Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Psy schroniskowe szkolą wychowankowie zakładu poprawczego w Konstantynowie Łódzkim (w ramach programu "Pomóżmy sobie"). Pomysłodawcą programu jest Andrzej Niedzielski z Fundacji Ama Canem. Może warto zainteresować inne zakłady poprawcze, porozmawiać z dyrektorami, wychowawcami? Dobrze byłoby, gdyby mógł zrobić to ktoś, kto już w takim programie brał udział i ma doświadczenie w pracy nie tylko z psami, ale i z trudną młodzieżą, i może przedstawić stronę resocjalizacyjną takich zajęć. Spodziewam się niestety oporu dyrektorów...
  2. Kochana Tosia już w DS :multi: :multi: :multi: Jakże się cieszę :multi: :multi: :multi:
  3. Konto nie jest potrzebne, bo pieniążki osoba wygrywająca Twój bazarek może przelać bezpośrednio na konto, na którym zbiera się kasę na konkretny cel (np. AFN, schronisko lub konto wolontariusza czy domku tymczasowego). A potrzeb jest strasznie dużo... Musisz zdecydować komu chcesz pomóc, albo pozostawić tę decyzję osobie wygrywającej.
  4. :multi: :multi: :multi:
  5. Zamieściłam, ale bez fotek - nie ma takiej opcji :angryy: Nie liczę na odzew :shake: na tym forum chyba tylko ja piszę :oops: Tu link: [URL]http://www.zwierzaki.pless.pl/forum.php[/URL]
  6. Bardziej jak bearded niż jak border... ale jest taki śliczny, może akurat tej osobie się spodoba tak bardzo jak mnie :evil_lol:
  7. [quote name='paros']A nasze forum to jakie miasto??? [/quote] Ta mieścina to Pszczyna :cool1:
  8. Dobrze, poczekam na odpowiedź.
  9. I znów piękny rasowiec w sile wieku straci grunt pod łapami :placz:
  10. Czy mogę umieścić sunię na naszym miejskim forum? Czy wolno mi skopiować fotki i czy można liczyć na pomoc w transporcie suni, gdyby była taka konieczność?
  11. Czy mogę psinę ogłosić na naszym miejskim forum, kopiując treść listu i jej fotki, i czy jeśli ktoś wyraziłby chęć przygarnięcia suni może liczyć na pomoc w transporcie?
  12. Czy mogę ogłosić te psy na naszym miejskim forum zwierzakowym? Co prawda to Śląsk, daleko od Warszawy, i nasze forum jest jakieś martwe :oops: chyba tylko ja tam piszę, ale może akurat?
  13. Najlepszym wyjściem jest dom dla obydwu. Ja w ogóle nie wyobrażam sobie rozdzielania ich. Pamiętam, jak długo cierpiała i tęskniła moja seterka za swoją towarzyszką, kiedy ta starsza odeszła za TM. Serce pękało, kiedy tęsknie wypatrywała jej na każdym zakręcie ścieżki na spacerze...
  14. Psy marzenie - a gdzie domki? Powinny ustawiać się w kolejce :evil_lol:
  15. I ja mam taką nadzieję i życzę jej tego z całego serducha!
  16. Co do wieku - i ja młódką nie jestem :evil_lol: I ponieważ miałam już dwie seterki, a znałam ich dużo więcej, wiem, jakie to cudowne psy. I gdybym tylko miała możliwość, nie wahałabym się jej wziąć. Ale ludzie, z którymi rozmawiam, chcą tylko szczeniaki. Dla nich nawet pies 2-3 letni jest już za stary. Jedni boją się o dzieci, innych przeraża fakt, że moment pożegnania z takim psem, którego dopiero co się pokocha, może przyjść zbyt szybko. Moje seterki odeszły w wieku 12 lat...
  17. Obawiam się, czy tu na niekorzyść suni nie zadziała jej wiek :-(
  18. Pięęękny jest!!! To prawie bearded collie, może na jakieś forum dla pasterskich go dać? Jest takie w ogóle?
  19. Ale to umaszczenie i ten wyraz pysia :loveu:
  20. A wiesz, że ja też pomyślałam o mastifie hiszpańskim :evil_lol: Wygląda jak dziecię mastifki Bonnie znajomych :evil_lol:
  21. :-( :-( :-( :-( A tak już dobrze się zapowiadało, że Tosia wkrótce będzie zdrowa i pojedzie do nowego domku :-( :-( :-(
  22. Może rzeczywiście jej wystarczy :evil_lol: Ale może zna kogoś odpowiedzialnego, kto zechciałby psinki. Są takie piękne i nie zasłużyły na poniewierkę, jak zresztą żadne zwierzę. Naprawdę idealnie byłoby, gdyby mogły iść do nowego domu razem.
  23. Biedactwo :-( Mogę tylko podnieść :-(
  24. Taka śliczna księżniczka :loveu: Powinna leżeć na kanapie, a nie wycierać kąty w schronisku :-(
  25. Takie piękne psy! Dlaczego są oddawane? Zapytam jednej kobitki, ona już ma 4 setery, może wzięłaby jeszcze piątego? Ale canario nie będzie chyba chciała :shake: a szkoda je rozdzielać. Psy potem bardzo tęsknią, nie tylko za dawnym domem, ale i za sobą.
×
×
  • Create New...