Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. No, to tylko pozazdrościć:P Mój był "tylko" wychudzonym rottkiem, mordercą, bydlęciem i pożeraczem dzieci:D
  2. =))) Ja adoptowałam swojego dokładnie w tym samym czasie:)
  3. W ok. Góry Kalwarii jest prywatne schronisko p. Ewy, nie trzeba będzie hotelu...
  4. Ale miły wątek:)
  5. A i współczuję pecha... To brzmi dziwnie, mnie też się zdarzają takie serie nikt mi wtedy nie wierzy...
  6. [quote name='Czoko'][SIZE=2][B][U]Wyniosłam[/U][/B] na działkę kolejne ślimaki z oczka wodnego – zjadały mi za dużo roślin a dokupiłam kolejne:-moczarkę, orzeszka, rogatka, cabombę.[/SIZE] [/quote] :loveu: :loveu: :loveu: To bardzo szlachetne:) Inni by zadeptali:shake: Ja zawsze zbieram z chodników, jak po deszczu wypełzają, bo ludzie je depczą:placz:
  7. Czy muszę iść na ten spacer? Jest mi tak zimno...;( [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44096.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44095.jpg[/url] O, nie, ja idę spać: [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/SSA44094.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
  8. Mój bobas, jeszcze niedługo po adopcji, uratował mojego brata, gdy rzucił się na niego psie, który wybiegł z posejsi zza niedomkniętej bamy:) Baaardzo byłam dumna! I broni mnie czasem przed agresorami sąsiadów:p
  9. Ooo! Nie wiedziałam, że JF przyjmuje z psami! Ale chyba tam organizują coś, więc może być tłoczno... Shirra, masz do odebrania kaktusy:)
  10. Bosko:D Faworyt :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/251/af49e3aae7edb648.jpg[/IMG]
  11. Wiesz... SE nie należy do gazet przyjaznym psom a i ludzie, którzy ten szmatlawiec czytają niekoniecznie muszą być dobrymi kandydatami na adoptującego. To tam i w "Fakcie" były artykuły o psach-mordercach, co to rzucają się na wszystko, co się rusza i pożerają na miejscu dla samej przyjemności zabijania...
  12. Dobermania

    Trzeci pies?

    Zwłaszcza że ona ma brzuch prawie goły a niedaleko od ziemi i strach pomysleć, co będzie, jak śnieg spadnie, będzie mokra chodziła :shake: Diabełkowa!!!:-o :-o :-o A więc to ciebie widziałm dzisiaj, jak szłam z Lachsem wzdłuż torów!!! :-o :-o :-o :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  13. A urodzona pod koniec zeszłej jesieni.
  14. :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ekshibicjonista! No, ale z taką pupą to niedziwne:cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: Zdjęcia, zdję-cia, zdję-ciaaa!!! :laola:
  15. Jeśli pytasz o przydomek hodowlany, to nie znam. Spytam, jeśli dzisiaj ich spotkam.
  16. Dobermania

    Trzeci pies?

    Diabełkowa - czy Ty mnie śledzisz:eviltong:? Aneto, weź ją, zima idzie, schronisko to nie miejsce dla szczeniaka...
  17. Dobermania

    Trzeci pies?

    Aneta - tak. Zawsze Ci schronisko pomoże, a to karmy mogą dać, a to do weterynarza dopłacą, a jakby co to mamy też wolontariuszki z Ursynowa, mogłyby pewnie pomagać inaczej, myślę, że wyrażą chęć.
  18. Dziękuję:) No, wszyscy mówią, że wieku nie zdradza, ale z bliska widac i zaćmę, i siwiznę, i mnóóóstwo blizn:( Ja idę jeść szarlotkę :pycha:
  19. A ja nigdy nic nie wygrywam:( a propos berneńczyków, to Lachs zyskał dziś nową koleżankę i towarzyszkę spacerów =)))
  20. Ooo, tak, tak! Języki z niebieskimi plamkami, cudo, cudo!
  21. Ja też nie! Ale właściwie dopiero w tym roku ten pieprzyk znalazłam, choć uszy u od dawna czyszczę. Fajnie:) Lubię jeszcze, uwielbiam właściwie, obłędnie uwielbiam, jak łaciaty/nakrapiany pies ma łyse miejsce, np. brzuch i tam skórz jest w takie wzorki :loveu: :loveu: :loveu: Boskie! I łaciate noski!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  22. Che, che, to mój ma takiego "pypcia" maleńkiego, nad którym rozpływał się weterynarz - pod oczkiem, koło wewn. kącika :loveu:
  23. Oooo;) Pod oczkiem to chyba słabo widać? A w gołym, różowym uszku to bardzo, taki śmieszny akcent;) :loveu:
×
×
  • Create New...