Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Że też nie ma takiego prawa, które nakładałoby na takich właścicieli OBOWIĄZEK pokrycia wszelkich kosztów leczeniaich psa odebranego w wyniku interwencji. Jak nie zapłacą dobrowolnie, to komornika nasłać. :angryy::angryy::angryy: Dlaczego takiego zapisu nie ma (chyba?) w ustawie? Szkoda, bo w wielu przypadkach schronisk nie stać na leczenie, a tacy debile pozostają bezkarni i jeszcze się śmieją :angryy: Sunia jest prześliczna, trzymam za nią kciukasy.
  2. Trafiłam tu przez banerek - ujęło mnie to zdjęcie z garnkiem w pycholku... Podesłałam linka osobie, która szuka onkowatego psa stróżującego dla sąsiadów.
  3. Zapisuję... Pies przepiękny, a taki biedny :(
  4. Chciałam wrzucić linka, ale widzę, że już sama trafiłaś :) U mnie nie było dogo przez cały dzień, tylko główna strona się wyświetlała...
  5. Śliczna, i już widać, jak nabiera ciałka! A Dobrej Wróżce, która tak szczodrze wspomogła sunię w jej drodze do nowego, lepszego życia i ja z całego serca dziękuję!
  6. Ależ piękna smutna dama.
  7. Hi hi hi... Kiedyś pojechała na szkolenie nowa pracownica, młoda dziewczyna zaraz po szkole. Po powrocie szefowa zapytała ją, jak było i w ogóle kto bral udział w szkoleniu. Padła odpowiedź: eeeee, były tam same starsze panie, wszystko po trzydziestce :grin: To tak w temacie tej "starości" :evil_lol:
  8. Dzień dobry wszystkim, a psiuniom całuski w nochale :loveu:
  9. [quote name='Klaudus__'][I]Zawieźliśmy Azie budę - Przystań Ocalenie zapłaciła - ja obiecałam zwrócić ile tylko nazbieram. [/I][/QUOTE] Czyli ile trzeba na tę budę nazbierać?
  10. Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218267-Kolędy-i-książki-na-zagłodzoną-dalmatynkę-do-03.12.-do-23.00?p=18063030#post18063030[/URL]
  11. I ja zaglądam na wątek, mam też jakieś ksiązki i płyty z kolędami na bazarek...
  12. Dzień dobry Śnieżko :) I cioteczka Rudzia-Bianca na wątku się pojawiła :loveu:
  13. Tak, Kaja to szczęściara :)
  14. Zapraszam na kartkowy bazarek dla Śnieżki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218187-Isiakowe-kartki-na-Śnieżkę-do-30.11.-do-23.00?p=18055217#post18055217[/URL]
  15. Ojejusiu, jaka śliczniusia mordeczka :) I tyle już wycierpiała, maleńka :(
  16. Naszukałam się trochę, ale znalazłam :) Zapraszam serdecznie na bazarek dla Tyskich Mruczków na forum miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=136018&p=8233277#p8233277[/URL]
  17. Nie umiem znaleźć na miau wątku Tyskich Mruczków takiego zbiorowego, jest gdzieś? Bo chcę bazarek wystawić i chyba link do wątku jest potrzebny? Bazarek na miau, oczywiście. Proszę o podpowiedź.
  18. [quote name='Alla Chrzanowska']Maryna! Ja raz tak zrobiłam, ale cena nawet nie pokrywa kosztów (kanwy, nici), nie mówiąc już o robociźnie. Bardzo będę wdzięczna za wzór - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wzór poleciał. Hafty rzeczywiście trudno sprzedać, a robi się je bardzo długo. Jeśli ktoś używa tylko muliny DMC (jak ja) to koszt jednego motka to 3 zł. Na niektóre obrazy potrzeba ponad 100 kolorów - haftowałam taki jeden, na którym było 147 kolorów, niektórych po kilka motków, zajęło mi to 18 miesięcy dzień w dzień po kilka godzin haftowania. Czy ktoś zapłaciłby za taką pracę, powiedzmy 5 zł za godzinę plus koszty materiału? Wątpię.
  19. Piękny jest... A coraz zimniej na dworze :(
  20. A co z budą? Teraz tyle ofert bud na plessie... Kochana ciocia ewu dołoży do budki, ale pewnie jeszcze potrzeba? Może bazarek zrobię?
  21. Wystarczy podać mi adres e-mail na PW, prześlę wzór. Wzór pochodzi z rosyjskiej gazety. Gdyby wyhaftować go na drobniejszej kanwie, obraz pewnie wyglądałby lepiej niż na 14-tce... Ja do dużych obrazów używam 16-tki albo 18-tki. Najbardziej lubię 16-tkę.
×
×
  • Create New...