Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Słuchajcie, kilka razy dzwoniłam dzisiaj do firmy i raz na komórkę, zostawiłam nr telefonu z prośbą o kontakt. I nic. Na maila też nie mam odpowiedzi. Nie wiem, co o tym myśleć. Mam wrażenie, że Pani mnie unika, albo po prostu nie miała czasu, a ja jestem przewrażliwiona. Według mnie sterylka to dodatkowy stres dla suni, lepiej by było, gdyby zrobił to nowy dom, ale dopiero, gdy sunia już się w nim zadomowi. Takie są moje odczucia. A tak naprawdę to nie wiemy, czy ona już nie jest przypadkiem wysterylizowana. Nie dostałam odpowiedzi. Napiszę jeszcze jednego maila, podam Pani linka do tego wątku i poproszę, żeby dała mi znać, jeśli się okaże, że cała sprawa nieaktualna.
  2. Poszedł przelew do Budrysek, na całą kwotę. Niech chłopak jedzie po nowe życie!
  3. Doszły pieniądze od Teresy Borcz (200 zł) i yolanovi (15 zł). Razem z moimi 20 zł Boluś ma na koncie 325 zł. Zaraz robię przelew do Budrysek.
  4. [quote name='yolanovi']ja deklarowałam na Bolusia stałą 15 zł - mogę przelać Budrysek - poproszę o konto[/QUOTE] Może lepiej zebrać na jednym (moim) koncie i zrobić jeden przelew Budrysek? Mam już 2 wpłaty i trzecią w drodze, Twoja byłaby czwarta. Sama też dorzucę to, co wpłaciłabym na Kaję.
  5. [quote name='joanka40']Sprawdzałam w dziale "Przygarnę psa" - ogłoszeń tam niewiele. Jest jedna rodzina z 10-latkiem i szukają doga niemieckiego-ale maxymalnie 3-4 miesięcznego. Na jakich stronach można jeszcze szukać działów :"Przygarnę psa" ?[/QUOTE] Też szukałam i widziałam, ale pomyślałam tak jak Glutofia.
  6. :( :( :( Jak ja nienawidzę takich człekopodobnych kreatur!!!!! :angryy:
  7. Ojejusiu, ale się cieszę :multi: Tak niespodziewanie i szybko, chyłkiem dziewczyna pomknęła do domku :lol:
  8. Teraz sprawdzałam konto - nie mam jeszcze pieniędzy od Pani Teresy...
  9. Bolek ma pierwsze wpłaty na koncie :) joteska 40 zł i DONnka 50 zł - Boluś pięknie dziękuje! :)
  10. [quote name='Klaudus__'][I]Wiekowy? :o 25 lat to wiekowy? :o :x :)[/QUOTE] O matko, to ja moją metrykę głęboko pod ziemią zasypię :smhair2::scared: Bardzo mnie cieszy, że jest nadzieja dla suni.
  11. No niestety, nie udalo się skontaktować. Patmol, dzięki za wklejenie fotek :)
  12. Siedzę w pracy i dzwoniłam już kilka razy do firmy. Na razie nie udalo mi się z Panią porozmawiać. Na komórkę nie dzwonię, bo może być na spotkaniu, za chwilkę polecę sprawdzić na liście obecności, bo może ona jest w tej chwili w tym samym budynku :evil_lol:
  13. [quote name='Alla Chrzanowska']Czy masz gdzieś wzory tych haftów, błagam... Muszę je mieć!!![/QUOTE] Jasne, że mam :) W końcu ja ześwirowana ciotka na punkcie krzyżykowego haftu jestem :)
  14. No to ja tak dla rozrywki na Rewizorkowym wątku wkleję fotki pociesznych haftów: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2851/0a57662f7b877126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2851/570b926bc1df9ef5.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dziękuję cioteczki, że jesteście :) Wczoraj pisałam do Pani maila z pytaniem, czy sterylizowana i jak ma na imię, oraz prośbę o zdjęcie całej sylwetki suni. Na razie nie mam odpowiedzi. Jutro zadzwonię i wypytam o imię, sterylizację, i jak ona do psów i kotów. Sunia była ogłoszona na pszczyńskim portalu i tam jest więcej jej zdjęć, niestety nie umiem ich skopiować, żeby wkleić na wątek. To jest to ogłoszenie: [URL]http://www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=23581&akt=1[/URL]
  16. Przepraszam za offa, ale zapraszam cioteczki od bullowatych na wątek z mojego podpisu, całkiem tam pusto jest, a ja cioteczka niedoświadczona jestem w szukaniu domków, kontaktów żadnych nie mam ani znajomych, i zabrałam się za pomaganie, a nie bardzo wiem jak. Proszę, zajrzyjcie, podrzućcie wątek, wspomóżcie dobrą radą...
  17. [quote name='mariamc']To była piąta wizyta posła w schronie. Teraz specjalnie zrobiłam zdjecia , właśnie ze względu na kampanię. Kiedy przyjeżdzał , aby pomóc mi w sprawie Białogardu , nie pisałam... Jesli żle to odbieracie, mogę wykasować. Ma 3 sznaucery, więc nie przygarnie.[/QUOTE] Pan poseł Suski byl też zaangażowany w sprawie schroniska-mordowni w Dyminach. To czlowiek, któremu naprawdę leży na sercu los zwierząt, a nie tylko dobra fotka w kampanii.
  18. Podrzucam małą, pustki tu straszne :( :(
  19. O matko, kolejna ślicznota.... Piękna jest :)
  20. Nie wiem, czy Państwo zechcą ją sterylizować. Chcą znaleźć jej w miarę szybko dobry dom, więc jeśli dom się znajdzie, to sunia będzie wydana taka, jaka jest. Czekam na odpowiedź Pani. Obiecałam też, że podeślę jej linka do tego wątku, może sama zechce się zarejestrować i coś napisze, chociaż zapewne jest osobą bardzo zajętą i nie ma czasu na neta.
  21. Cioteczki od ASTów, proszę o pomoc. Szukam domu dla suni z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL] Czy któraś z osób zarejestrowanych na astowym forum mogłaby tam umieścić sunię? Nie mam za bardzo doświadczenia w szukaniu domków, tylko dwa psy w życiu udało mi się ulokować w DS... A na wątku suni pustki :(
  22. Cioteczki, proszę o pomoc w znalezieniu DS dla 3-letniej amstaffki. To też "pszczynianka"... Obiecałam pomóc, bo boję się, żeby nie trafiła w nieodpowiednie ręce. I wiem, że na dogo cuda się zdarzają... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL]
  23. Witam cioteczki i Rewizorka! Przepraszam za offa, ale może macie jakiś pomysł, żeby znaleźć dobry dom dla amstaffki - łagodnej, domowej przylepy, szkolonej i grzecznej? Obiecałam pomóc w szukaniu domu, bo boje się, że sunia trafi w jakieś nieodpowiednie ręce... Założyłam jej wątek, ale na razie żadnego zainteresowania :( :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL]
×
×
  • Create New...