-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale się cieszę :multi: znowu masz wolny tymczas :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='AgaG'].Asior może ktos zawiadomić? czy ona może pomóc, bo Foksia i dzekuś w pracy[/QUOTE] byłam cały czas w kontakcie z dziewczynami, jednak mój młody chory i nie mogłam się ruszyć z domu. Nadałam P. Madzi nr do AgiG i Salibinki, na szczęście się udało, baba bez problemu oddała psa. Gdyby nie to, ze P. Madzia dowiedziała się adresu dziś dopiero chwile przed wizytą, może by coś wcześniej skojarzyła ( mimo że nie jest na dogo, ma na bieżąco info o tego typu sprawach) . Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
-
no i dopadłam Tinkę na spacerze :) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2403/dsc0050nq.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3883/dsc0046yj.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3935/dsc0044djt.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2051/dsc0043ik.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9328/dsc0040jd.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a co?? chce je zjeść?? -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no i ??????????????????? -
Koczowała pod opuszczonym domem, z głodu jedząc gałązki.....
Asior replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ja mogę wspomóc tylko karmą :( -
wiesz, może i nie jestem, ale mam dość duże doświadczenie, do tego polegam na zdaniu DOŚWIADCZONYCH weterynarzy, którzy nie zaszczepili by psa, bez odrobaczenia ;) I pierwszy raz spotykam sie z hotelikiem, który takie "wymogi" stawia na pierwszym miejscu ponad zdrowiem psa ;) ale to nie ważne ;) a o robakach i ich wykrywaniu ewentualnym naprawde nie musisz mi mówić, tak jak pisałam ja TEŻ pomagam zwierzakom i miałam nie raz styczność z robalami ;) wiem sporo w tym temacie, więc nie trzeba mnie edukować ...
-
Jak by ktoś słyszał o transporcie na trasie Kraków - warszawa, to bardzo proszę dać znać.. Mamy do przekazania karmę dla psów dla jednej wolontariuszki i nie mamy transportu a tam bida straszna...
-
[quote name='AgaG'] [B]Asior [/B]dobrze byłoby powiadomic TOz o akcji i poprosic, by wyrazili zgodę, by na plakatach było np. akcja popierana przez krakowski TOZ. Ludzie ufają tej organizacji, wiedzą, że nie ma tam złodziejstwa, więc chętniej się włączą. Poza tym Asior przydałyby się ulotki o 1 % dałabym uczniom, niech mówią rodzicom, że trzeba pomagać bezdomnym zwierzętom :)[/QUOTE] Aguś, my nie jesteśmy oddziałem TOZ, my jesteśmy oddzielną org ;) Co do ulotek, to jeszcze za wcześnie na ich druk, ruszamy z drukiem koło listopada zdaje się... A jeśli idzie o informowanie Zarządu KTOZ o tym byśmy na plakatach byli , ze popieramy akcję, to chyba ktoś z pomysłodawców powinien napisać do Zarządu taką prośbę i chyba nie bedzie problemu... misieek, ile kosztuje Cię sterylka a ile kastracja, tak średnio??? (ile kocie a ile psie)
-
napisałam grzecznie nie zeby się czepiać.. Po prostu KAŻDY wie, ze szczepienie bez odrobaczania jest takie jak by go nie było... Bo jeśli pies ma robaki to szczepionka NIE DZIAŁA. Jak dla mnie szczepienie tylko dla wbicia pieczątki do książeczki dla "wymogów" hotelu jest bezsensowne. Tylko tyle chciałam powiedzieć, więcej nie będę już Wam się tu wtrącać :roll:
-
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
boziu ona zachowuje się jak szczeniak :loveu: -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Amiguś, poleciłam go jeszcze jednemu domkowi, znaczy przekazałam info Kasi z hotelu, ze przecież małego cały czas mamy na DT, Ma pokazać Panu. W domu jest dziewczynka na wózku inwalidzkim, moze z tego coś będzie, Jak tylko będe wiedziała konkrety to od razu przekażę Tobie nr do domku zainteresowanego -
[quote name='AniaB'] Ew. jak wyglada sytuacja w hoteliku? Jakimkolwiek? Nie wiecie czy sa miejsca gdzieś?[/QUOTE] ja mogę spróbować załatwić miejsce u nas w hoteliku jak nie będzie innego wyjścia....
-
chłopak nr 2, boi się człowieka, ucieka, ale dotknięty do głaskania nie spiernicza jakoś specjalnie RESZTA ZDJĘĆ - <<TUTAJ>>
-
chłopak nr 1.
-
dziewczyna nr 3. (Zośka :D ) iskanie :)
-
dziewczyna nr 2, prawdopodobnie w ciąży, bo gruba niemiłosiernie) wyginam ciało śmiało :megagrin:
-
Dziewczyna nr 1.
-
[quote name='missieek'] wrzucaj gdzie chcesz i mozesz :) napisz cos wiecej o akcji lub daj jakis link to poczytam co i jak i sie zastanowie poki co nic nie wiem wyslalam w piatek podanie do KTOZu o zasponsorowanie sterylek, myslisz ze jest jakas szansa na pozytywne rozpatrzenie?[/QUOTE] no to dobrze, że mam zielone światło, bo nie chciała bym się wpinkalać z btami ;) a co do podania, tak właśnie zastanawiałyśmy się, czy to Twoje podanie, bo chyba na mame jest, nie??? Myśle, że szansa jest, zależy na ile pisałaś. Właściwie chyba nigdy nie miałaś odmowy...