Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Podrzucam - nikt nawet nie zajrzał? :(
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2844/7ca89c4d27eb191amed.jpg[/IMG][/URL] Suka 3 lata, po tresurze, bardzo łagodna, czysta, świetnie chodzi na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem, ma aktualną książeczkę zdrowia, szczepienia. Szuka domu, gdzie potencjalny właściciel może poświęcić jej trochę czasu i wybiegu (najlepiej dojrzałe małżeństwo z dziećmi, emeryci). Pies przebywał w mieszkaniu, jest bardzo zrównoważony i niehałaśliwy, szuka kontaktu z człowiekiem. Jest typowym psem rodzinnym, dobrze ułożonym. Wątek na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS?p=17717836#post17717836[/URL]
  3. Zakładam wątek grzecznościowo. Suka jest po tresurze, bardzo łagodna, czysta, świetnie chodzi na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem, ma aktualną książeczkę zdrowia, szczepienia. Szuka domu, gdzie potencjalny właściciel może poświęcić jej trochę czasu i wybiegu (najlepiej dojrzałe małżeństwo z dziećmi, emeryci). Pies przebywał w mieszkaniu, jest bardzo zrównoważony i niehałaśliwy, szuka kontaktu z człowiekiem. Jest typowym psem rodzinnym, dobrze ułożonym. Sunia została porzucona i przebywa na terenie firmy. Została przygarnięta przez właścicieli tej firmy, lecz niestety Pan ma alergię. Zostanie wydana tylko do DS, nie DT, aby nie narażać psa na dodatkowe emocje, których los mu nie oszczędził w ostatnim czasie. Nie wiem jeszcze, czy jest sterylizowana - ale się dowiem. Jeśli nie jest, obawiam się, że może się stać łakomym kąskiem dla rozmnażaczy. Państwo zamieścili już ogloszenie na lokalnym portalu, zgłosiły się dwie osoby, lecz zdaniem Pani byli to nieodpowiedni ludzie. Widać więc, że Państwu zależy na dobru psa, na tym, żeby trafił do odpowiedniego domu, a nie byle gdzie. Na razie mam tylko jedno zdjęcie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2844/7ca89c4d27eb191amed.jpg[/IMG][/URL] Liczę na cud, bo cuda przecież się na dogomanii zdarzają, i na znalezienie dla niej najlepszego domku na świecie!
  4. Ale bombastyczne zdjęcia i filmik! Niesamowite, jak już się zadomowiła i pokochała "swoich" ludzi. Jak spuszczona ze smyczy trzyma się Państwa. Powiem jedno: ZAZDROSZCZĘ OKRUTNIE!!!!! Ja mojej suki, mimo, że mam ją od 8 miesięcy i kupiłam ją w wieku 4 miesięcy, nie odważę sie spuścić ze smyczy na terenie, na którym w zasięgu wzroku i jeszcze dalej znajdują się: ulica i samochody, ludzie, inne psy, koty czy cokolwiek żyjącego. Po prostu kiedy coś ją bardzo zainteresuje, dostaje napadu głuchoty i nie słyszy wołania, za to śmiga z prędkością światła. Żeby mogła sobie swobodnie pobiegać, muszę wybywać poza cywilizację i cały czas czujnie kręcić głową jak peryskopem, żeby w porę ją przywołać. A Kaja? Cały czas przy ludziu, pilnuje się, jakby była u Was od małego. Wie, jakie szczęście ją spotkało i boi się to stracić :)
  5. Ta fota jest obłędna! Czy ten łaciaty przystojniak - Pixel? - ma swój wątek na dogo czy to "osobisty" pies LILU?
  6. [quote name='Norel']tylko czy nie spowoduje to np dotarcia wiadomosci do byłego własciciela Ł. któremu może się nagle okazać że psa mu ukradziono/zaginął/kocha go no i stracił 1500zł więc chce zwierzaka spowrotem lub odkupienia go.....[/QUOTE] To samo przemknęło mi przez glowę...
  7. Czyli za ile dni pobytu trzeba zrobić przelew? Może starczy tego, co mamy.
  8. [quote name='Glutofia']Bardzo ładnie napisąłaś! A mogę sobie skopiować i na stronę wrzucić? [/QUOTE] Dziękuję :) Oczywiście, że możesz skopiować :)
  9. Po jamniku taki spory pies to rzeczywiście różnica :) Ja też przeżyłam szok, z którego dość długo nie mogłam się otrząsnąć, ale w druga stronę: po latach spędzonych z owczarkami niemieckimi i seterami irlandzkimi nagle musiałam przestawić się na małego psa. To było straszne - miałam wrażenie, że na spacer chodzę z samą smyczą :grin: Witam serdecznie nowych opiekunów Kaji :lol: Zdjęcia najlepiej wklejać np. przez fotosik. Najpierw tam umieścić zdjęcie, a następnie wkleić link na dogo.
  10. Cioteczki, Rewizor i jego historia już na moim blogu :) Link do bloga - gdyby ktoś chcial zobaczyć - w moim podpisie. Bardzo chciałabym, żeby chociaż kilka dobrych serc przelało parę złociszy dla niego. Fundacja robi naprawdę wielką robotę. Jak zajrzałam dzisiaj na Waszą stronę i zobaczyłam, ile już dogów i dogopodobnych umieściłyście w nowych domach - a przecież strasznie trudno znaleźć dom dla takich olbrzymów - to jestem pod wielkim wrażeniem i pokłony aż do ziemi biję przed Wami. Ja przelałam dzisiaj skromne 50 złotych.
  11. Dzięki za konto :) Mam jeszcze pytanie: czy mogę wykorzystać zdjęcia z wątku? Chciałbaym opisać jego historię na swoim blogu - dlatego pytałam o konto, żeby było fundacyjne, nie prywatne, mam nadzieję, że osoby zagladające do mnie na bloga a nie związane z dogomanią wzruszą się i zechcą wspomóc choćby skromnym grosikiem Rewizora i Waszą Fundację. Ja jestem totalnie spłukana przed wypłatą, ale zaraz zrobię jakiś maleńki przelew. Grosz do grosza... Moja przyjaciółka miała dożycę i miałam okazję poznać te dumne, szlachetne psy. Żal serce ściska, jak się widzi, co podły człowiek jest w stanie zrobić wiernemu przyjacielowi :(
  12. [quote name='Glutofia'][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oqqNb2FOUYs/ToF545H9qMI/AAAAAAAAEJ4/WHbMhWLQjCs/PICT0067c.jpg[/IMG] [/QUOTE] Straszne, jak sobie pomyślę, co musiał czuć ten olbrzym na tej poniewierce, głód, zimno, pragnienie, ból, strach i tęskota za utraconym domem, i jak nie ustawał w swoich rozpaczliwych poszukiwaniach swego pana, to serce mi pęka :placz: Czy jest jakieś konto fundacyjne, na które można wpłacać pieniądze dla niego?
  13. [quote name='DONnka']No to ja podsumuję dla cioci Isiak :) DEKLARACJE STAŁE yolanovi 15 zł Kocurek 20 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE joteska 40 zł DONnka 50 zł danusiadanusia ? Teresa Borcz spory grosik;)[/QUOTE] Och, dziękuję cioteczce bardzo :) Już wysyłam konto. Jeśli Kaja znajdzie dom, to moją stałą deklarację przekażę na Bolusia.
  14. [quote name='BUDRYSEK']w srode jedziemy do domku :)[/QUOTE] Bossssko! :multi:
  15. Wczoraj trafiłam na wątek, a dziś czytam, że już pies bezpieczny! Jaka ulga! Ciekawa jestem jego losów, skąd on sie tam w ogóle wziął w tym pociągu. Rodowodowy dog... W głowie się nie mieści. Jak to dobrze, że spotkał na swojej drodze takie anioły jak Wy, cioteczki.
  16. Czy to znaczy, że zostałam zatwierdzona jako skarbnik? Jutro rano zbiorę wszystki deklaracje w jednym poście i porozsyłam konto, bo już padam na twarz.
  17. [quote name='LILUtosi']Pan mi dzisiaj odpisał że Kajeczka jest bardzo grzeczna tylko wielkość Kaji przeraża Panią.... Jak się nie uda to przynajmniej będzie wiadomo jak się zachowuje sama w domu. Ale musi się udać.[/QUOTE] Trzeba Panią przekonać, że dzięki tej wielkości Kaja ma właściwości "odstraszające". Mnie by się taki odstraszacz, a właściwie budzik przydał, bo miałam próbę włamania przez balkon. Śpię zaraz obok balkonowych drzwi i nic nie słyszałam. A moja pluszowa psica spała razem ze mną :evil_lol:
  18. Oj, panna haszczakowa cudna, taka Szara Wilczyca :loveu:
  19. Właśnie doczytałam na wątku, żeby nie dawać ogloszeń z sieci, tylko sprawdzone. Wysłałam do tych Państwa maila, czekam na odpowiedź i wtedy ją ogłoszę.
  20. Własnie doczytałam na tym wątku, żeby nie podawać ogloszeń z sieci, tylko sprawdzone. Wysłałam do tych Państwa maila, czekam na odpowiedź i wtedy ją ogłoszę.
  21. Nie - dzięki za linka, szukałam czegoś takiego :)
  22. Trafiłam przypadkiem, zapiszę i później w domu poczytam. Ostatnio ktoś poszukiwał czarnego spaniela, ale szczeniaka, nie wiem, w jakim wieku jest Bella. W każdym bądź razie rozeznam się, czy adopcja u tych państwa wchodzi w grę, czy wyłącznie kupno szczeniaka.
  23. Melduję zaksięgowanie wpłaty Aimez_moi - 30 zł. Raz jeszcze dziękuję :) I dalej trzymam kciuki za Kajeczkę :)
  24. [quote name='kkasiiiar']Jak jeszcze Izi szuka domu to ja jestem zainteresowana :)[/QUOTE] Nie chodzi mi o Izi, tylko o inną niunię, 3-letnią. Przepraszam, że się tu wtryniam, ale takie ogłoszenie jest na plessie i boję się, żeby sunia źle nie trafiła: [URL]http://www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=23581&akt=1[/URL]
×
×
  • Create New...