-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
tak agaga jest stamtąd ;)
-
aaa widzisz, to nie wiedziałam :roll:
-
owszem prowizja przy wystawieniu 3-5 ubranek nie jest duża, ale jak wystawi sie ze 20-30 to nawet jeśli to jest tylko np 60 gr to już daje koszt zwłaszcza jeśli coś się nie sprzeda....
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
i kolejny Lucky został odebrany w ostatniej chwili, nie był już nawet w stanie stać o własnych siłach. a teraz wygląda tak jego wątek tutaj: >>KLIK<< -
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
Asior replied to anita_happy's topic in Akcje
no to nie może zabraknąć tu Moona, psa odebranego z łańcucha a teraz wygląda tak jego wątek tu: >>KLIK<< -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'] pogubiła by je na ulicy albo myszolowy by je porwały...wrrrrrrrrrrr jakie dwa slodkie ...ki w tej torebce..sweet...[/QUOTE] Ty się nie śmiej... na marszu w Warszawie jeden gość opowiadał, że ma pecha, bo miał dwa yorki i oba zginęły tragicznie, jednego zabiła książka kucharska co spadła z półki, [IMG]http://s3.rimg.info/ba28b24df6c9baa1e85ce752a597732a.gif[/IMG] a drugiego porwał jastrząb [IMG]http://s15.rimg.info/60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52.gif[/IMG] myślałam, że umrę ze śmiechu [IMG]http://s16.rimg.info/86567154cfdf01d0bfea315ec5298c9c.gif[/IMG] -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
nie macie się co martwić, z taką rodziną będzie najszczęśliwszy na świecie :) Wstępnie opisaniem historii dziewczynek i ich akcji ratowania szczeniaków jest miesięcznik Mój Pies, zobaczymy co z tego będzie ;) -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
nie nabijać się :nono: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-P3PsLPXKrDU/TlBeKQoOfuI/AAAAAAAAII8/uakJy7Z6DK4/DSC_0100.JPG[/IMG] co chcesz od moich psów w torbie ??? :mad::mad::mad: -
[quote name='Ank@']Kiedyś taką rolę spełniał Watek krakowskich zwierzaków założony przez AgaG. Tylko że tereaz nikt już nic przy tym wątku nie robi, ew toczą się dyskusje wolontariusz itd. Taki wątek ogólny by się przydał bo czasem nawet idąc z ludźmi po schronisku ciężko mi coś powiedzieć o psie, a na dogo przeglądnęłabym kilka razy wątek i już wszystko o psie wiem.[/QUOTE] ale przecież kiedyś był swietny watek założony przez Ciebie, były na nim krakowskie zwierzaki
-
[quote name='3 x']to teraz macie co na bazarkach wystawiać ;)[/QUOTE] niestety nie stać mnie na to, muszę choć część kasy odzyskać... Wiele ciuszków tych więcej chodzonych podarowałam dwóm biednym dziewczynom z forum gazety ale te nowe i prawie nowe muszę opylić :( [quote name='nefesza'] Asior, Kacha - ja sie przemoglam i wystawiam na allegro - i nawet niezle mi idzie.[/QUOTE] tia, tylko na to trzeba mieć i czas i pieniądze ;) (za wystawianie aukcji się trochę płaci :roll: ) Co do wózków Taco, są ładne ale sssakramencko ciężkie
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
No ale Budryskowa coś mówiła, ze chcecie Smyka mu "wcisnąć", to jak to jest, jest szansa, ze go zostawi czy nie??? -
chcecie wysłać go za granice mimo takich informacji pojawiających się w różnych watkach??? [quote name='OBSERWATOR 2012']Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!! Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych panstw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!![/QUOTE]
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
03.09 Na błoniach Krakowskich organizujemy piknik, i obie dziewczynki będą zaproszone na scenę, gdzie opowiedzą historie ratowania szczeniaków, zostanie im też wręczona książka o bardzo podobnej historii : Misja Szczeniak.... -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
chyba do budrysek właśnie dzwoniłam :roll: Domek jest mega Poznaliśmy ten domek kiedy dziewczynka 13-to letnia zadzwoniła do KTOZ-u, ze w Białce Tatrzańskiej na ulicy mieszka stado psów w tym matka z dwoma szczeniakami, ludzie i dzieciaki rzucają w nie kamieniami a jeden facet to nawet powiedział, że je zatłucze jak będzie tylko miał okazję... Dziewczynki postawiły na nogi wszystkich znajomych i rodzinę, wypłakały u rodziców z którymi byli na wakacjach, żeby choć szczeniaki uratować... Wcześniej znalazły w necie nasz nr i powiedzieliśmy, żeby je przywieźli i najwyżej będziemy coś myśleć na miejscu. Dziewczynki wbrew wszelkim przeciwnościom (tam nawet dzieciaki śmiały się z nich , ze po co one dokarmiają te psy skoro i tak w końcu ktoś je zabije...) Przywiozły je do Krakowa i jednej suni znalazłam DT a druga jest na DT u drugiej z nich. Rodzice obu dziewczynek PIĘKNIE je wychowali, dziewczynki swoim zachowaniem zawstydzić powinny nie jednego dorosłego :roll: Tak więc domek byłby u jednej z nich, tata powiedział, ze dziś nawet może po niego pojechać ;) Mieszka tam też około roczny beagiel, bardzo przyjaźnie nastawiony do zwierząt. Powiem tak, lepszego domku nie znajdziecie ;) -
POlecam wątek pięknego młodziutkiego owczarka niemieckiego, który szuka dobrego domu: http://www.dogomania.pl/threads/213474-KRAKÓW-Piekny-DON-ek-jeszcze-dzieciak-po-szkoleniu-szuka-domu?p=17508864
-
KRAKÓW - Piekny DON-ek MA DOMEK NA JAKI ZASŁUŻYŁ!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-karKIUNpjTs/TlGWxtxThfI/AAAAAAAAHKU/97z4BJeMCIo/s512/DSC05914.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7AHeKLKWNJg/TlGWwftHhTI/AAAAAAAAHKQ/hqUzAEUD_Pc/DSC05881.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tUdq-hRwjJU/TlGWwFA9GqI/AAAAAAAAHKM/a4R621Rmh2A/DSC05880.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Tatgv1sDOnU/TlGWvEBuHbI/AAAAAAAAHKI/tWD_1lf1OrM/DSC05878.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_ikN1dHsNnU/TlGWuGhsrgI/AAAAAAAAHKE/KwKU35T5C7M/DSC05877.JPG[/IMG] -
Jakiś czas temu Czarnego wyrzucili niedaleko Krakowa. Podrzucili go Pani Madzi, która bardzo pomagała Dyminom. Czarny teraz jest u niej, i szukamy dla niego AKTYWNEGO domu, bo Pani Madzia ma swoich 4 psy i nie jest w stanie mu poświęcić tyle uwagi i ruchu ile by potrzebował. Czarny jest młodziutkim około rocznym owczarkiem niemieckim. Jest ADHD-owcem, roznosi go energia a przy tym jest niezwykle przyjaznym psiakiem. Toleruje inne psy, opiekuje się szczeniakami, swoje koty też toleruje, trzeba tylko uważać, żeby nie zrobił krzywdy swoją żywiołowością. Czarny jest po podstawowym szkoleniu policyjnym, Pani Madzia wybuliła 500 zł, bo myślała, ze uda jej się "zatrudnić" go w policji, gdzie bardzo im brakuje psiaków do wykrywania różnych substancji, ale niestety nie mógł zostać w policji, bo niestety nie umie aportować (nie ma do tego ciągotek), a to jest podstawą do uczenia psa wykrywania różnego rodzaju substancji. No i tak Czarny czeka u Pani Madzi na wspaniały dom, który będzie w stanie spożytkować jego niespożytą energię na spacerach, najlepiej gdyby byl to domek z ogrodem, ale żeby psiak mieszkał w domu. W tej chwili na spacery musi chodzić w kolczatce, bo inaczej Pani Madzia nie jest w stanie go opanować. A oto Czarny:(trzeba było go zapiąć do drzewa bo inaczej nie usiedzi na miejscu :roll: ) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GWTZS_VJAwI/TlGW20AeiCI/AAAAAAAAHK0/Kp6GGcAMtgI/DSC05927.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2AWd3mRqKqQ/TlGW2Nbrt2I/AAAAAAAAHKw/7Hpl7dIHGE8/DSC05926.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3jJ-clq-LIQ/TlGWzhTZWMI/AAAAAAAAHKg/BdhErWGlA40/DSC05921.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q4nSuOu7ayo/TlGWyhJkSeI/AAAAAAAAHKc/kbz5tiFFU1o/s512/DSC05917.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PAXpFzPM97w/TlGW1JVKqcI/AAAAAAAAHKo/VHHv2lef6Uk/s512/DSC05925.JPG[/IMG]
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Asior replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Mam domek dla smyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Tak tak, zdjęcia!!!!!! -
Pani chodzi o mikro pieska, wiecie, takiego co można wziąć pod pachę i iść na zakupy ;) coś jak moje olbrzymy...
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Maryś, mam nadzieje, ze kiedyś mnie też zabierzecie na taki wypad :) wraz z moją trzódka CAŁĄ :) -
[quote name='saeta'][b]ta petycja jest głupia i szkodliwa![/b] wymyślił ją ktoś, kto po pierwsze nie zna ustawy o ochronie zwierząt, a po drugie nie zna kodeksu postępowania karnego! że dziennikarz nie zna, to nic. Nie musi, chociaż powinien skoro się zabiera za temat. Ale że działacze i [b]adwokaci [/b]zwierząt nie znają, to już skandal![/quote] [b]adwokaci zwierząt nic o tym nie wiedzą!!!!!!! Ktoś się pod nich podszywa!!!!![/b]