Co do wieku - i ja młódką nie jestem :evil_lol: I ponieważ miałam już dwie seterki, a znałam ich dużo więcej, wiem, jakie to cudowne psy. I gdybym tylko miała możliwość, nie wahałabym się jej wziąć. Ale ludzie, z którymi rozmawiam, chcą tylko szczeniaki. Dla nich nawet pies 2-3 letni jest już za stary. Jedni boją się o dzieci, innych przeraża fakt, że moment pożegnania z takim psem, którego dopiero co się pokocha, może przyjść zbyt szybko.
Moje seterki odeszły w wieku 12 lat...