Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Lerzał ostatnio pod scianą, tyłem do alejki, nie reagował na nic...
  2. Owieczko, czyli zgłaszasz się na chetną?:razz:
  3. Lux - pies luxusowy szuka domku;)
  4. [quote name='black_sheep']Jest dom dla Labka biszkoptowego, 3-5 mies... Wie ktoś o takim?[/QUOTE] Coraz to lepsze ludzie mają wymagania :roll:
  5. PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT! Może pociągiem ktoś by dał radę??
  6. Słyszałem o planach budowy, ale nie wiedziałem, że park już powstał. Masz może zdjęcia jak to wygląda?:)
  7. Betbet ja też się z niczym nie wyrabiam a na dogo estem jedynie wieczorami z doskoku... Ale gdyby każdy wkleił choć 1 znaną mu historię to cos by się uzbierało...
  8. Dzień Doberek! A raczej Dobranoc :cool3:
  9. Ja odwiedzam wieczorową porą :lol:
  10. [quote name='epe']widziałam jak znajomy ONek/kolega mojej Onki Zuzy/ biegnąc za patyczkiem,tak głupio go złapał,ze przebił sobie jęzor na wylot! Biedny był taki,zanim mu sie wygoiło![/QUOTE] Wypadki się zdarzają. Mój rok temu bawiąc się z sunią znajomego przy gwałtownym obrocie palnął głową w mur. Słychać było huk ale myślałem, że nic mu nie jest. Po czym zobaczyłem że grzbiet zarzyjaźnionej suni jest cały we krwi. Naszczęście to był tylko ostry krwotok z nosa który udało się szybko opanować. Ale palnął nieźle. Może dlatego nieraz ma dziwne odpały ;)
  11. [quote name='epe']Cioteczki! Jesli domek się nie rozmyślił to proszę podać nr konta-jutro przeleję 100,- Nie może byc tak,aby szansa na dobre życie przepadła z powodu głupej stówy! I życzę dobrej podróży,a cioteczce ,która ją zawiezie nalezy się coś pysznego![/QUOTE] Super!:loveu: [B]Justine.[/B] skoro Ty bedziesz wiozła Luke to chyba najlepiej Twój nr. konta podać?
  12. [quote name='Katie Blackss']A ja na czwartego nie mogę sobie pozwolić. :-([/QUOTE] Ja mam jednego zazdrosnego o wszystko psa w małym mieszkaniu z 5 osobową rodziną. Może kiedyś dorobie się domku :roll:
  13. A może spróbować Bonharen??
  14. Fiona! Wpadłem na szatański pomysł! Jest możliwość abyś wziała Ingrid na jakiś dłuższy spacer na zieloną trawkę i zrobiła jej prawdziwą sesję zdjęciową? Ładne pozycje, ładne podkładny, no wiesz... Z doświadczenia wiem, że dobre zdjęcie to więcej niż połowa sukcesu :) A takie zdjęcia w allegro z dopisaniem owczarek holenderski(a to rzadka rasa w polsce) to nie lada gratka...;)
  15. Eee tam, jak dla mnie owczarkowa ;) Jak masz jeszcze jakieś jej zdjecia podeślij mi wszystko na maila. Anuż się znajdzie domek?;)
  16. Szkoda, bo 90% sukcesu to dobre zdjęcie...
  17. [quote name='epe']Ale potem tak się cieszy,biega z taką kłodą po łączce,a do tego prawie warczy,przybliza sie do mnie,oczy jak u diablika,niby chce mi to dać,ale warczy! Boję sie z nim mocować bo to straszna kłoda,a nie wiem jaka wytrzyma łość zębisków![/QUOTE] Mogę wtrącić?;) Przeciąganie to ulubiona zabawa ONków i ONkopodobnych. One to kochają. I proszę się nie martwić o zeby, pies nie głupi sam sobi krzywdy nie zrobi :) Spokojnie można się takimi kłodami bawić ;) Takie psy mają tak silne kły, że można je na nich podnieść nad ziemię i trzymać. A jak pies będzie miał dość to sam puści.
  18. Pewnie pojedzie do Niemiec, ale mogę się mylić.
  19. Neris, chciałbym żeby miłóść je ratowała. Ale niestety tak nie jest:(
×
×
  • Create New...