-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
może bym miała dla niej domek, dajcie znać jeśli tamten nie wypali
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Jaga.'] Hilton piękny ale ma jedną wadę :cool3: fiutka :cool3: [/QUOTE] ale zapewniam, że malutkiego :nono: no i jajców brak -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee'] A poważnie to ja też wolę dziewczynki:loveu::loveu: [/QUOTE] to może jednak zostańmy przy internetowej znajomości :roll: spacerki "se" darujmy :megagrin: :D:D:D -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk'] Ja Ci dam za kilka dni :mad: Mówiła, że na wrzesień zostaje :eviltong:[/QUOTE] no nieeeeee.. ODDAWAĆ nam Panią Magdę :placz: -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Jaga.']o jaaaaaaaaaaa ile cziłek:loveu: zakochałam się w Suzy:placz:[/QUOTE] no masz :) było wcześniej :) teraz ma już domek ;) ona jakoś mnie nie ujęła ;) Od razu zakochałam się w Hiltonku :) [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7528/dsc05705c.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4503/dsc05645y.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Pani Madzia nie ma maila, możesz podać na mnie, a za kilka dni P. Magda wraca do Krakowa -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Pani Tereso, liczymy na Pani obecność ;) -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee'] Prawda, że słodziak?:loveu: Asior ma 4 słodziaki, tylko, że nie chce się pochwalić:mad::evil_lol:[/QUOTE] noo dobra to wkleję : tu Hilutek z tymczasowiczką Suzy ;) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2466/dsc05733cr.jpg[/IMG] tu sam ;) [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9387/dsc05730n.jpg[/IMG] Tu Nico z Majką [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zGhtbYq1U-w/TYvfuYhT1vI/AAAAAAAAG1c/5LR1qHQI_FA/DSCF2039.JPG[/IMG] tu jeszcze bez Hiltonka było [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qIy3PC7SFys/TYvfrQuj7jI/AAAAAAAAG1M/C2tNXIuFta4/DSCF2034.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-REK8SCDFyNE/TYvg9OxcJfI/AAAAAAAAG3g/_BENt2q5DOc/DSCF2371.JPG[/IMG] -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jej ;) Madzia nazwała ją Chrupka :D -
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
elza, ale cudne zdjecia :) Masz moze jeszcze zdjecia tego szczeniaka z lasu????? -
ja pierdziele.. chciałam załatwić hotel, spokojnie by się kombinowało na bazarkach pare groszy to nie doczekałam się na kontakt... nie to nie, mamy ponad 30 psów w hotelach wcale nie domagamy się następnych... Tu sytuacja była pilna, ponad 2 tyg temu proponowałam hotel, był czas na zorganizowanie transportu, nie trzeba było czekać na domki bo równie dobrze można by ją odebrać z Krakowa, ale niestety nie.. cóż.. trudno, szkoda tylko psa...
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406'] Może zawiadomić Uwagę ( TVN). Oni mocno ostatnio zaangażowali się w sprawy zwierząt. Pokazują tragedie psie i kocie, a może pokażą że można inaczej. Jak myślicie?[/QUOTE] o Uwadze to mi nawet nie mówcie.. zobaczcie jak zaangażowali się MOCNO w sprawę maltretowanych zwierzaków... [url]http://uwaga.tvn.pl/51295,wideo,286842,gdzie_sa_koty,gdzie_sa_koty,reportaz.html?hashr=1mask:90331779[/url] poczytajcie też komentarze ludzi... -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
[quote name='Agucha']O ja pier....ę! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: http://img40.imageshack.us/img40/7456/03072009399.jpg że tak powiem, żeby Wam jeszcze uzmysłowić tragedię sytuacji, pies stał przy budzie na łańcuchu w środku miasta :roll: i zgłosił go do nas ktoś nie z mieszkańców, którzy codziennie mijali jego dom, tylko ktoś kto przyjechał w odwiedziny do rodziny i jak to zobaczył to zwątpił.... [quote name='Merenwen'] Ja się nawet nie chcę zastanawiać, kim jest człowiek, który do takiego stanu doprowadził psa :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Karą powinno być zrobienie mu tego samego, co on zrobił psu... ooojtam nie znacie się :roll: przecież piesek wyłysiał dopiero co.... trutkę mu ktoś podrzucił i tak jednej nocy wyłysiał :roll: (taka była jego wersja .... ) -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
jestem na zaproszenie chiquity :) miałam jej wkleić Hiltonka śpiącego do góry kołami :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kbpmOHjYCjA/Tllou1PZ-YI/AAAAAAAAHLs/1y5gkEfwpHA/DSC05993.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zK_T1M-9DIc/Tllovd1E6iI/AAAAAAAAHLw/L5YlBuXBVb4/DSC05998.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0pVx4ULIJmI/Tllo6VOE_EI/AAAAAAAAHL0/XIgYLtvQyOk/DSC05994.JPG[/IMG] -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Asior replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
o boziuniu, ja już kocham Twoją dee-dee :loveu: -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
mam słabość do kurdupli ;) i jak go zobaczyłam postanowiłam, ze zrobię wszystko, żeby mu znaleźć domek ;) sama mam 4 ;) on mi strasznie cziłka przypominał a wiedziałam, ze Paulinka uzgadniała z rodzicami ( bo tam wszystkie decyzje podejmuje się wspólnie) że mogą dać domek jakiemuś maluchowi, tylko chcieli szczeniaka, żeby dogadał się z ich psiakiem ;) Ale wiedziałam, że jak go zobaczą to nie będzie innej opcji.