając fakt, ze jakaś baba na nich naskoczyła, z pretensjami, żeby zostawili w spokoju tego biednego pieska :roll: to jak pies był już właściwie złapany, to przegryzł podbierak na który go złapano :roll: Nie zostaje nam nic innego jak znaleźć tego chłopaka któremu pies ufa i żeby on był przy próbie łapania tego psa...
-
ojoj, paoli, jak się cieszę że widzę jak się Wifonek miewa.... moje kochane cielątko :loveu:
-
[quote name='ulvhedinn']Tylko powiedz kiedy..... Swoją drogą macie jakiś pomysł na wywoływanie wymiotów u Kry? Bo czasem zeżre coś co wolałabym "odzyskać", a niestety wszystko co wypróbowałam do tej pory zupełnie nie działa- sól, soda, musztarda, woda utleniona, piórko i wsadzenie jej reki w gardło......[/QUOTE] słyszałam że dobry efekt daje woda utleniona, pieni się i pies ma od razu odruch wymiotny...