Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Przykro mi z powodu tego dobcia :( Ale już przynajmniej nie cierpi (*) Kasiu, Roza jedzie do Niemiec?
  2. Piękną Tarę podnosimy, by się o nią domki biły;)
  3. [quote name='Dea']Chciałabym być przy niej, nawet codziennie, i jak będzie odchodziła:-( Niestety proza życia na to nie pozwala...mam nadzieję, że jeszcze zdążę z nią pójść na następny spacer.[/QUOTE] A ona taka owczarkowa? Może ją dać na adopcyjną...
  4. Miśku wskakuj na górę... ps. czy ktoś ma lepsze zdjecia niż te z 1 postu?
  5. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]no niestety... prawie nikt :-(:placz:[/B][/COLOR][/QUOTE] I to mnie przeraża :placz:
  6. To może w allegro dać mix owczarek holenderski? :cool3: ps. dalej czekam na opis histori suni, ten uaktualniony. Najlepiej przesłać na pw;)
  7. [quote name='Katie Blackss']Może ty pokochasz Nukę?[/QUOTE] Ja kocham wszystkie psy. Ale warunków na więcej niż jednego niestety nie mam :-(
  8. Szamanku, zaczaruj kogoś by wreszcie Cię wziął do domku!
  9. Rexiu, a Ty dalej niedny i sam tu siedzisz...:(
  10. Oskarku skacz w górę ;)
  11. Gdzie Reks jest na daną chwilę ogłaszany?
  12. Metal hopaj w górę!
  13. Co u Gwary?
  14. Pilnie potrzebne wsparcie finansowe! Niestety ja do końca miesiąca jestem totalnie spłukany :(
×
×
  • Create New...