[quote name='Jezabel']
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3852/img8071j.jpg[/IMG][/QUOTE]
Trafiłam na ten wątek przypadkiem i przeczytałam caly. Jak to dobrze, że się Wam udało zabrać te psy. Sunia strasznie chwyciła mnie za serce, te piękne oczy, to smutne, udręczone spojrzenie :( Ciekawa jestem, jak przebiegała interwencja, czy z policją, czy bez, i w ogóle...
A teraz dobrze odkarmić sunię i będzie super pies, biedactwo. Oby tylko zdrowa była, bo taka chudzinka to osłabiony organizm ma.