-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
No, to tylko pozazdrościć:P Mój był "tylko" wychudzonym rottkiem, mordercą, bydlęciem i pożeraczem dzieci:D
-
=))) Ja adoptowałam swojego dokładnie w tym samym czasie:)
-
8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !
Dobermania replied to chatita's topic in Już w nowym domu
A jaka fotogeniczna! :cool3: -
Ale miły wątek:)
-
Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57
Dobermania replied to Czoko's topic in Galeria
A i współczuję pecha... To brzmi dziwnie, mnie też się zdarzają takie serie nikt mi wtedy nie wierzy... -
Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57
Dobermania replied to Czoko's topic in Galeria
[quote name='Czoko'][SIZE=2][B][U]Wyniosłam[/U][/B] na działkę kolejne ślimaki z oczka wodnego – zjadały mi za dużo roślin a dokupiłam kolejne:-moczarkę, orzeszka, rogatka, cabombę.[/SIZE] [/quote] :loveu: :loveu: :loveu: To bardzo szlachetne:) Inni by zadeptali:shake: Ja zawsze zbieram z chodników, jak po deszczu wypełzają, bo ludzie je depczą:placz: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Dobermania replied to bigos's topic in Foto Blogi
Nie lubię Mikołajka :/ :S -
Czy muszę iść na ten spacer? Jest mi tak zimno...;( [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44096.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44095.jpg[/url] O, nie, ja idę spać: [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44094.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
- 398 replies
-
Bohaterskie czyny naszych piesków:)
Dobermania replied to KarolinaGdansk's topic in Wszystko o psach
Mój bobas, jeszcze niedługo po adopcji, uratował mojego brata, gdy rzucił się na niego psie, który wybiegł z posejsi zza niedomkniętej bamy:) Baaardzo byłam dumna! I broni mnie czasem przed agresorami sąsiadów:p -
Ooo! Nie wiedziałam, że JF przyjmuje z psami! Ale chyba tam organizują coś, więc może być tłoczno... Shirra, masz do odebrania kaktusy:)
-
Bosko:D Faworyt :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/251/af49e3aae7edb648.jpg[/IMG]
-
Wiesz... SE nie należy do gazet przyjaznym psom a i ludzie, którzy ten szmatlawiec czytają niekoniecznie muszą być dobrymi kandydatami na adoptującego. To tam i w "Fakcie" były artykuły o psach-mordercach, co to rzucają się na wszystko, co się rusza i pożerają na miejscu dla samej przyjemności zabijania...
-
Zwłaszcza że ona ma brzuch prawie goły a niedaleko od ziemi i strach pomysleć, co będzie, jak śnieg spadnie, będzie mokra chodziła :shake: Diabełkowa!!!:-o :-o :-o A więc to ciebie widziałm dzisiaj, jak szłam z Lachsem wzdłuż torów!!! :-o :-o :-o :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
A urodzona pod koniec zeszłej jesieni.
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:eviltong: :eviltong: :eviltong: Ekshibicjonista! No, ale z taką pupą to niedziwne:cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: Zdjęcia, zdję-cia, zdję-ciaaa!!! :laola: -
Jeśli pytasz o przydomek hodowlany, to nie znam. Spytam, jeśli dzisiaj ich spotkam.
-
Diabełkowa - czy Ty mnie śledzisz:eviltong:? Aneto, weź ją, zima idzie, schronisko to nie miejsce dla szczeniaka...
-
Aneta - tak. Zawsze Ci schronisko pomoże, a to karmy mogą dać, a to do weterynarza dopłacą, a jakby co to mamy też wolontariuszki z Ursynowa, mogłyby pewnie pomagać inaczej, myślę, że wyrażą chęć.
-
Dziękuję:) No, wszyscy mówią, że wieku nie zdradza, ale z bliska widac i zaćmę, i siwiznę, i mnóóóstwo blizn:( Ja idę jeść szarlotkę :pycha:
- 398 replies
-
A ja nigdy nic nie wygrywam:( a propos berneńczyków, to Lachs zyskał dziś nową koleżankę i towarzyszkę spacerów =)))
-
Ooo, tak, tak! Języki z niebieskimi plamkami, cudo, cudo!
- 398 replies
-
Ja też nie! Ale właściwie dopiero w tym roku ten pieprzyk znalazłam, choć uszy u od dawna czyszczę. Fajnie:) Lubię jeszcze, uwielbiam właściwie, obłędnie uwielbiam, jak łaciaty/nakrapiany pies ma łyse miejsce, np. brzuch i tam skórz jest w takie wzorki :loveu: :loveu: :loveu: Boskie! I łaciate noski!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
- 398 replies
-
Che, che, to mój ma takiego "pypcia" maleńkiego, nad którym rozpływał się weterynarz - pod oczkiem, koło wewn. kącika :loveu:
- 398 replies
-
Oooo;) Pod oczkiem to chyba słabo widać? A w gołym, różowym uszku to bardzo, taki śmieszny akcent;) :loveu:
- 398 replies