-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Seter Irlandzki (suka) - seterka Betty już w nowym domu
Isiak replied to ziolko's topic in Już w nowym domu
Cudowne foty! I jaka ona śliczna, naprawdę dostojna damulka. Jej towarzysz także wielce przystojny :-) -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też mnie nr konta interesi :evil_lol: bo zakończył sie mój bazarek i wkrótce będę robiła przelew dla Dorci. -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zakończył się mój bazarek, proszę o podanie na PM konta, na które mam przelać pieniążki. -
Super, bardzo się cieszę :-) Jestem pewna, że program okaże się pomysłem trafionym w dziesiątkę. Warto byłoby jakoś go nagłośnić, żeby ludzie się o nim dowiedzieli, z pewnością chętniej braliby psy.
-
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam dla Lenki bazarek (skromny bardzo, sorry...)[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6387774#post6387774[/url] -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']to fakt-dziwne-ale w podpsie masz zdanie-pisane-więc -po prostu wieczorkiem można pobróbować;)[/quote] Tak, ale podpis wstawiałam na kompie w pracy. Poza tym pisać mogę z domu też, tylko emotów mi nie wstawia. Tak jakby nieaktywne były. Umiem tylko z klawiatury usmieszki napisać, aż dwa rodzaje: taki :-) i taki :-( Dobrze, że chociaż pisać na dogo mogę, bo inaczej nici z bazarku by były... -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podaję linka:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74705 -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ala35']kiedyś obiło mi się o uszy , że Michał Olszański prowadzący express reporterów w programie 2 jest wrazliwy na los zwierząt Isiak jak poczytałam na wątku o Twojej odwadze, gdybyśmy zakładali grupę dogomaniaków wymierzających sprawiedliwość , byłabyś Prezesem jak nic. quote] Tak, w ekspresie reporterów już kilka razy były reportaże o zwierzętach - o koniach, o ON-ce z wrośniętym sznurkiem i szczeniakami... Może rzeczywiście warto zastukać w te drzwi...A co do odwagi - to ja wcale odważna nie jestem. Tchórz jestem jak mało kto. Ale byłam w takiej sytuacji, że miałam do wyboru - albo gnojek kopnie mi psa, albo ja wykorzystam element zaskoczenia i doskoczę do niego pierwsza. Innego wyboru nie miałam. Musiałam wyjść z suką na dwór, bo miała biegunkę, a piętro niżej awanturował się na klatce pijany facet, który reagował agresją na każdego, kto przechodził. Więc kolczatka na rękę (wielce użyteczne narzędzie taka kolczatka :-) ) i z duszą na ramieniu, ale poleciałam. A potem miałam stracha, czy nie skończę na policji... -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za instrukcję, to rzeczywiście bardzo proste. Niestety nie wychodzi mi, ale to coś chyba u mnie na kompie, bo dogo cały czas wyświetla mi się "błąd na stronie" i nawet emotów nie da się wstawiać. Ale jak wrócę do pracy z urlopku, to spróbuję na kompie w pracy, tam wszystko działa bez zarzutu, więc pewnie się uda. -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak się to robi... -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tak trochę nie w temacie Dory, ale poczytajcie to:http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4315913.html -
Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!
Isiak replied to beka's topic in Już w nowym domu
Super, może przez takie nagłośnienie (nie wszyscy przecież mają net) sunia szybciej znajdzie stały domek. -
Niewidomy seter i jego dwuletni przewodnik! Mają dom !!!
Isiak replied to Wędkoholik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wędkoholik'] A swoją drogą, to trzeba zobaczyć te kucyki, by zrozumieć jak rodzina Pana Krzysztofa bardzo może być szczęśliwa. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ja nawet nie muszę ich oglądać, żeby wiedzieć, bo sama miałam dwie takie kasztanki w domu i wiem, jaka to radość i szczęście :-) Zazdroszczę rodzinie Pana Krzysztofa :-) -
Huba - około 2 miesięczna sunieczka. Adoptowana :)
Isiak replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Super! Też mnie ciekawi, czy w znalezieniu domku pomógł wątek na dogo (to zawsze takie budujące) czy po prostu ludzie weszli do psiaków, zobaczyli Hubę i... zakochalli się, no bo jak się w niej nie zakochać? -
Niewidomy seter i jego dwuletni przewodnik! Mają dom !!!
Isiak replied to Wędkoholik's topic in Już w nowym domu
HURRA, HURRA, HURRA!!! Cieszę się tak bardzo, że aż mi serducho wali! Dobrze, że z kompa w domu nie umiem wstawiać emotów (jakiś błąd na dogo mam cały czas) bo zabrakłoby miejsca na te wszystkie roześmiane i podskakujące buźki !!! -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Isiak replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trochę to trwało, bo ostatnio czas mam tylko w nocy, kosztem snu, ale udało mi się coś wymodzić na bazarek dla Dory. Zapraszam:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6346661#post6346661 -
Huba - około 2 miesięczna sunieczka. Adoptowana :)
Isiak replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Cudowna sunia, ma takie ciekawe świata oczka, a spędza życie w klatce :-( -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
To takie budujące, kiedy uda się znaleźć dla psa w potrzebie dom. Utwierdza w przekonaniu, że całe to zaangażowanie wielu wspaniałych osób ma sens i rzeczywiście jest skuteczne. Oby takich przypadków było jak najwięcej! A domek super, i Aza taka łagodna niunia na tych fotkach, do kochania. A towarzystwo ma...SUPER! -
Hurra!!! Super wiadomość!
-
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Isiak replied to paros's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści!!!