Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Cudowne foty! I jaka ona śliczna, naprawdę dostojna damulka. Jej towarzysz także wielce przystojny :-)
  2. Też mnie nr konta interesi :evil_lol: bo zakończył sie mój bazarek i wkrótce będę robiła przelew dla Dorci.
  3. Zakończył się mój bazarek, proszę o podanie na PM konta, na które mam przelać pieniążki.
  4. Super, bardzo się cieszę :-) Jestem pewna, że program okaże się pomysłem trafionym w dziesiątkę. Warto byłoby jakoś go nagłośnić, żeby ludzie się o nim dowiedzieli, z pewnością chętniej braliby psy.
  5. Zrobiłam dla Lenki bazarek (skromny bardzo, sorry...)[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6387774#post6387774[/url]
  6. :-) :-) :-) :-) :-)
  7. [quote name='oktawia6']to fakt-dziwne-ale w podpsie masz zdanie-pisane-więc -po prostu wieczorkiem można pobróbować;)[/quote] Tak, ale podpis wstawiałam na kompie w pracy. Poza tym pisać mogę z domu też, tylko emotów mi nie wstawia. Tak jakby nieaktywne były. Umiem tylko z klawiatury usmieszki napisać, aż dwa rodzaje: taki :-) i taki :-( Dobrze, że chociaż pisać na dogo mogę, bo inaczej nici z bazarku by były...
  8. Podaję linka:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74705
  9. [quote name='ala35']kiedyś obiło mi się o uszy , że Michał Olszański prowadzący express reporterów w programie 2 jest wrazliwy na los zwierząt Isiak jak poczytałam na wątku o Twojej odwadze, gdybyśmy zakładali grupę dogomaniaków wymierzających sprawiedliwość , byłabyś Prezesem jak nic. quote] Tak, w ekspresie reporterów już kilka razy były reportaże o zwierzętach - o koniach, o ON-ce z wrośniętym sznurkiem i szczeniakami... Może rzeczywiście warto zastukać w te drzwi...A co do odwagi - to ja wcale odważna nie jestem. Tchórz jestem jak mało kto. Ale byłam w takiej sytuacji, że miałam do wyboru - albo gnojek kopnie mi psa, albo ja wykorzystam element zaskoczenia i doskoczę do niego pierwsza. Innego wyboru nie miałam. Musiałam wyjść z suką na dwór, bo miała biegunkę, a piętro niżej awanturował się na klatce pijany facet, który reagował agresją na każdego, kto przechodził. Więc kolczatka na rękę (wielce użyteczne narzędzie taka kolczatka :-) ) i z duszą na ramieniu, ale poleciałam. A potem miałam stracha, czy nie skończę na policji...
  10. Dzięki za instrukcję, to rzeczywiście bardzo proste. Niestety nie wychodzi mi, ale to coś chyba u mnie na kompie, bo dogo cały czas wyświetla mi się "błąd na stronie" i nawet emotów nie da się wstawiać. Ale jak wrócę do pracy z urlopku, to spróbuję na kompie w pracy, tam wszystko działa bez zarzutu, więc pewnie się uda.
  11. Nie wiem, jak się to robi...
  12. Ja tak trochę nie w temacie Dory, ale poczytajcie to:http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4315913.html
  13. Super, może przez takie nagłośnienie (nie wszyscy przecież mają net) sunia szybciej znajdzie stały domek.
  14. [quote name='Wędkoholik'] A swoją drogą, to trzeba zobaczyć te kucyki, by zrozumieć jak rodzina Pana Krzysztofa bardzo może być szczęśliwa. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ja nawet nie muszę ich oglądać, żeby wiedzieć, bo sama miałam dwie takie kasztanki w domu i wiem, jaka to radość i szczęście :-) Zazdroszczę rodzinie Pana Krzysztofa :-)
  15. Super! Też mnie ciekawi, czy w znalezieniu domku pomógł wątek na dogo (to zawsze takie budujące) czy po prostu ludzie weszli do psiaków, zobaczyli Hubę i... zakochalli się, no bo jak się w niej nie zakochać?
  16. HURRA, HURRA, HURRA!!! Cieszę się tak bardzo, że aż mi serducho wali! Dobrze, że z kompa w domu nie umiem wstawiać emotów (jakiś błąd na dogo mam cały czas) bo zabrakłoby miejsca na te wszystkie roześmiane i podskakujące buźki !!!
  17. Trochę to trwało, bo ostatnio czas mam tylko w nocy, kosztem snu, ale udało mi się coś wymodzić na bazarek dla Dory. Zapraszam:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6346661#post6346661
  18. Cudowna sunia, ma takie ciekawe świata oczka, a spędza życie w klatce :-(
  19. To takie budujące, kiedy uda się znaleźć dla psa w potrzebie dom. Utwierdza w przekonaniu, że całe to zaangażowanie wielu wspaniałych osób ma sens i rzeczywiście jest skuteczne. Oby takich przypadków było jak najwięcej! A domek super, i Aza taka łagodna niunia na tych fotkach, do kochania. A towarzystwo ma...SUPER!
  20. Hurra!!! Super wiadomość!
  21. OK... Fakt, ważne, że sunieczka znalazła swoje niebo na ziemi... :-)
  22. Całe szczęście, że dobrze się skończyło. A dlaczego wcześniejszy dom był niewypałem? Nie było wizyty przedadopcyjnej?
  23. Zaczynam się poważnie niepokoić... Co z Kiarą???
×
×
  • Create New...