Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Ojaaaaa... :crazyeye: :crazyeye: :-o :-o :-o Nie trzeba żołądka płukac? Dziw, że się nie pokleiła...:-o :-o :-o
  2. Kaaanuś :-( :-( :-( :loveu: :loveu: :loveu: Biedny :calus:
  3. No ja też zaglądam:) A sylwek tuż, tuż... Jak się nie popiszecie, to ja chyba u siebie zorganizuję, mam ogród, duże mieszkanie, to psy weźmiecie:) Tylko pomożecie przy zaopatrzeniu - każdy weźmie ze sobą :drink1: i coś do jedzenia:diabloti:
  4. Prześliczna, przeurocza :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Ooooo :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Olu! A do szkoły ktojutro wstanie?! :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='mariolka']ale niektórzy nie są odpowiedzialni...[/quote] Oddałam po tygodniu. Odezwał się wzór cnót wszelakich i kultury przede wszystkim.
  7. Ja też założyłam dla niego aukcję, podnieście czasem;) Albo podbijcie;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2635871#post2635871[/URL]
  8. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: To ile jeszcze zostało?
  9. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: W kupie raźniej:D Lothia, mam jeszcze jeden wisiorek-smok na aukcji:cool3: Odwiedziłam przy okazji mrówkonieodpornego Demonka:)
  10. :D:D:D:D:D Też mamy zdjęcia łapek:)
  11. Boskie! Lubię takie złudzonka. A... galeria ładna;)
  12. Też myślałam, że to niuf! :O
  13. Nie zdążyłam wsyzstkiego dokładnie przeczytać, ale że sprawa pilna, to ja się mogę jako DT zaofiarować z pomocą, tylko suczka (mój dominant nie toleruje samców, nawet małych). I trzeba biegusiem wystawiać i ogłaszać, gdzie się da!
  14. Mamy już galerię na dgm w nowym wydaniu:) [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/155/8/758.html[/URL]
  15. Dobrze, tylko pytałam, żeby spr., cy pamiętasz. Anuleq, daj znać, jak przygotowania! :)
  16. I mimo licznych skarg i doniesień sąsiadów CZTERY LATA [sic!!!] trwała akcja ratowania psów... Ja myślałam nawet, żeby jakiegoś adoptować, ale że to rasowe/w typie rasowych, to może mają szansę tam na Węgrzech...
  17. [IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/kutyatelep-015.jpg[/IMG] [COLOR=#999999][IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M28.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=#999999][IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M27.jpg[/IMG][/COLOR] [IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M64.jpg[/IMG] [COLOR=#999999][URL]http://www.dogheart.hu/dogmengele.htm[/URL][/COLOR]
  18. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Gremlin jak się patrzy. A mój Lachs dokładnie tak samo obślinia kota :loveu:
  19. :D Dzieńdobry, Ole:) Ano, smutne, zwłaszcza to pierwsze, wygląd na nim tak staaaro:placz: :placz: :placz:
  20. Ooo, ja tu jeszcze nie byłam a Nikunia taka śliczna!!! :loveu: :loveu: :loveu: Pinczerkowata chyba, hm? Jaki ma ogonek?
  21. Taa, niektórzy sąsiedzi to prawdziwe skarby:/
  22. Bellatriks:) Ooo, klub sklerotyków! To ja się zapiszę a potem zapomnę! :D:D:D:D
  23. :cool3: :cool3: :cool3: A bo na Paluchu pełno skarbów!!! Ostatnio widziałam śliczną czekoladową dobermankę i ogrooomną sunię w typie bull, czarna marengowata, bomba! Gdyby nie mama, wzięłabym obie :cool3: :cool3: :cool3: i jadła potem ryż...:p
×
×
  • Create New...