Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140725-5561407.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140725-3950657.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140724-1808172.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140724-3071481.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141093-7223843.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140725-6911404.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141092-4433362.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141094-1593625.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140726-5794487.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141092-158593.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140726-3296818.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141092-6570639.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141093-5230980.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141094-715331.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141093-1552740.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141093-108555.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166141094-6714420.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140725-9403160.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/temp/th_1166140726-225930.jpg[/IMG] HA!
  2. No i sylwestrowe przebranie:eviltong: :eviltong: :eviltong: [IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/moje%20wlasne%20digi/koronkowyczarczaf-kontrast.jpg?t=1166376122[/IMG]
  3. :D:D:D:D Mówisz jak moja mama:D:D:D:D Marsz do geriatryka:eviltong: Bo powiem obsłudze, że wyszłaś bez przepustki!:eviltong: :eviltong: :eviltong: Czy Cerber to brat Komy?
  4. A teraz coś mrrrhrhrhrożącego khrhrhrew w żyłach: [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=plum]HRABIA LACHSULA WYSZEDŁ NA ŻER[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#dda0dd][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/bozonarodz/krew1.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. :D Olu! Mam dla Ciebie niespodziankę, bo lubisz horrory i często masz tu straszne opowieści:D Oto ja: :D [URL]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/bozonarodz/rng.jpg[/URL]
  6. Dobcia, wiesz, jaki pan, taki... :eviltong:
  7. Ja w ogóle mam obsesję na punkcie jego uszu (:oops: :eviltong: :evil_lol:), bo nie lubię dobków z długimi, jamniczymi uszami. A Lachs ma naturalnie v-kształtne, gackowate. Bardzo mi się podobają. Jeszcze w jdnym (wewnątrz) ma pieprzyk:eviltong: :loveu: :cool3:
  8. Spragniony - nawyk jeszcze ze schroniska, gdzie zimą nie dawali wody (!!!): [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/thirst.jpg[/IMG] [IMG]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/fullsizedpictures/Lachs.jpg[/IMG]zima w parku: [URL]http://i6.photobucket.com/albums/y250/Alveaenerle/zoo%20zima/c2.jpg[/URL] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/przodkly.jpg[/IMG]
  9. Tu jeszcze z Lizą (nie komentujcie podłoża - skucie tego betoniska kosztowałoby więcej niż zasypanie go ziemią i posadzenie lasu:/): [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/SSA44048.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Ssa40571.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Kcpr_ziew.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Kcpr_playful_wkrcny.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Ssa40406.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/nanjowszezdjzweirzatkow/Ssa40388.jpg[/IMG]
  10. Bonsai, nie wiem, a co, lubisz dobki? Już szukam nowych zdjęć. Część muszę wgrać i pociąć, bo 640 px:/
  11. A no i wszystkiego naj! :) Czy woda tam jest chlorowana czy ozonowana?
  12. [quote name='cuciola']opowiadanko o basenie : sam basen oczywiscie kryty 6m na 3 m.Na jednym brzegu jest schodek taka mala wysepka gdzie pies staje na samym poczatku i potem skacze sobie do wody albo wchodzi (zalezy od temperamentu) :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/285/b4bab6492d5fcaf3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Boże, to jest coś wspaniałego! Żeby w Polsce taki zrobili...
  13. Śliczniutko:) U Was, widzę, też chlapa i bezśnieżnie...
  14. O, Dobciu, widzę, Ty też masz nowy, świąteczny bannerek:) Żeby nie spamować, napiszę raz dla wszystkich odwiedzających: NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIE ŚWIĄTECZNE OD DOBERMANII, LACHSA I KACPERKA :loveu: :cool1:
  15. Buzi-buzi w ten śliczny, słodziutki brązowy nosek :loveu: :loveu: :loveu: I dla młodej duchem panny :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Nie "nie chcieli", tylko nie mam wystarczająco dużo czasu. Sama ją trzymaj, chodząc codziennie na zajęcia. Ona musi dużo biegać.
  17. Dobrze, heh, mini-głosowanie. Zawsze można je połączyć, jeden pod drugim:):lol: :roll: :evil_lol: :cool3: :razz: ;)
  18. Już jest:D Ja głosuję:D Nr one
  19. Ruchy, ruchy, Tinka, skacz do góry! :)
  20. Trzymamy kciuki za suńkę. Wiem, bo wtedy najłatwiej go uchwycić, inaczej śmiga i jest rozmazany. Ale zaraz, zaraz, ma dwie sesje z koleżankami i mnóstwo zdjęć z pleneru:) A że na leżąco... cóż, przywilej starszego pana;)
  21. mega:roflt: :D:D:D:D:D Kurde, jak już późno:/ Dzisiaj rozwożę moje kaktusy do nowych domków:) No i też cieszę się, że na Gwiazdkę śnieg będzie! U ans o czwartej rano (lubię takie nocne spacery z psem:eviltong:) był szron. Taki fajny, gruby:) Jak szkło, nie dało się z trawy zeskrobać kilkudniowej kupy, jak chciałam ogród posprzątać:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  22. Cześć, Olu! Widziałam właśnie, że dostałas bana za życzenia :eviltong: Pozdrawiamy z Lachsem i Kacprem. Na zdjęciu Liza zabiła Lachsa (zamęczyła) :D:D:D Nawet je wystawiłam w konkursie:D
×
×
  • Create New...