Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Zmieńcie w tytule allegro mix Owczarek holenderski szuka domu! Tytuł to słowa kluczowe więc zmiana tytułu zwiększy ilosć wyświetleń!!!
  2. Przydałyby się lepsze zdjęcia do allegro ;)
  3. Bursztynka grzeje miejsce na str. głównej [url]http://owczarekwpotrzebie.com/[/url]
  4. [IMG]http://images13.fotosik.pl/53/36253966b8fb9e7a.jpg[/IMG] Ale on tu smutno wygląda :-(
  5. Już niedługo... Narazie psiaka nie ogłaszałem, czekam na decyzję tego domku
  6. napewno szybko znajdzie się dom. Jeszcze kolejka będzie sie po niego ustawiać;)
  7. Brukselka na adopcjach owczarków: [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/brukselka.html[/url]
  8. Dexter na adopcjach owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/dexter.html[/url]
  9. Toffik [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/toffik.html[/url] Aczkolwiek przydałyby się lepsze zdjęcia, te są strasznie prześwietlone...
  10. Misiu [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/misiu.html[/url]
  11. Czy mogę liczyć na zdjęcia Jeta w wyższej rozdzielczości??
  12. [quote name='aisaK']Ile kosztowałaby podróż Kraków-Opole pociągiem? Może faktycznie by ktos mógł pojechać??/[/QUOTE] Normalny bilet normalnym pociągiem koło 30zł w jedną stronę. Chyba, że podrożały...
  13. Do Luxika nikt nie zagąda:(
  14. Biedna Ambrozja (*) nie ma to jak 'sprawiedliwe' życie...
  15. [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/szaman.html[/url] Szaman się przypomina
  16. [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/falon.html[/url] Przy takich super zdjeciach szybko znajdzie domek :cool3: Czy falon ma aktualnie allegro?
  17. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Oby do środy.
  18. Ponowione allegro Nuczki [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=229967908[/url]
  19. Nie zauważyłem, że już macie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/742/cezar1ne8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7317/cezar2vm4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77656"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3821/cezar3qs4.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zaraz będą bannerki, Ewatonieja wybacz, że dopiero teraz ale mam strasznie dużo pracy ostatnio :oops:
  21. Proszę o zgłaszanie ONków do adopcji do mnie na maila [email][email protected][/email] W mailu prosze o opis: Imię: Wiek: Miasto przebywania: Wątek: (link na dogo) I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci 500x375px. Wszystkie psiaki przysłane do mnie zostaną umieszczone na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url]
×
×
  • Create New...