-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A ja zawsze miałam chow-chow za leniwe miśki, które nie obchodzi nic dookoła. Takie psy chodzące własnymi drogami, jak koty. I wiecie co? Znajomy był na spacerze ze swoim chowkiem, już 10-letnim, dostojnym starszym panem. Ten chowek jest ogrooomny, przekracza normy wzorcowe, i to bardzo. Przywieziony ze Lwowa, ognistorudy, wręcz płomiennie czerwony i przepiękny! Ale do rzeczy. Znajomego zaczepiło trzech dresiarzy i zażądali kasy na piwo. Zaskoczony jeszcze nie zdążył pomysleć, a leniwy misio przemienił się groźnego niedźwiedzia! Jednemu wytargał portki na tyłku, drugiego capnął za łydkę, trzeci nie czekał i zwiał... Znajomy jest w szoku... ja też... -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Osoba z forum hafciarskiego też zrezygnowała. Dzieci chcą innego psa. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy osoba z forum hafciarskiego nadal jest zainteresowana, czy w razie czego mogę podać bezpośredni kontakt do Muki? Bo to muka1 ma obecnie psa? Najlepiej byłoby telefon... Ale na razie nie mam odzewu, czekam na potwierdzenie, czy naprawdę to zainteresowanie chowkiem jest poważne. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']i jeszcze [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3060/dscf2345me2.jpg[/IMG][/URL] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+E510&make=FUJIFILM"]FinePix E510[/URL] at 2007-07-27 [/quote] Ale suuuper! :multi: :multi: :multi: A kojec Amanka to ma metraż prawie taki jak nasze całe mieszkanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Odezwała się jedna osoba zainteresowana z forum hafciarskiego, podesłałam jej link do wątku. -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To cudowne wieści, aż się poryczałam ze wzruszenia... -
Mam tak samo... Wolą na bazarze od handlarza z kartonowego pudła kupić, niż adoptować. Wkurza mnie to strasznie. Wymagania mają wobec tych psów takie, że za chwilę bedą chcieli, żeby dom sprzątały i naczynia myły, może jeszcze z dziećmi zadania domowe odrabiały... Dziwne, że nie mają tych wymagań kupując puchatą kulkę od handlarza... tylko do tych do adopcji mają jakieś same wąty :shake:
-
ŁÓDŹ Afgan -szkielet 28 07 2007 poszedł do domku :)
Isiak replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Fakt, że trzeba być ostrożnym, ale nie można z góry przekreślać osoby bez sprawdzenia, bo wystraszymy wszystkich chcących kiedyś zaadoptować psa :roll: -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
Też poczytałam - rzeczywiście świetny pomysł. -
ŁÓDŹ Afgan -szkielet 28 07 2007 poszedł do domku :)
Isiak replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za afganka (hi, hi, moja ciotka mówi, że afgan wygląda jak pies w piżamie :eviltong: ) i za jego przyszły domek. -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Umieściłam na 2 forach robótkowych, ale nie ma na razie odzewu... -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści, mocno trzymam kciuki za jego podróż i akceptację nowego domu :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dam cynk na forum rękodzieła, tam zdaje się była osoba zakochana w chow-chow. Sama pewnie go nie weźmie, bo ma swojego, ale może ma odpowiednich znajomych ;) -
ŁÓDŹ Afgan -szkielet 28 07 2007 poszedł do domku :)
Isiak replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Boże, afgan, marzenie mojej mamy :-( -
Obawiam się, że będzie ciężko... Nikt biorąc psa nie chce go tak szybko stracić i przeżywać tego... Jakiś czas temu namawiałam koleżankę do zabrania 5-letniej sznaucerki z wątku z dogo, po tym jak odeszła jej sznaucerka i koleżanka zaczęła szukać kolejnej. Ale odpowiedziała, że biorąc psa chce "coś z niego mieć", że ta sunia jest za stara :-( A w tym przypadku perspektywa wspólnego życia jest jeszcze krótsza :-( Lulu może wziąc tylko ktoś, kto zrobi to wyłącznie dla niej, a nie dla siebie. Taki prawdziwy dogomaniak. A dogomaniacy są już chyba zapsieni do granic możliwości...
-
CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!
Isiak replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Takie cudo :-( Biedactwo, ta rasa bardzo przywiązuje sie do jednego właściciela. Ciężko mu pewnie :-( -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Isiak replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Nie do wiary, tylu ludzi chce kupić owczarka lub owczarkowatego do pilnowania domu, łażą i szukają po giełdach, a te ślicznoty czekają w schronie i nie mogą trafić na swojego człowieka!