[quote name='dzodzo']wg tego co na stroncce-ostatni raz byla aktualizowana 1 sierpnia a mamy 28
straonka prowadzona przez pana Adama przynajmniej jest na bieżaco-na poza tym,ze zdjęcie dobermana Borysa jest przy trzech kolejnych psach..:)[/QUOTE]
Będzie dziś zaktualizowana ;)
ps. możemy powoli zapełniać dodatkowe działy
[quote name='Asior'][url]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46d32fc7067bc.jpg[/url]
zdjęcie rewelacja :D[/QUOTE]
Jakby medytował ;)
Ta ilość nowych psów mnie przeraża :-(
Mi też nie muli! A spać nie ide bo o 5 i tak wychodze z domu, więc po co się kłaść :evil_lol: Pooglądałbym sobie nowe zdjęcia, ale coś Bonitki się obijają ;)
Proszę o zgłaszanie owczarków niemieckich do adopcji do mnie na maila [email][email protected][/email]
W mailu prosze o opis:
Imię:
Wiek:
Miasto przebywania:
Wątek: (link na dogo jeśli jest)
I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci 500x375px.
Wszystkie psiaki przysłane do mnie zostaną umoieszczone na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url]
I wiadomość jeśli jakieś pójdą już do nowych domów;)
Marlenko - w allegro zmień tytuł! ta pauza przed słowem owczarek która do niego przylega blokuje wyszukiwanie. Jeśli wpiszesz owczarek to nie wyszukuje Soni dlatego ma tak mało odwiedzin! Zrób odstęp między pauzą ;)
[quote name='andre']anashar, dopisz prosze w aukcji, ze jest juz wysterylizowana, akceptuje koty, nie zalatwia sie w mieszkaniu. dzieki.
AM[/QUOTE]
Zmienione;)
[quote name='Od-Nowa']nie udało mi się dziś napisać... :oops: postaram się jutro![/QUOTE]
Prześlecie mi opis na maila [email][email protected][/email] ? Bo chyba na stronie już czas najwyższy na uaktualnienie...
Czy Ingrid ma allegro?