Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Podaj na PW namiary, przeleję 100 zł, nie mogę teraz więcej, bo ostatnio rozszalałam się na bazarkach :oops: Ale pięknotka musi zostać zdiagnozowana, bo jeśli jest chora, to trzeba jak najszybciej ją leczyć :roll:
  2. [quote name='Reno2001'] I jeszcze napiszę, bo po prostu muszę :cool3: - super prowadzicie, jak do tej pory całą akcję. Byle tak dalej :kciuki:. [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Szacunek!!![/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Nic dodać, nic ująć - to po prostu niesamowite i wspaniałe! Szczerze podziwiam :)
  3. OJEJUSIUUUUU, JAK SIĘ CIESZĘ!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Ale cudowna wiadomość! Trzymam kciuki za dobry domek! :multi::multi::multi:
  5. Rzeczywiście psiak wygląda tak, jakby przed chwilą wszedł do schroniska.
  6. Też nie jestem w temacie, ale spodziewam się, że to nie było nic przyjemnego...
  7. Póki trzymanie zwierząt w takich warunkach nie będzie surowo karane, póty takie fabryki bedą istniały. Skombinują sobie nowe psy i interes zacznie się kręcić od nowa. Jest zbyt, jest dochód. Nawet jak taka rozmnażalnia zapłaci jakąś grzywnę, to przecież zarobi o wiele więcej na szczeniakach.
  8. [quote name='madcat1981']Widziałam w tvn i czekałam kiedy temat wypłynie na dogo[/quote] A ja dopiero teraz zobaczyłam :crazyeye: i jak przeczytałam komentarz na stronie tvn24, to :angryy:
  9. Przepiękny przytulak :-(
  10. Może jest bardzo zarobaczona albo ma rzeczywiście jakąś skazę, czegoś nie trawi i nie przyswaja? Nawet chart przytyje, jeśli dużo wcina i mało się rusza. Np. u mojej mamy to i chart byłby pulchniutki, o zgrozo :evil_lol:
  11. Ależ ona cudna - te bajeczne, bursztynowe oczy :loveu: Zakochałam się w niej!
  12. Piękna sunia, i czytałam o niej w Twoim blogu :-) Podoba mi się bardzo jej imię. To Twój pomysł, czy miała takie nadane w schronisku? Czy w ogóle w schroniskach nadają psom imiona, czy tylko numery? Hmmm...
  13. Tak, tak - to fantastyczne! :-)
  14. Super! :multi: Może się jeszcze odezwą... :roll:
  15. Piękny ten kropek! Ale może skoro są dwa domki zainteresowane Sabo, to obydwa kropki znajdą domki? :cool3:
  16. Oj jestem, jestem jej fanką :loveu: Kocham pekinki, a ona jest taka śliczniusia! O mało z krzesła nie spadłam, że taki pies jest w schronisku! Wciąż się zastanawiam, czy ktoś jednak jej szuka?
  17. Ja też pod górkę, ale i tak widać, jaka cudna z niej panna! Cudownie, że mordeczka już w domu, i wielkie ukłony w stronę darczyńców i Oktawii :-)
  18. Isiak

    Toćka

    Za chwilę chyba z krzesła spadnę :loveu: :loveu: :loveu: A jaka fajna kwiecista łączka! Jak w bajce! :loveu:
  19. Isiak

    Toćka

    O ja nie mogę :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. W sumie to wszystko jedno, ważne, że potrzebujące stworzonko znalazło dom. Ja też wywiesiłam ogłoszenia o psiakach z różnych stron Polski :cool3: Tylko, że wydawało mi się, że w schronie tyskim jest większy wybór niż u nas (brrr... okropnie to zabrzmiało :oops: :oops: :oops: , jakbym pisała o jogurtach w hipermarkecie:oops: ) W każdym bądź razie obojętnie gdzie, choćby na Księżycu, ale żeby wszystkie psiaki miały swoje domki i kochających Pańciów :-(
  21. Z naszego przytuliska mieszkaniec Tychów zabrał psa. Aaale wielkie wydarzenie było, nawet w internecie na miejskim portalu pisali, że [U]specjalnie przyjechał[/U], przy okazji sklep zoologiczny zrobił sobie reklamę, bo daje wyprawkę dla psó z naszego "schroniska" :eviltong: To tak trochę satyrycznie napisałam :oops: Ale chciałam tylko napisać, że zastanowiło mnie, dlaczego nie poszedł do schroniska w Tychach? Ma na miejscu... Żaden psiak mu się nie spodobał??? :crazyeye:
  22. Pomijając już mozliwośc kradzieży - ale wydaje mi się, że dla psa stresem jest pozostawienie go przed sklepem. Przechodzą koło niego rózni ludzie, różne zapachy, a on siedzi taki opuszczony i zdezorientowany... Nie każdy pies zapewne tak reaguje, ale ile razy widzę rozpaczliwie płaczące, rozhisteryzowane, z przerażeniem w oczach psy, które "wiszą" przed sklepem pół godziny... W dodatku ta ich głosna rozpacz zwraca uwagę i co chwila jakiś debil tupnie na psa nogą albo straszy w inny sposób :angryy: W życiu nie naraziłabym swojego psa na coś takiego. A jakby ktoś mi do psa wystartował, to dowiedziałby się, do czego może służyć kolczatka :diabloti: Jeden już wie :diabloti: :diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...