Widziałam reportaż w TV regionalnej na 3 i obejrzałam TV Silesia w necie. Bajko, jestem pod wielkim wrażeniem Twojego spokoju i rzeczowości wypowiedzi. Ja bym nie potrafiła zapanowac nad emocjami - cóż, histeryczka ze mnie... Wielkie ukłony dla Ciebie i Twojej pracy!
A przy okazji, czu ktoś może mi powiedzieć, co się stalo z dogo, że nie mogę zrobić bazarku? Inni robią, np. Diana79, proszę o podpowiedź, jak po zmianach na dogo trzeba się do tego zabrać?