Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja wpłacę dopiero po wypłacie, w czwartek - piątek, bo mam już debet cały wybrany i nie mam z czego. W tym miesiącu koszty weta przekroczyły moją miesięczną pensję i żyjemy tylko z emerytury mamy :(
  2. Ale cudny psiaczek! Na kanapę z tego kibelka, ale już!
  3. Mam nadzieję, że trafił do dobrego domu.
  4. Czy to znaczy, że maluch nie pojedzie do epc? Ktoś go zabrał?
  5. [quote name='Anja2201']A może dało by radę zmienić cel na naszą Tomaszowską skarbonkę ?Tam też pieniążki potrzebne .[/QUOTE] Dezyzyjną osobą w tym temacie jest Owieczka - ja tylko prowadzę bazarek :)
  6. Zapraszam na bazarek dla dziewczynek - fanty podarowała Owieczka :) I obfociła, i opisała - rany, tyle pracy :crazyeye: Tak więc zapraszam i kupujta ciotki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219694-MEGA-BAZAR-wszystko-mający-prawie-90-pozycji-na-3-sunie-do-28.12.-do-23.00?p=18229923#post18229923[/URL] Sunie są cudne, najchętniej zabrałabym obie do siebie, ale nie mogę :(
  7. A ja właśnie zakończyłam ładowanie zdjęć na bazarek - m.in. dla Cziki - ten z fantami od Owieczki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219694-MEGA-BAZAR-wszystko-mający-prawie-90-pozycji-na-3-sunie-do-28.12.-do-23.00?p=18229923#post18229923[/URL]
  8. Wspaniała akcja! Kurcze, cienko u mnie teraz z kasą bardzo, ale niech tam, podeślijcie mi też konto, dorzucę parę złociszy do paliwa.
  9. Strasznie mi żal Tulika, tak sobie myślę, co za rodzina, nie zainteresowali się, co z psem. Bo pewnie jakąś rodzinę ten Pan miał. A może nie... Jak mnie szlag trafi, to też nikt psem się nie zajmie :(
  10. [B]AlfaLS[/B] dziękuję za podanie linku do Tulika, myslałam, że to zrobiłam, a jednak trąba wołowa ze mnie i zapomniałam :oops: Tulik ma jechać do Głogowa.
  11. O matko, na naszym osiedlu (Pszczyna) był taki! Pojawił się w lutym tego roku jako 3-4 miesięczny szczeniak i parę razy go widywałam, charakterystyczny taki kudłacz nieostrzyżony był bo u nas to wszyscy "golą" sziciaki :angryy: Ostatnio go nie widziałam, może to on. Ale jeśli nawet to on, to niech lepiej jedzie do nowego domu, jeśli taki na niego czeka. Tam był chyba tylko zabawką dla małego dziecka.
  12. Dopiero wczoraj trafiłam na wątek - biedny wierny piesio :( Ode mnie 10 zł stałej. [B]Lobaria, [/B]możesz sama napisać do moda o przydzielenie postu na rozliczenia. Ja napisałam jak zostałam skarbnikiem Kaji i dostałam drugi post na pierwszej stronie. Napisałam prośbę w tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL]
  13. Jestem. Co prawda na nasze pszczyńskie psy też brakuje deklaracji, ale zostawiam moją dyszkę po Deri [*] tyszakowi. Podoba mi się na Waszym wątku organizacja pomocy, tzn. wyciągnie psa dopiero po zabezpieczeniu jego finansów, oraz czytelne rozliczenia. Robicie to z głową, a nie tylko z sercem, choć wiem, że chciałoby się uratować wszystkie. Przy okazji proszę, zajrzyjcie na wątek pszczyniaka (to prawie po sąsiedzku od Tychów), piesek przybiegł za karetką pod szpital, czekał tam kilka dni, ale jego pan zmarł i pies został sam :( :(Grozi mu wywózka do Mysłowic i zapewne igła...
  14. Cieszę się, że juz po operacji! Owieczka, wysyłam PW. Ja codziennie wieczorem jestem na dogo, a w ciągu dnia w pracy zaglądam, poprowadzę bazarro :)
  15. [quote name='malagos']No własnie, jakoś adopcje ustały, moze po Świetach sie ruszą?.........[/QUOTE] Po świętach przybędzie psów do adopcji, prezentów gwiazdkowych :angryy: Jak widzę te ogloszenia na plessie "urocze mini yorczki, idealne na prezent pod choinkę" to krew mnie zalewa!
  16. [quote name='Owieczka']OOo paulinken :) ja chcę w ogóle bazarek zrobić , mam zdjęcia i opisy bo kasa będzie maluszkowi potrzebna [B]tylko nie ma kto wystawić[/B] ;([/QUOTE] A Ty nie umiesz? To proste jest :) Jeśli jednak sprawia Ci to trudność, to mogę wystawić bazarek, pilotować go, zebrac i rozliczyć kasę, a Ty tylko wysłałabyś fanty do kupujących po zakończeniu bazarku. Mogloby tak być?
  17. Dziękuję za zaproszenie, ale też teraz nie pomogę. W ciągu tygodnia zostawiłam u weta 900 zł, a jeszcze długie leczenie przed nami. Nie dam rady...
  18. Jaka cudna księzniczka!
  19. Zrobiłam przelew bazarkowy na 110 zł - zapomniałam podać swój nick :oops: Aldona L. to ja.
  20. Ja zaglądam, ale tylko podczytuję - nie jestem w stanie finansowo teraz pomóc, w ciągu tygodnia zostawiłam u weta 900 zł, to prawie połowa mojej pensji,a to jeszcze nie koniec :(
  21. Też chciałam jeszcze Deruniową deklarację za styczeń przelać, ale skoro nie trzeba, to OK.
  22. [quote name='fioneczka']no właśnie nie, jutro spróbuję qrcze przeczytałam i nawet nie próbowałam dzwonić[/QUOTE] Wiem, że telefon to szybciej, ale jak nie ma kontaktu, to może maila napisać? [EMAIL="[email protected]"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
×
×
  • Create New...