Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Dziękuję Neli za to, że zabrała Lulu i dała jej kochający dom. Za to, że wzięła ją mimo świadomości, że czeka ją bolesne rozstanie szybciej, niż niż powinno to nastąpić... Za wszystko...
  2. A ja zawsze miałam chow-chow za leniwe miśki, które nie obchodzi nic dookoła. Takie psy chodzące własnymi drogami, jak koty. I wiecie co? Znajomy był na spacerze ze swoim chowkiem, już 10-letnim, dostojnym starszym panem. Ten chowek jest ogrooomny, przekracza normy wzorcowe, i to bardzo. Przywieziony ze Lwowa, ognistorudy, wręcz płomiennie czerwony i przepiękny! Ale do rzeczy. Znajomego zaczepiło trzech dresiarzy i zażądali kasy na piwo. Zaskoczony jeszcze nie zdążył pomysleć, a leniwy misio przemienił się groźnego niedźwiedzia! Jednemu wytargał portki na tyłku, drugiego capnął za łydkę, trzeci nie czekał i zwiał... Znajomy jest w szoku... ja też...
  3. Osoba z forum hafciarskiego też zrezygnowała. Dzieci chcą innego psa.
  4. A cavaliery były na Paluchu... Pies i suka, matka z synem.
  5. Nie wiem, czy osoba z forum hafciarskiego nadal jest zainteresowana, czy w razie czego mogę podać bezpośredni kontakt do Muki? Bo to muka1 ma obecnie psa? Najlepiej byłoby telefon... Ale na razie nie mam odzewu, czekam na potwierdzenie, czy naprawdę to zainteresowanie chowkiem jest poważne.
  6. On będzie bóstwem już po wykąpaniu i wyczesaniu, a po wizycie u fryzjera to już chyba nie będzie osoby na ulicy, która by się za nim z zachwytem nie obejrzała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Super! Kobi opuści schron! :multi: Faktycznie fajnie by było, gdyby juz od razu trafił do domku stałego. To tylko 2 tygodnie wcześniej niż planowała ta Pani. Może da się namówić, żeby zabrać go już teraz?
  8. Pokazałam perełkę Kobiego na forum hafciarskim i na forum rękodzieła. Może tam go ktoś wypatrzy.
  9. [quote name='Agata69']i jeszcze [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3060/dscf2345me2.jpg[/IMG][/URL] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+E510&make=FUJIFILM"]FinePix E510[/URL] at 2007-07-27 [/quote] Ale suuuper! :multi: :multi: :multi: A kojec Amanka to ma metraż prawie taki jak nasze całe mieszkanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. Odezwała się jedna osoba zainteresowana z forum hafciarskiego, podesłałam jej link do wątku.
  11. To cudowne wieści, aż się poryczałam ze wzruszenia...
  12. Mnie też wyrzuca, pisze że błędny kod, a przeciez dobrze przepisuję :shake:
  13. Mam tak samo... Wolą na bazarze od handlarza z kartonowego pudła kupić, niż adoptować. Wkurza mnie to strasznie. Wymagania mają wobec tych psów takie, że za chwilę bedą chcieli, żeby dom sprzątały i naczynia myły, może jeszcze z dziećmi zadania domowe odrabiały... Dziwne, że nie mają tych wymagań kupując puchatą kulkę od handlarza... tylko do tych do adopcji mają jakieś same wąty :shake:
  14. Fakt, że trzeba być ostrożnym, ale nie można z góry przekreślać osoby bez sprawdzenia, bo wystraszymy wszystkich chcących kiedyś zaadoptować psa :roll:
  15. Też poczytałam - rzeczywiście świetny pomysł.
  16. Trzymam kciuki za afganka (hi, hi, moja ciotka mówi, że afgan wygląda jak pies w piżamie :eviltong: ) i za jego przyszły domek.
  17. Umieściłam na 2 forach robótkowych, ale nie ma na razie odzewu...
  18. Cudowne wieści, mocno trzymam kciuki za jego podróż i akceptację nowego domu :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  19. Dam cynk na forum rękodzieła, tam zdaje się była osoba zakochana w chow-chow. Sama pewnie go nie weźmie, bo ma swojego, ale może ma odpowiednich znajomych ;)
  20. Boże, afgan, marzenie mojej mamy :-(
  21. Obawiam się, że będzie ciężko... Nikt biorąc psa nie chce go tak szybko stracić i przeżywać tego... Jakiś czas temu namawiałam koleżankę do zabrania 5-letniej sznaucerki z wątku z dogo, po tym jak odeszła jej sznaucerka i koleżanka zaczęła szukać kolejnej. Ale odpowiedziała, że biorąc psa chce "coś z niego mieć", że ta sunia jest za stara :-( A w tym przypadku perspektywa wspólnego życia jest jeszcze krótsza :-( Lulu może wziąc tylko ktoś, kto zrobi to wyłącznie dla niej, a nie dla siebie. Taki prawdziwy dogomaniak. A dogomaniacy są już chyba zapsieni do granic możliwości...
  22. Takie cudo :-( Biedactwo, ta rasa bardzo przywiązuje sie do jednego właściciela. Ciężko mu pewnie :-(
  23. Kochane biedactwo! Czy przyjdzie jej resztę krótkiego życia spędzić w schronie? :placz: :placz: :placz:
  24. Nie do wiary, tylu ludzi chce kupić owczarka lub owczarkowatego do pilnowania domu, łażą i szukają po giełdach, a te ślicznoty czekają w schronie i nie mogą trafić na swojego człowieka!
×
×
  • Create New...