:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jakie cudeńko, klejnocik, skarbuś!!! :loveu: :loveu: :loveu: Raju, jakby mi pies zaginął, to chyba całą unię europejską bym poruszyła, żeby go znaleźć! Nie mówiąc już o tym, że robię wszystko, aby do takiej sytuacji nie dopuścić. A jej nikt nie szuka? Aż trudno uwierzyć :shake: Raju, ZAKOCHAŁAM SIĘ!!!! :loveu: :loveu: :loveu: