Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Uwielbiam czytać wieści z nowego domu Kaji :) Fajny macie zwyczaj z tymi "chrzcinami" :) U mnie w pracy koleżanki nie lubią psów, tolerują psa tylko na podwórku w kojcu albo przy budzie :roll: Posiadania psa w domu traktują jako dziwną, niezdrową fanaberię.
  2. Nowy portal - bezpłatny, ale trzeba założyć konto (zarejestrować się). [URL]http://jaworzno.biz.pl/[/URL]
  3. Dzięki za odpowiedż, no niewesoło to brzmi. Odpisałam sobie wszystko, jutro idę z moją suką do kontroli, to porozmawiam z wetką. Z tego, co wiem, to dom bez dzieci (wszyscy dorośli) i z ogródkiem.
  4. Cudowna wiadomość! Rewizorku, bądź grzeczny w nowym domku! :)
  5. Trzymam kciukasy z całych sił za domek :thumbs: A może ten chlopak to byłaby szansa dla innego asta, takiego, któremu nieduże mieszkanie by nie przeszkadzało?
  6. Tak, uśpili :( To było wieki temu, byłam wtedy dzieckiem, ale trauma mi została, bo byłam bardzo z sunią związana :(
  7. Owczarka mojej ciotki po sterylce nie trzymała moczu. I z tego powodu ją uśpili :( Dlatego moich suczydeł nie sterylizuję, bo się boję. Tym bardziej, że mnie zawsze trafiają się "rzadkie przypadki" :shake:
  8. [quote name='Rudzia-Bianca']Na blogu Isiak znalazłam biedaka , ale tu już domek się szykuje więc kciuki zaciskam :)[/QUOTE] Jak miło wiedzieć, że ktoś tam zagląda :lol: I to nie byle kto, tylko cioteczka Rudzia we własnej osobie :loveu:
  9. Dzisiaj wieczorem miałam telefon o sunię, trochę mnie zaskoczył, bo podawałam wszędzie w ogłoszeniach namiary na obecną opiekunkę psa. Podałam dzwoniącemu właściwy numer telefonu. Ciekawe, czy dzwonił i co z tego wynikło. Sądząc po głosie to młody chłopak...
  10. Jejku, ile ogloszeń, dziękuję!!! Sunia nie jest sterylizowana, ale Pani bardzo zależy, żeby sunia trafiła w odpowiednie ręce. Dwom osobom z Pszczyny już odmówiła, bo to były nieodpowiedni dla takiego psa ludzie. Jakaś dziewczyna dzwoniła też do Klaudus z pytaniem o amstaffkę, ale na tym chyba na razie koniec.
  11. [quote name='Drzagodha']A ulotki ze zdjęciami psów i informacją, gdzie przebywają?[/QUOTE] Trzebaby Klaudus zapytać...
  12. No właśnie w Pszczynie nie ma schroniska, tylko punkt przetrzymań.
  13. Może Nadzieja Dobermana by pomogła? [URL]http://nadzieja-dobermana.pl/index.php[/URL]
  14. Sprawdziłam - jest wpłata, całe 100 zł !!!! Dziękujemy bardzo bardzo!!! Czyli mamy 110 zł :) Brakuje jeszcze 70 zł.
  15. Zaraz sprawdzę. W południe jeszcze nic nie było.
  16. Wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach z punktu. Dopiero teraz widać, jaki jest potężny.
  17. Ale się akcja pozytywnie rozwija :multi:
  18. Czy ciocia malawaszka wie o tym sznaucerowatym sznupku?
  19. Publiczną zbiórkę może prowadzić chyba tylko jakaś organizacja - stowarzyszenie, fundacja czy samo schronisko, oczywiście trzeba mieć załatwioną zgodę. A w Pszczynie nic takiego nie ma. Żaden psiak z chusteczką "szukam domu" też nie wystąpi, bo z punktu nie można "wypożyczać" psów. Ale być może jest to szansa dla psów z DT?
  20. [quote name='yolanovi'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/215957-Dom-dla-dużej-suki-lub-psa?p=17795538#post17795538[/URL] ;)[/QUOTE] Tak, to ten wątek, dzięki yolanovi :)
  21. Też trzymam i czekam na oficjalne potwierdzenie, że to jest TEN dom :)
  22. W dziale "Przygarnę psa" ktoś szuka dobermanowatego pieska lub suczki. Odeszła im stareńka dobermanka.
  23. Czy ktoś jeszcze dorzuci się do kosztów transportu?
  24. Na razie nic :( Nadal do adopcji.
×
×
  • Create New...