Nie zauważyłem, że już macie ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/742/cezar1ne8.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7317/cezar2vm4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3821/cezar3qs4.jpg[/IMG][/URL]