Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Przepiękne te rysunki na allegro! Zwierzaki jak żywe, to światło w oczach... Idę poczytać wątek Eli.
  2. Dysplazja to makabra. Moje suczydlo ma dysplazję bioder i łokci, jest po dekapitacji kości udowej, z trudem się porusza, a jeszcze ta straszna nadwaga, której nie daję rady się pozbyć :shake: Współczuję Wam i Busterowi.
  3. Przeczytałam cały wątek od początku. Najpierw były łzy i bezsilna złość, potem nadzieja, w końcu radość. I wdzięczność za to, że istnieją na świecie dogomaniacy. Duszka jest prześliczna, i cieszy się życiem, ufa ludziom po tym, co ją spotkało. To wszystko dzięki Wspaniałym Aniołom.
  4. Oddam Venter 1 g - 42 tabletki - ważny do 10.2012
  5. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego może tak robić.
  6. A może to lęk separacyjny? Kurcze, nie wiem, co o tym myśleć :roll: Jeszcze nigdy nie miałam psa-niszczyciela, ale to pewnie dlatego, że żaden pies nigdy nie zostawał sam. Dlatego nie mam żadnego doświadczenia w postępowaniu z takimi psami.
  7. Są takie zabawki dla psów, do których do środka wsypuje się karmę. Pies czuje jedzenie i zajmuje się tą zabawką, a co jakiś czas przez otwór w zabawce karma wylatuje i to jeszcze bardziej nakręca psa, żeby się dostać do środka i to potrafi go zając przez dłuższy czas. Może by wypróbować?
  8. Dziękuję za zaproszenie, ale o żadnym ewentualnym domku nic mi nie wiadomo. Szkoda...
  9. Zaznaczam sobie wątek, w domu przeczytam cały.
  10. To zapraszam na mój nowy bazarek "Wielkie kultury świata" - jest w miarę nowy, bo założony wczoraj wieczorem :)
  11. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Trotterka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184351-Wielkie-kultury-świata-na-dług-Trottera-do-06.05.-do-23.00?p=14557320#post14557320[/URL]
  12. Simbi jest prześliczna, i już prawie zdrowa :loveu: Ciekawe, dlaczego tak broi :roll:
  13. [quote name='iwlajn']Isiak, świetny ten Twój bazarek. Zapraszamy:)[/QUOTE] Dziękuję i zapraszam :loveu:
  14. Zapraszam na bazarek dla Małej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184303-Małe-hafciki-na-wielki-dług-ON-ki-Małej-do-06.05.-do-23.00?p=14552062#post14552062[/URL]
  15. Faktycznie :oops: A zaglądałam na pierwszą, chyba jakaś pomrocznośc jasna mnie ogarnęła :evil_lol: Dziękuję.
  16. Cioteczki kochane, zrobiłam kilka drobiazgów na bazarek, i mogłabym go już założyć, tylko na jakie konto mam wpłacić uzbierane pieniążki?
  17. Zrobiłam przelew na 10 zł z mojego bazarku. Niestety, tylko jeden film się sprzedał.
  18. Wesołych Świąt wszystkim życzę!
  19. Zaznaczam wątek, pomyślę o bazarku. Mam wspaniałe książki w idealnym stanie, tylko jak zwykle mam problem z ustaleniem ceny.
  20. Co za radocha móc oglądać ją w takiej formie! I pomyśleć, że mogła stracić łapkę... brrrrr!
  21. I na bazarek dla niego tez nikt nie zagląda :(
  22. Zapraszam na bazarek filmowy dla Soni i Barego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182916-Filmowy-bazarek-dla-Soni-i-Barego-do-12-04-do-23-00?p=14402747#post14402747[/URL]
  23. Zapraszam na bazarek filmowy dla Soni i Barego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182916-Filmowy-bazarek-dla-Soni-i-Barego-do-12-04-do-23-00?p=14402747#post14402747[/URL]
×
×
  • Create New...