Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Niech się dzieje - pies potrzebuje szybkiej pomocy!
  2. Świetne wieści :multi: :multi: :multi: Poczekam na rozwój sytuacji i chyba polecę zdjąć ogłoszenie Sabo z "naszej" tablicy :evil_lol:
  3. No nie, i znowu się zakochałam! Rany, żebym ja mogła mieć kilka psów! :-( Czy ktoś podaruje mi domek z ogródkiem? :eviltong:
  4. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jakie cudeńko, klejnocik, skarbuś!!! :loveu: :loveu: :loveu: Raju, jakby mi pies zaginął, to chyba całą unię europejską bym poruszyła, żeby go znaleźć! Nie mówiąc już o tym, że robię wszystko, aby do takiej sytuacji nie dopuścić. A jej nikt nie szuka? Aż trudno uwierzyć :shake: Raju, ZAKOCHAŁAM SIĘ!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Wstawiłam do podpisu biedaka... ale co to da? :-(
  6. Wspaniały futrzak, taki reprezentacyjny towarzysz i nikt go nie chce??? :shake:
  7. Ma takie smutne oczka, że serce ściska :placz: Oby jak najszybciej znalazł domek!
  8. Czyżby ten koci test oznaczał, że szykuje mu się domek? :razz:
  9. Tak, tak, usunę zaraz :oops: Tylko żeby to zrobić, muszę zasiąśc do kompa w pracy, do domowy nie rozumie czegoś takiego jak banerek :angryy: A ja usuwam aż DWA banerki :multi: :multi: :multi: Lenki i Tofika, które w jednym czasie znalazły cudowne domki :loveu:
  10. Śliczny jest naprawdę, i młodziutki... to jego duże atuty. Tylko ta odległość...
  11. To wspaniałe wieści! Cudownie!
  12. To cudowna wiadomość! Tylko jutro muszę pędzic do wetów zdjąć ogłoszenie :-) a dopiero co dziś je powiesiłam, ale numer! Wszystkiego dobrego w nowym domku, kochany dzieciaczku!
  13. Zrobiłam mu piękne ogłoszenie i wraz z Fartem i Tofikiem zawiśnie na tablicy w prestiżowej przychodni weterynaryjnej :evil_lol: Może to akurat w naszej mieścinie znajdą się odpowiednie domki :razz: Trzymam za to kciuki!
  14. W takim razie zrobię mu ładne ogłoszenie z fotką do kącika adopcyjnego na tablicy ogłoszeń u wetów. Ten "kącik" to mój pomysł :evil_lol: właśnie wczoraj wynegocjowałam kawałek miejsca na ich tablicy ogloszeń. Zmieszczę tam ze 3-4 psy. Sabo będzie jednym z nich ;) Nie liczę na cud (ludzie nadal wolą kupować u handlarzy szczeniaki, niz brać dorosłe psy :shake: ), ale może akurat. Prosiłabym więc o kontakt telefoniczny, który bedę mogła podać na tym ogłoszeniu (może być na PM).
  15. Czy gdyby znalazł się dom w Pszczynie, dla którego problemem byłaby odległość, to można liczyć na pomoc w dowiezieniu psiaczka?
  16. Nie mam czasu czytać całego wątku (w pracy jestem :razz: ) ale mam pytanie - czy jeśli znajdzie sie domek na Śląsku, dla którego problemem byłaby odległość, to można liczyć na pomoc w przewiezieniu Sabo?
  17. To okropne o tym jedzeniu, co piszecie :shake: można w anoreksję popaść. To w takim razie co jeść, żeby było zdrowe??? :crazyeye: A ten wątek o psich karmach czytałyście? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28158&highlight=karmy-straszne[/URL]
  18. Mojej małpie pazury obcinam w wannie. Poza wanną obcinanie pazurów grozi utratą palców i nosa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Acha... i to nie jest shih.
  19. Jaki on śliczniutki :loveu: Zresztą wszystkie psiaki świetne, a dobka taka dostojna i poważna dama :loveu:
  20. Ojej, to mocno trzymajmy kciuki! Oby spodobał się w nowym domku, żeby go zechcieli i pokochali...
  21. Też mocno trzymam kciuki - a tymczasem poszedł przelew na 10 zł dla Lenki od Hakity z mojego bazarku :-) Przepraszam, że nie dorzuciłam nic więcej, ale wszystko mi się w tym miesiącu sypnęło naraz - zepsuł się junkers, odkurzacz i awaria instalacji elektrycznej, o mały włos spalilibyśmy się...
  22. Oj, zaciskamy, i to bardzo mocno!!! :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  23. Poszukuję behawiorysty, może dobrego szkoleniowca, ze Śląska. Jestem z Pszczyny. Bardzo proszę o pilną odpowiedź, nad psem (akita) wisi wyrok eutanazji, jeśli się go w miarę szybko nie "wyprostuje".
  24. Nie ma żadnej odpowiedzi, żadnego kontaktu :shake: W dodatku nie znam tych ludzi osobiście, o tym, że szukają psa, dowiedziałam się od znajomej z pracy. Ona też nie ma żadnego kontaktu, linki wysłała i na tym koniec :-( Nie odzywają się.
×
×
  • Create New...