-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, kilka razy dzwoniłam dzisiaj do firmy i raz na komórkę, zostawiłam nr telefonu z prośbą o kontakt. I nic. Na maila też nie mam odpowiedzi. Nie wiem, co o tym myśleć. Mam wrażenie, że Pani mnie unika, albo po prostu nie miała czasu, a ja jestem przewrażliwiona. Według mnie sterylka to dodatkowy stres dla suni, lepiej by było, gdyby zrobił to nowy dom, ale dopiero, gdy sunia już się w nim zadomowi. Takie są moje odczucia. A tak naprawdę to nie wiemy, czy ona już nie jest przypadkiem wysterylizowana. Nie dostałam odpowiedzi. Napiszę jeszcze jednego maila, podam Pani linka do tego wątku i poproszę, żeby dała mi znać, jeśli się okaże, że cała sprawa nieaktualna. -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanka40']Sprawdzałam w dziale "Przygarnę psa" - ogłoszeń tam niewiele. Jest jedna rodzina z 10-latkiem i szukają doga niemieckiego-ale maxymalnie 3-4 miesięcznego. Na jakich stronach można jeszcze szukać działów :"Przygarnę psa" ?[/QUOTE] Też szukałam i widziałam, ale pomyślałam tak jak Glutofia. -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści!!!! :) -
Wszystkie psiaki mają DS :) Bardzo dziękuję :))))
Isiak replied to tayga's topic in Już w nowym domu
:( :( :( Jak ja nienawidzę takich człekopodobnych kreatur!!!!! :angryy: -
Pchełka w NOWYM DOMU. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
Isiak replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ojejusiu, ale się cieszę :multi: Tak niespodziewanie i szybko, chyłkiem dziewczyna pomknęła do domku :lol: -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Wiekowy? :o 25 lat to wiekowy? :o :x :)[/QUOTE] O matko, to ja moją metrykę głęboko pod ziemią zasypię :smhair2::scared: Bardzo mnie cieszy, że jest nadzieja dla suni. -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
No niestety, nie udalo się skontaktować. Patmol, dzięki za wklejenie fotek :) -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Siedzę w pracy i dzwoniłam już kilka razy do firmy. Na razie nie udalo mi się z Panią porozmawiać. Na komórkę nie dzwonię, bo może być na spotkaniu, za chwilkę polecę sprawdzić na liście obecności, bo może ona jest w tej chwili w tym samym budynku :evil_lol: -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Czy masz gdzieś wzory tych haftów, błagam... Muszę je mieć!!![/QUOTE] Jasne, że mam :) W końcu ja ześwirowana ciotka na punkcie krzyżykowego haftu jestem :) -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
No to ja tak dla rozrywki na Rewizorkowym wątku wkleję fotki pociesznych haftów: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2851/0a57662f7b877126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2851/570b926bc1df9ef5.jpg[/IMG][/URL] -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję cioteczki, że jesteście :) Wczoraj pisałam do Pani maila z pytaniem, czy sterylizowana i jak ma na imię, oraz prośbę o zdjęcie całej sylwetki suni. Na razie nie mam odpowiedzi. Jutro zadzwonię i wypytam o imię, sterylizację, i jak ona do psów i kotów. Sunia była ogłoszona na pszczyńskim portalu i tam jest więcej jej zdjęć, niestety nie umiem ich skopiować, żeby wkleić na wątek. To jest to ogłoszenie: [URL]http://www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=23581&akt=1[/URL] -
Chihuahua Malutka suczka z czterema brzdącami szuka domu.
Isiak replied to a topic in Już w nowym domu
Fajna rodzinka :) -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
Isiak replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa, ale zapraszam cioteczki od bullowatych na wątek z mojego podpisu, całkiem tam pusto jest, a ja cioteczka niedoświadczona jestem w szukaniu domków, kontaktów żadnych nie mam ani znajomych, i zabrałam się za pomaganie, a nie bardzo wiem jak. Proszę, zajrzyjcie, podrzućcie wątek, wspomóżcie dobrą radą... -
[quote name='mariamc']To była piąta wizyta posła w schronie. Teraz specjalnie zrobiłam zdjecia , właśnie ze względu na kampanię. Kiedy przyjeżdzał , aby pomóc mi w sprawie Białogardu , nie pisałam... Jesli żle to odbieracie, mogę wykasować. Ma 3 sznaucery, więc nie przygarnie.[/QUOTE] Pan poseł Suski byl też zaangażowany w sprawie schroniska-mordowni w Dyminach. To czlowiek, któremu naprawdę leży na sercu los zwierząt, a nie tylko dobra fotka w kampanii.
-
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Podrzucam małą, pustki tu straszne :( :( -
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
Isiak replied to cavani's topic in Już w nowym domu
O matko, kolejna ślicznota.... Piękna jest :) -
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy Państwo zechcą ją sterylizować. Chcą znaleźć jej w miarę szybko dobry dom, więc jeśli dom się znajdzie, to sunia będzie wydana taka, jaka jest. Czekam na odpowiedź Pani. Obiecałam też, że podeślę jej linka do tego wątku, może sama zechce się zarejestrować i coś napisze, chociaż zapewne jest osobą bardzo zajętą i nie ma czasu na neta. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Isiak replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Cioteczki od ASTów, proszę o pomoc. Szukam domu dla suni z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL] Czy któraś z osób zarejestrowanych na astowym forum mogłaby tam umieścić sunię? Nie mam za bardzo doświadczenia w szukaniu domków, tylko dwa psy w życiu udało mi się ulokować w DS... A na wątku suni pustki :( -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki, proszę o pomoc w znalezieniu DS dla 3-letniej amstaffki. To też "pszczynianka"... Obiecałam pomóc, bo boję się, żeby nie trafiła w nieodpowiednie ręce. I wiem, że na dogo cuda się zdarzają... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL] -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Isiak replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Witam cioteczki i Rewizorka! Przepraszam za offa, ale może macie jakiś pomysł, żeby znaleźć dobry dom dla amstaffki - łagodnej, domowej przylepy, szkolonej i grzecznej? Obiecałam pomóc w szukaniu domu, bo boje się, że sunia trafi w jakieś nieodpowiednie ręce... Założyłam jej wątek, ale na razie żadnego zainteresowania :( :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215338-3-letnia-amstaffka-szuka-DS[/URL]