Dzięki Bellatriks :calus:
Dzisiaj byłem 1 raz od bardzo dawna u wetki z Rocky'm. Powiedziała, że jeszcze nigdy nie był w tak dobrej kondycji. Waży dalej 54kg, ale tłuszczyk przerabia się na mięśnie. Nie jest gruby ;)
Ale żeby nie było za wesoło, powiedziała, że jeszczenigdy nie widziała go tak brzydkiego ;) Jest trochu wyłysiały i ma łojotok. W najbliższym czasie czeka go kąpiel w specjalnym szamponiku :cool1: