Jump to content
Dogomania

Nesiowata

Members
  • Posts

    26687
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    90

Everything posted by Nesiowata

  1. Przepraszam ale tylko tutaj udało mi się wstawi zdjęcia dla Nadziejki
  2. Za oknem biało ale dość ciepło. Może wreszcie mrozy sobie poszły?
  3. Do tej pory daję radę. Chyba gorzej już nie będzie.
  4. Od kilku zim tak chodzę z psami.
  5. Zdjęcie od Nadziejki - rekonwalescentka zupełnie zapomniała o przebytej operacji
  6. Faktycznie - jakoś pogrubia...
×
×
  • Create New...