Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Mam chętną na adopcje :loveu: Justine masz priv, pilnie się z Panią skontaktuj!!!
  2. Gonziak się tak strasznie cieszył, jakby czuł, że jedzie do nowego domu i dziękował nam :) Skakał, latał, poprostu szalał. No i biedak zwymiotował na koryrytarzu w czasie czekania w kolejce do gabinetu :evil_lol:(Asiu tego nie czytaj:diabloti:) Coś strasznie swędziała go lewa strona, ale sam nie mógł się drapać bo akurat lewej nóżki nie ma :-( Pani Lucynka to rzeczywiście wspaniała kobieta :) Gdyby każdy miał takie duże serce do zwierząt, świat by łby lepszy. I tak Gonziak po kontronlej wizycie u weta dostał obróżke (jak dla asta) i pojechał z p. Luzynką i jej mężem. Ruszył w drogę do lepszego życia :) [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/gonziak-wyjazd/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/gonziak-wyjazd/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/gonziak-wyjazd/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/gonziak-wyjazd/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/gonziak-wyjazd/5.jpg[/IMG]
  3. Ada-jeje, jeśli transport teraz nie wypali mam nadzieję, że możemy na Ciebie liczyć?
  4. Niestety ja pomóc nie dam rady:( Ale liczę na to, że coś się uda załatwić!
  5. W Krakowie mamy takie cudeńka (w niedziele postaram się wyciągnąć je z boksu to zrobie lepsze zdjęcie) Nr. 1 bardzo skoczny, neistety tego na zdjęciach nieuchwyciłem. Skacze bo ścianach boksu i dachu ;) Ciemno-brązowy pręgowany z białą krawatką. Na oko 2-3 latka. Do ludzi przyjazny, do psów nie wykazał specjalnie agresji bądąc w boksie. Strasznie żywiołowy, nadawałby się do sportu. Ma świetną sylwetkę i jest ładnie umięśnionyy ;) [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1a.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1b.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1c.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1d.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1e.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/1f.jpg[/IMG] Nr. 2 na początku był nieufny, po wyciągnięciu aparatu chował się do budy. Przy mojej drugiej wizycie już się cieszył, merdał ogonkiej i lizał po ręce. Fajny psiak, ok. 2-3 lata na oko, do psa z boksu obok agresywny. Ogólnie spokojny. Przydałby mu się szybko dom, bo widać, że schronisko cholpakowi nie służy. [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2a.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2b.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2c.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2d.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2e.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/dogo/bullki/2f.jpg[/IMG] Jest jeszcze mix. asta Vera - tu jej watek na dogo: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62546[/URL] [IMG]http://images20.fotosik.pl/265/0e70f99f03f5f075.jpg[/IMG] W naszym schronisku jest też dużo innych bullotwatych, w weekend postaram się je obfocić i coś więcej się wywiedzieć. ----------- Zapraszam do pomocy, zajrzyjcie chociaż :) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80506[/URL]
  6. Fajny pelikanek :loveu: A Rockowi takiego nie kupiłaś?:(
  7. Śruteczka ma dom :multi::multi::multi:
  8. Ponowne alegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=243255081[/url]
  9. Czy ktoś byłby chętny na napisanie tekstów do działu "O Rasie" na naszej stronie? Czyl wzorzec, historia, wychowanie, charakter, zanim adoptujesz. Przydałoby się uzupełnić braki
  10. Poznajecie?:( [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8692/drwalzk8.jpg[/IMG]
  11. Neris piękne... Miodzik(*) jest teraz napewno szczęśliwy i czeka na Ciebie. Jeszcze się spotkacie...
  12. Kasa długo stała nieużywana więc podzieliłem na dobke Dore i Rottka z wlosami na oczach bo to były pilne przypadki...
  13. [quote name='bellatriks']Ach, właśnie węże są fajne;) Kiedyś też za nimi nie przepadałam, ale potem jakoś tak wyszło, że regularnie oglądałam na Animal Planet program Austina Stevensa (właśnie o wężach) i je polubiłam:loveu:[/QUOTE] Ich się nie da nie lubić :lol:
  14. A ode mnie daj jej duuuży kawałek szyneczki :loveu:
  15. Dzięki! Wstawię malutką na stronę.
  16. Ja niestety mam ostatnio dość malo czasu więc na wątek rzadko zaglądam i sam nie jestem w stanie wyłapać rzeczy do aktualizacji więc proszę pisać na [email][email protected][/email] to szybciej się dogadamy :oops:
  17. Prześle mi ktoś Bantosa na maila [email][email protected][/email] w takiej formie? Imię: Wiek: Miasto przebywania: Wątek: (link na dogo jeśli jest) I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku zdjęcia (tylko w większej rozdzielczości niż na wątku, jeśli jest możliwość) to umieszczę go na stronie adopcyjnej owczarków [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url]
  18. Trafiłem na wątek Kazuni:cool3: Jest śliczna jak zwykle ;) A Rock się już za nią stęsknił :evil_lol:
  19. Rownież ciesze się, że go złapaliście. Czy będą podane jakieś szczegóły? Czy ten gnój mówił po co to robił i czy był sam? Bo co jak co, ale działanie w pojedynkę wydaje mi się mało prawdopodobne. Gzie teraz jest i jakie zarzuty przedstawiła mu policja? [quote name='Brucio']ale jest cos co mozna zrobic, zeby choc troche zabezpieczyc zwierzaki: rozeslijcie jego zdjecie do kazdego schroniska, azylu czy innego miejsca ,w ktorym sa zwierzaki.Latwiej sie bronic ,jesli wiadomo przed czym.[/QUOTE] Brucio tutaj ma rację. Wszyscy zwierzolubni powinni znać jego twarz.
  20. Ami - [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/ami.html[/url]
  21. Sara - [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/sara4.html[/url]
×
×
  • Create New...