Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. O matko, biedna Dina :(
  2. Cioteczki, a czy ten Kreon to taki jak dla ludzi?
  3. Ślicznie boczki mu się zaokrąglają :)
  4. Fajna fotka :) Aaaaa... zobaczcie, taka ciekawostka: [URL]http://www.cardcow.com/116818/covered-wagon-dog-team-real-photos/[/URL]
  5. Wygląda na to, że brat Pani jest weterynarzem :) Szkoda, że ja nie mam w rodzinie weta :) :)
  6. Potwierdzam - sunia - na na imię Sziwa :) - pojechała do nowego domu do Jeleśni, do brata Pani. Czyli wątek można zamknąć, zaraz zmienię tytuł, że już nieaktualne. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowanli się w pomoc sunieczce :Rose:
  7. Cudownie! Tylko ten dług przytłacza mnie normalnie, pytałam moich wetów, są zaskoczeni takimi kosztami.
  8. Trafiłam przypadkiem, zapisuję się na wątku. Udusiłabym tę dziewuchę! I dzieciaki będzie wychowywać na takie same człekopodobne nieczułe indywidua :angryy:
  9. Wpłynęło 20 zł od paulinken na transport Marsa, już wysłałam przelew Laci. Transport Marsa jest zapłacony w 100 %.
  10. Ja zadeklarowałam 30 zł - piszę PW.
  11. Dziękujemy za zdjęcia :) Popatrzcie na jej oczy, zupełnie inne niż na fotkach w samochodzie :) Spojrzenie takie zaciekawione i zdumione tym wszystkim dobrem, jakie się wokól niej dzieje :) I pozbyła się tej obskurnej obroży...
  12. Brakuje nam 20 zł do transportu Marsa... Lacia, może przelać Ci już te 160 zł, które są na koncie? Bo rozumiem, że to Tobie mam przelać za paliwo?
  13. [quote name='docha'][B]gallegro[/B], dzięki za wyczerpującą relację, jesteście świetni w tym co robicie- gratulacje za odwagę. Poza tym cudownie przejrzyście i ciekawie piszesz.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym obiema rękami i zgadzam z Agata Balu - jesteś genialny! Jeśli można, to ja też dorzucę do paliwa 30 zł. Proszę o konto.
  14. Biedactwa. Pierwszy raz w życiu dostały normalne jedzenie.
  15. [quote name='BUDRYSEK']niestety znam go[/QUOTE] Zabrzmiało złowrogo :roll: A Pani mi obiecała dać znać, jak sprawa będzie już nieaktualna. Nie dostałam takiej wiadomości... Sunia dawno poszła do tego nowego domu?
  16. [quote name='Jezabel'] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3852/img8071j.jpg[/IMG][/QUOTE] Trafiłam na ten wątek przypadkiem i przeczytałam caly. Jak to dobrze, że się Wam udało zabrać te psy. Sunia strasznie chwyciła mnie za serce, te piękne oczy, to smutne, udręczone spojrzenie :( Ciekawa jestem, jak przebiegała interwencja, czy z policją, czy bez, i w ogóle... A teraz dobrze odkarmić sunię i będzie super pies, biedactwo. Oby tylko zdrowa była, bo taka chudzinka to osłabiony organizm ma.
  17. Superowe wieści :multi:
  18. I ja mam mokre oczy czytając ten wątek, i te wieści :multi: Powodzenia dla Rewizorka i jego cudownej, nowej rodziny :loveu:
  19. Mam wpłatę o [B]Tofikowej[/B] 50 zł na transport Marsa. Razem - 160 zł.
  20. Ale przystojniak! Aż mnie w dołku ściska, tęsknię za moimi rudzielcami :(
  21. Pewne przysłowie mówi: Strzeż się ludzi, ktrych nie lubi Twój pies :)
  22. Co do butelek plastikowych - moja sunia też dostaje szału, jak dostanie taką do zabawy :)
×
×
  • Create New...