Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ale cudniaste fotki :) Kinia taka radosna, szczęśliwa. Och, gdyby miała taki dom...
  2. :-(:-(:-( To zawsze jest takie okropne. Ale nie będzie już cierpieć. Trzymajcie się obie!
  3. [quote name='Vilena']Bardzo, bardzo dziękuję Isiak za zorganizowanie bazarku dla Kini :loveu: Pieniążki już wpłynęły, jeszcze raz dziękuję!!! [IMG]http://img.webme.com/pic/s/stresograf/for-kwiat90.gif[/IMG][/QUOTE] Nie ma za co dziękować, szkoda, że tak mało się sprzedało. A kwiatek śliczny :)
  4. Od paru lat wpłacam 1% podatku na Przystań Ocalenie. Poszedł przelew na 50 zł.
  5. [quote name='joaaa']Isiak, wiesz coś więcej o tym malarzu, bo wujek google nic nie znalazł? Chyba początek XX wieku?...[/QUOTE] Niestety, po raz pierwszy zetknęłam się z nim przy okazji tego "zdobycznego" wzoru. Jest tam jedynie notka po rosyjsku, a mój rosyjski, to... szkoda gadać :) Uczyłam sie go wieki temu, jeszcze w poprzednim życiu :) Moje tłumaczenie jest raczej domyślaniem się znaczenia tekstu... Aleksiej Nikanorowicz Komarow (1879 - 1977). Pochodził z chrześcijańskiej rodziny, urodził się w Tulskiej (?) guberni. Uczył się w Moskwie. Wzorował się na A.S.Stiepanowie, który w swej twórczości opiewał rodzinny kraj, gdzie pejzaż harmonijnie łączył się z tematem fauny. Od 1932 roku Komarow pracował w darwinowskim muzeum, przekazał na ekspozycję 185 płócien przedstawiających rosyjska faunę. Tyle mniej więcej (chyba raczej mniej niż więcej) zrozumialam.
  6. Przypominam się o numer konta.
  7. Biedactwo, taka młodziutka i od urodzenia zna tylko głód i cierpienie :(
  8. [quote name='Glutofia']Kochani pomóżcie! Zagłodzone doże dziecko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219189-Zag%C5%82odzone-do%C5%BCe-dziecko[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fhFaAt9_cNs/TuEKe2Q-tqI/AAAAAAAAEUc/UhxTtZN-BUU/s600/img_2323.jpg[/IMG] [/QUOTE] O matko! :-o
  9. Proszę o konto - zakończył się bazarek na miau, czekam jeszcze na jeden przelew.
  10. Biedactwo, po tylu latach w schronisku, teraz, kiedy miała zacząć nowe życie :(
  11. Na jakie konto wpłacić pieniądze? Na SOS?
  12. [quote name='malagos']Kochani, ten watek ma happy end :) Biała sunia zostaje u pani Anny. Lepiej nie mogła trafić. Szczeniorka w domu stałym - dzieki necianeta :)[/QUOTE] Super wieści! W białej jestem zakochana :loveu:
  13. [quote name='Lili8522']Nasza Śliczna Śnieżka zaczyna się powoli pakować :multi::lol:[/QUOTE] Oj, zazdroszczę przyszłemu domkowi :)
  14. [quote name='monika55']Będzie dobrze, najwyżej będzie brać tabletki na serduszko. No i nie powinna tyć, co po sterylce się zdarza. A u mojej śruby powypadały, kość zanika.[/QUOTE] Straszne, przykro mi :roll:
  15. Pustą miskę mam też na swoim blogu.
  16. Kochana maleńka, teraz musi szybko dojść do siebie i do domku zmykać :) A co się dzieje z sunią Moniki?
  17. Aż się łezka w oku kręci, jak się patrzy na te zdjęcia szczęsliwego psa! Szczęściara, trafiła do CUDOWNEGO DOMU! A w naszym punkcie przetrzymań marznie w budzie taka śliczna panienka, wkrótce pewnie wywiozą ją do mordowni w Mysłowicach :( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/419/313538d75f64678fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218674-Śliczna-pitbullka-Śnieżka-biała-panienka-w-schroniskowej-budzie.PILNIE-szukamy-DT-DS!#post18114166[/URL]
  18. Ach... teraz zobaczyłam: [B]pdt, [/B]czyli płatny...
  19. [quote name='karmelcia']hej dziewczeta ,ja mam wolne pdt jesli jestescie zainteresowane prosze zadzw do mnie,mam aktywne psy i malo siedze przy kompie 506174727[/QUOTE] Super propozycja! Jakieś światełko dla małej zaświeciło!
  20. Jaka ona piękna! I napewno bardzo marznie :( Pada w Pszczynie mżawka i straszliwie zimno, włazi do kości, brrr.... Ona powinna na kanapie doopsko grzać!
  21. [quote name='martka1982']jeszcze sie dowiedzialam,ze to nie byla adopcja z przypadku. zlitowala sie nad nia przyjaciolka tego człowieka, ktory umarł[/QUOTE] Są jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie :)
  22. Ślicznotka! I znowu rodzina zmarłego olała sierotkę :( Trzeba by ją wrzucić na jamnicze forum, ale nie jestem tam zalogowana. Z pewnościa jednak znajda się tu jakieś jamnicze ciotki :)
×
×
  • Create New...