-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
O raju, to by było cudownie, gdyby Aman znalazł stały dom! No i mogłabyś mieć na niego oko ;) -
Łódź: Rosetta - subtelna i piękna, już nie samotna. Już w nowym domku!!
Isiak replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: Hurra!!!!! A czy wiadomo, co to za domek i czy wypatrzona ta ślicznotka została na dogo, czy bezpośrednio w schronie? -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo sie cieszę :multi: :multi: :multi: -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piękny psie, do góry! -
A co byś powiedziała na weta, który [B]zaleca pokrycie każdej suczki przynajmniej raz w życiu dla zdrowia?[/B] :angryy: :angryy: :angryy: Na szczęście chyba już wkrótce pójdzie na emeryturę :mad:
-
[FONT=Arial]Tak czytam tę dyskusję i myślę sobie, że niewiele chyba ona da, jeśli chodzi o uświadomienie potencjalnych nabywców szczeniąt. Dlatego, że oni po prostu na dogo nie zaglądają, a nawet nie wiedzą, że dogo istnieje. Musimy z „kampanią informacyjną” wyruszyć do ludu :zly7: [/FONT] [FONT=Arial]Ja każdego, kto wyrazi choćby nieśmiałą chęć posiadania psa, częstuję wykładem na temat r=r i kłamstw pseudohodowli. Ktoś mnie kiedyś udusi :diabloti: [/FONT] [FONT=Arial]Czy u waszych wetów na tablicy ogłoszeń można powiesić plakaty informacyjne r=r, najlepiej też z jakimiś wstrząsającymi fotkami z pseudohodowli? Można na stoliczku w poczekalni zostawić kilka ulotek, żeby ludzie mogli sobie zabrać? Dla niektórych tam czekających już będzie w tym momencie za późno na uświadomienie, bo psa już kupili. Ale będą mądrzejsi na przyszłość, a przy okazji może uświadomią znajomych. Czy właściciele sklepów zoologicznych, w których też często są tablice z ogłoszeniami, zezwolą na umieszczenie takich plakatów/ulotek?[/FONT] [FONT=Arial]Czy na portalu internetowym waszego miasta/regionu jest forum dyskusyjne? Napewno tak! Tam zaglądają i dyskutują na różne tematy różni ludzie, może warto założyć tam wątek r=r celem uświadamiania. A także o tym, żeby NIE ROZMNAŻAĆ psów nierasowych, bo to tylko mnożenie nieszczęść? Rozmnażanie psów bez rodowodu jest niemalże okrucieństwem wobec zwierząt. [/FONT] [FONT=Arial]Takie mam pomysły. Mało oryginalne :oops: ale musiałam się wygadać. Sorry[/FONT]
-
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
Isiak replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A czy coś wiadomo o karze dla jego byłych właścicieli? Czy znów ujdzie na sucho zwyrodnialcom? -
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
Isiak replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja moge tylko podnieść.... Biedactwo...:-( -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Isiak replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Kurcze, co chwilę słyszę, że ktoś szuka ON-ka, nawet ostatnio w zoologu pani pytała o ogłoszenia, a tu takie pięknoty i nikt nie chce? :shake: -
Niewidomy seter i jego dwuletni przewodnik! Mają dom !!!
Isiak replied to Wędkoholik's topic in Już w nowym domu
Jakbym moje dwie dziewczyny widziała! Podnoszę! :razz: -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
Aza pewnie jeszcze pociągu z bliska nie widziała, pewnie byłaby przerażona hałasem i tłumem. No i jak ona by wsiadała i wysiadała z tą kaleką łapką? Ja jeździłam pociągami na wystawy z seterami i wiem, jak czasem trudno było je "załadować". A podhalan to przecież wiekszy i silniejszy pies, i do tego suka nie jest całkiem sprawna :shake: Wydaje mi się, że tylko autko wchodzi w grę. Ja mogę się dołożyć do paliwa, ale nie mogę dużo :oops: 50 zł tylko :oops: :oops: :oops: -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
Czy nikt nie może pomóc w transporcie? Domek czeka, Aza czeka :placz: Kurcze, ja niezmotoryzowana jestem :shake: -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
Czyli domek pewny na 100 % że zabierze Azę? :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: -
Aman, psi olbrzym... Życzymy szczęścia w nowym super domku!
Isiak replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cudne psisko, piękny i dostojny, reprezentacyjny stróż - szuka domu :-( :-( :-( -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
To cudowne wieści!!! W mojej miejscowości nikt nie zareagował na ogłoszenie, a w pracy to patrzą na mnie jak na zielonego kota i kiwają tylko głowami z politowaniem, że z taką wariatką przyszło im pracować :angryy: -
Jasne że trzymamy :evil_lol:
-
Seter Irlandzki (suka) - seterka Betty już w nowym domu
Isiak replied to ziolko's topic in Już w nowym domu
Ależ się cieszę! Dziękuję Wędkoholiku stokrotnie za to, co dla niej zrobiłeś :multi: :multi: :multi: A czy będą jakieś wieści z nowego domku? Czy ta narośl za zębami da się usunąć? Bidulka musi mieś ogromne kłopoty z jedzeniem, skoro nawet pyszczka nie domyka... napewno ją to boli :-( -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Isiak replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
O cieniu, coraz więcej owczarków w potrzebie, i wszystkie takie piękne... Co się dzieje z tym światem??? :shake: