Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. [B]A ja ponawiam prośbę. Sam nie wyrobie z monitorowaniem wszystkiego i aktualizację strony dlatego prosze o pomoc. Proszę o przesyłanie ONków do adopcji do mnie na maila [email][email protected][/email] W mailu opis: Imię: Wiek: Miasto przebywania: Wątek: (link na dogo lub owczarek.pl jeśli jest) I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci 640x480px. Wszystkie psiaki przysłane do mnie zostaną umoieszczone na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url] Już dużo psiaków znalazło dzięki niej dom. Prosze także i informacje jak Onek znajdzie dom. Mam nadzieję, że pomożecie;)[/B]
  2. Ja nie miałem żadnych pytań w sprawie Dextera:(
  3. [quote name='doris_day'][B]Boze, chyba zartujesz ?!?!?! [/B] [B]poplakalam sie.... jezu jak ja sie ciesze... tyle wycierpiała sie, tyle przeszła i na starosc znalazla TEGO JEDYNEGO PANA !!!![/B][/QUOTE] Nie żartuje :) Wiedziałem to od 10 września. Ale nie wiedziałem, że chodzi o naszą dogomaniacką Lukę :)
  4. [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Luka ma stały dom!!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/SIZE] Wiadomość od Pani: "To ona - 8 latka Luka ze schronu w Szczecinie z tatuażem. Możesz już ściągnąc ją ze strony "Owczarek w potrzebie" żeby nie odwracała uwagi od innych potrzebujących psin. Początkowo chciałam zabrać ją tylko na tymczas (i tak też zapowiedziałam wolontariuszkom) ale po raz pierwwszy w życiu zdarzyła mi się miłośc od pierwszego wejrzenia z wzajemnością - dosłownie - wystarczyło kilka godzin i zakochałyśmy się w sobie. I tak nas wszystkich ujęła za serce, że po naradzie wojennej zdecydowaliśmy, że zostaje u nas. " Dlatego wynikły nieporozumienia ;) Niewiecie jak ona bardzo ją kocha :loveu: Pisze do mnie codziennie o postępach z Luką :loveu:Luka ma najcudowniejszy dom na świecie!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Okrucieństwo ludzi nie zna granic :placz: Jak bym mógł, to bym powybijał takie gnoje, umieraliby niewyobrażalnie cierpiąc :angryy: Szukamy domku psince. Czy ktoś móglby sklecić jakiś ładny, chwytający za serce opis do Tipi? Umieściłbym ją na stronie głównej adopcyjnej owczarków [url]www.owczarki.eu[/url] Kilka psów dzięki temu znalazło dom, może i jej by się poszzczęściło?
  6. Poczekajmy do jutra, bullomaniacy wejdą na wątek i ktoś napewno pomoże;) Dobranoc!
  7. No tłumacza pilnie szukamy ;) Macie kogoś na oku? :cool3: [quote name='aNiOlEcEk']na niebieskim ktoś chetny sie zglaszal ;) teraz zmykam spac! Nocne marki widzicie ktora to godzina? :cool3: Do jutra ( ja mi neta nie odlacza, bo dzis zapomnialam zaplacic :shake: - ale jak zabiora szybko oddadza :D ) Dobranoc ;)[/QUOTE] Ale lepiej mieć 2 osoby, niż jedną ;)
  8. A może ściągnąć Panią Lucynkę na wątek? Spróbujemy wyprosić jakieś fotki :)
  9. [quote name='aNiOlEcEk']Juz co nieco na niebieskim powrzucali z tego co widzialam :cool3: A jak sie rzuci hasło to napewno wiecej sie zgłosi :cool3:[/QUOTE] Tak. Ale filmików jest aż zanadto. Można parę wkleić, ale znów komu się będzie chciało siedzieć i oglądać? Musimy pamiętać, że strona nie jest dla miłośników bulli - tylko dla zwykłych ludków. No a co do różnorakich zdjęć - jednak na wykorzystanie pasowałoby mieć zgode autora ;) (przy psich bohaterach starczy wzmianka z jakiej strony są ściągnięte) No a na niebiskim niestety dużo osób pisalo, ale mało kto dał coś konkretnego
  10. [quote name='aNiOlEcEk']Jak ktoś jest na pitbull-amstaff to i jest na zielonym ;) Moge spytac Dony :razz:[/QUOTE] To jam wyjątek :evil_lol: [quote name='Vectra']no jeszcze na szarym , stafficzym i jeszcze jednym stafficzym i chyba pomarańczowym :diabloti: ale nie wszyscy zaglądają na wszystkie te fora , ja obstawiam za zielonym ;)[/QUOTE] Forów psich jest w chooooooo i jeszcze trochu ;)
  11. [quote name='Vectra']piękna inicjatywa , piękna strona :) czy dałeś znać o tym na zielonym i niebieskim ? tam więcej osób , że tak powiem w temacie ;)[/QUOTE] Niebieski znaczy się amstaff-pitbull? Bo tylko na tym z bullkowych jestem ;) Ale możesz podać linki to tam też wrzucę. [quote name='aNiOlEcEk']Hmm pies rodzinny lub szkolenia? :razz: A o czym myslisz pod tymi szkoleniami?[/QUOTE] Pies rodzinny - zdjęcia i opisy psów w rodzinnych. Bulki z dziećmi, na jakiś rodzinnych zjazdach, ogólnie funkcjonujące jako członek rodziny. Chodzi o ukazanie, że to wcale nie musi być morderca;) A szkolenie - ukazania, że bullki da się uczyć - czyli, że to nie sa bezmózgie maszynki do zabijania. Ale to tylko tak przykładowo uzgodnione działy do negocjacji;) [quote name='aNiOlEcEk']Ja moge rodzinnym czy czym tam. [/QUOTE] Prosze bardzo :) [quote name='aNiOlEcEk']Dobrze, zeby te specjalistyczne jak sporty adopcje, pies pracujacy zajely sie wlasnie osoby co bardzo w tym siedzią ( jak Dona i szkolenia) żeby to mialo rece i nogi ;)[/QUOTE] Właśnie dlatego nie chce aby wszystkim zajeła się jedna osoba, tylko każdy pomógł w tym w czym umie najlepiej;) Sam nie mam jakiś dużych kontaktów w bullomaniakach, więc możesz napisać do ludzi którzy mogliby pomóc :)
  12. To weźmiesz na siebia jakiś dział? :razz:
  13. A mi wstyd, bo w końcu się z Państwem nie spotkałem ale czas mi niestety nie pozwolił. Ja przy obreswowaniu agresji u swojego psa zauważyłem, że jest strachliwy i zaczeło się to pogłębiać. pani Mariolu, czy Elton wykazuje na spacerach/w domu jakieś lęki? Czy się czegoś boi, czy jest płochliwy?
  14. [quote name='justine.']dzieki anashar, troche sie pokomoplikowalo co juz napisalam amelce... czy ktos moglby sie tym zajac? ja wyjezdzam a nie chce odkladac tego na po przyjezdzie...[/QUOTE] Co się pokomplikowało? Odezwiecie sie do tej pani?
  15. Rozmawiam nie z DT tej Luki, tylko DS inej Luki(na to wychodzi;))
  16. Super, że ma dom:) Ale to chore serduszko mnie martwi:( Ale najważniejsze, że jest kochany!
  17. [quote name='justine.']Maciek!! przeciez napisane ze dwa posty wyzej ze na DT :)[/QUOTE] Tylko mówię, ze dziwny zbieg okoliczności akurat :crazyeye:
  18. Luka jest nadal w schronisku? Bo rozmawiam z Panią która adoptowała ONkę Lukę, 8 letnią z tatuażem :-?
  19. a w sobotę u Kasi może zagoszczą dwa nowe stworzenia ;)
  20. Kasiu, nie wziełabyś jeszcze mnie z psem do Irlandii jeśli masz miejsce?
  21. Miłośnicy bullowatych - zapraszam do pomocy :) [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80506[/url]
  22. Przedstawię Wam pewien pomysł. Co Wy na to, aby stworzyć polską stronę o walkach psów? O niecheci do wszelkich bullowatych? Umieścilibyśmy tam zdjęcia psów po walkach, po innym znęcaniu się nad bullkami. Jak i również historię o tym, ile razy jakiś bullek uratował komuś życie. Moglibysmy w ten sposób spróbować obalić mit psa mordercy. I zacząć przestrzegać nie przed bullkami, a nieodpowiedzialnymi właścicielami którzy te mądre psy potrafią tak skrzywdzić. Wiem, że to nie zmieni wszystkich ludzi. Ale uważam, że nawet jak 3 osoby po przeczytaniu informacji na takiej stronie zmienią podejście do wszystkich bullków to już jest jest o co walczyć Jeśli chodzi o stronę techniczną takiej witryny to nie ma problemu, bo moge się tym zająć. Ale potrzebowałbym pomocy w zbieraniu materiałów min. zdjeć, tekstów, filmów. Jest dużo takich stron zagranicznych. Możnaby poprosić ich o zezwolenie na wykorzystanie zawartych tam materiałów. Ale napisać samemu. Tylko sam nie jestem w stanie tego zrobić, ale razem byśmy sobie poradzili! Chciałbym także, aby znaleźć po jednej/dwie osoby odpowiedzialne za redagowanie danego działu aby nie zrzucać za wiele na jedną osobę i zrobić wszystko tak jak trzeba ;) Pomożecie? [B][COLOR=red]Strona wygląda tak, choć narazie nic na niej nie ma;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][URL="http://ttb.anashar.net"][COLOR=black]http://ttb.anashar.net[/COLOR][/URL] [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...