-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Już dostały :cool3: :lol: [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Błogie lenistwo:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/peleryniarze.jpg[/IMG][/CENTER]
- 398 replies
-
14. Doberman z kliniki SGGW [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36997&highlight=doberman[/URL] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord4.jpg[/IMG][/quote] Ooo, jest i "mój" dobcio i moje zdjęcie:loveu: :loveu: :loveu: Na 100% jest domowym psem, ma piękną sierść. Tylko jest w trakcie leczenia.
-
WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!
Dobermania replied to Marka's topic in Sterylizacje
A, faktycznie, nie widziałam tego poprzednio :oops: -
[quote name='Lara']Kochani czy ktos dzwonil na SGGW i pytal o zdrowko dobka i szczeniorkow? Chcialabym zadzwonic ale nie chcialabym sie powtarzac i zawracac glowy wetom... Ja sie martwie o psiaczki :-([/quote] Daj mi tel., ja zadzwonię! Wiozłam dobka razem z Arą i mam jego zdjęcia:loveu: :loveu: :loveu:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Dobermania replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Jezu! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: 17 psów na raz?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Sama:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ? A nie gryzą się, jak jest wiele samców? -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Dobermania replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojejej, Ulv, tak mi przykro!!! :całus: :calus: :calus: :całus: -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Dobermania replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
ej, ej, dziewczynki, nie gadac, tylko fotki wklejać!!! :P -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ojeeeej :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
To jeden z tych kilkunastu z Ostrowi. -
No, dziewczyny! Anuleq! edit z 31.XII: no, chyba nieaktualne, nikt się nie odezwał - może za rok! :)
-
Lachs dostał wór karmy i tę wielką kość widoczną na zdjęciach. Salmon (szczeniak) dostał DT (:cool3: :cool3: :cool3:). tabletkę odrobaczającą (:eviltong::evil_lol:), obrożę insektobójczą i kąpiel:p
-
[SIZE=1][COLOR=magenta]Edit z 8. 01.: wiedziałam, że te krzywe łapki to nie przelewki:( Trzeba będzie zbadać mu poziom wapnia, itd. a potem załatwić preparaty z wit. D. Skarpeta na AFN.[/COLOR][/SIZE] Salmon to szczeniaczek z Ostrowi Mazowieckiej. Jest jeszcze chudziutki, ale po skończeniu walki z glistami i nicieniami zaczniemy tuczyć maluszka:) Jest cały czarniuteńki - poza białym krawatem na piersi. Ma jeszcze przepuklinkę pępowinową. Jest wesoły, grzeczny, zaznajamia się z kotem. Załatwia się na gazety, potem zacznie poznawać świat na zewnątrz:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44451.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44450.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44452.jpg[/IMG]
-
Kamciu, dziękuję pięknie za życzenia, niestety odebrałam je dopiero teraz, bo w Wigilię nie było mnie na forum, mam nadzieję, że przyjmiejsz moje spóźnione:oops::)
-
[quote name='Greven']"Zabiłam Lachsa" GENIALNY PODPIS :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Ale ona naprawdę do "zabijała";) Tak go męczyła, że Lachs padał bez życia.
- 398 replies
-
Dziękuję pięknie za ten wierszyk! :loveu:
-
<pocieszacz> <tuli> Pomyśl, że już niedługo, że to nie 2 tygodnie i wiesz przecież, że radość będzie szalona :loveu: :loveu: :loveu: Wrócisz i ancieszycie się sobą za wszystkie czasy, nie martw się (wiem, że takie gadanie na odległośc nic nie da, ale jestem z Tobą):shake: Fotki oczywiście boskie, no i te FAAAAFELKI! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Dziękujemy pięknie za życzenia! Również składamy serdeczne! :tree1:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Dobermania replied to clockwork's topic in Foto Blogi
To ja dołączam do grona fanek i popularyzatorek rasy:D I jakby co służę podpisem na podaniu do FCI za zalegalizowaniem bandogów:D -
Grzywacze chinskie -RESURUSS- oraz reszta rodzinki zapraszaja do galerii
Dobermania replied to resuruss's topic in Galeria
Oj, a dlaczego tylka dwa w miocie? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Czy tak nieliczne mioty są normą?