Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. :loveu: Diana :loveu: Diana:loveu: Diana:loveu: Diana:loveu: Diana:loveu: Diana:loveu: Diana:loveu: Diana A zdjęcia fajowe, króliczek długo żyje:) I wreszcie wiem, jak wyglądasz, moja imienniczko! POZDRÓW FURIĘ I PREZESA, WYGŁASZCZ I WYCAŁUJ ODE MNIE I MOICH POCIECH! :lol:
  2. Już dostały :cool3: :lol: [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Błogie lenistwo:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/peleryniarze.jpg[/IMG][/CENTER]
  3. 14. Doberman z kliniki SGGW [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36997&highlight=doberman[/URL] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord4.jpg[/IMG][/quote] Ooo, jest i "mój" dobcio i moje zdjęcie:loveu: :loveu: :loveu: Na 100% jest domowym psem, ma piękną sierść. Tylko jest w trakcie leczenia.
  4. Dodam jeszcze, że poza tym, iż jest łagodny, ma też aksamitną, gładką i lśniącą sierść, choć już się zdążył w schronisku przybrudzić. Podpalanie na kufie rzadko spotykane - dosyć ciemne (w porównaniu z innymi dobkami). Czekam na wieści! Czy dostał już imię?
  5. A, faktycznie, nie widziałam tego poprzednio :oops:
  6. To absolutnie trzeba wykastrować! Jeszcze przed wydaniem do adopcji! Na AFN można zbiórkę zorganizować a raz w m-cu ten program sterylkowy zapewnia 30% znizki na kastracje.
  7. [quote name='Lara']Kochani czy ktos dzwonil na SGGW i pytal o zdrowko dobka i szczeniorkow? Chcialabym zadzwonic ale nie chcialabym sie powtarzac i zawracac glowy wetom... Ja sie martwie o psiaczki :-([/quote] Daj mi tel., ja zadzwonię! Wiozłam dobka razem z Arą i mam jego zdjęcia:loveu: :loveu: :loveu:
  8. Jezu, nie!!! A Ogryzka od Ary tez umarła??? Ja, ja, ja mam zdrowego malucha z Ostrowii!!! Kt mi pomoże zawieźć na Woronicza (nie mam prawa jazdy)?
  9. Jezu! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: 17 psów na raz?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Sama:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ? A nie gryzą się, jak jest wiele samców?
  10. Ojejej, Ulv, tak mi przykro!!! :całus: :calus: :calus: :całus:
  11. ej, ej, dziewczynki, nie gadac, tylko fotki wklejać!!! :P
  12. Ojeeeej :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  13. To jeden z tych kilkunastu z Ostrowi.
  14. No, dziewczyny! Anuleq! edit z 31.XII: no, chyba nieaktualne, nikt się nie odezwał - może za rok! :)
  15. Lachs dostał wór karmy i tę wielką kość widoczną na zdjęciach. Salmon (szczeniak) dostał DT (:cool3: :cool3: :cool3:). tabletkę odrobaczającą (:eviltong::evil_lol:), obrożę insektobójczą i kąpiel:p
  16. [SIZE=1][COLOR=magenta]Edit z 8. 01.: wiedziałam, że te krzywe łapki to nie przelewki:( Trzeba będzie zbadać mu poziom wapnia, itd. a potem załatwić preparaty z wit. D. Skarpeta na AFN.[/COLOR][/SIZE] Salmon to szczeniaczek z Ostrowi Mazowieckiej. Jest jeszcze chudziutki, ale po skończeniu walki z glistami i nicieniami zaczniemy tuczyć maluszka:) Jest cały czarniuteńki - poza białym krawatem na piersi. Ma jeszcze przepuklinkę pępowinową. Jest wesoły, grzeczny, zaznajamia się z kotem. Załatwia się na gazety, potem zacznie poznawać świat na zewnątrz:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44451.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44450.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44452.jpg[/IMG]
  17. Kamciu, dziękuję pięknie za życzenia, niestety odebrałam je dopiero teraz, bo w Wigilię nie było mnie na forum, mam nadzieję, że przyjmiejsz moje spóźnione:oops::)
  18. :D:D:D:D:D:D:D:D Ola, jesteś boska:D:D:D:D Asiu, szczeniak dobrze, tfu, tfu, odpukać, idziemy dow eta, jak tylko zacznie przyjmować po Świętach. Został odrobaczony, wydalił wszystkei glisty i nicienie, je chętnie, nie rozrabia, tylko kota gania;)
  19. [quote name='Greven']"Zabiłam Lachsa" GENIALNY PODPIS :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Ale ona naprawdę do "zabijała";) Tak go męczyła, że Lachs padał bez życia.
  20. Dziękuję pięknie za ten wierszyk! :loveu:
  21. <pocieszacz> <tuli> Pomyśl, że już niedługo, że to nie 2 tygodnie i wiesz przecież, że radość będzie szalona :loveu: :loveu: :loveu: Wrócisz i ancieszycie się sobą za wszystkie czasy, nie martw się (wiem, że takie gadanie na odległośc nic nie da, ale jestem z Tobą):shake: Fotki oczywiście boskie, no i te FAAAAFELKI! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  22. Dziękujemy pięknie za życzenia! Również składamy serdeczne! :tree1:
  23. A pomyślcie, że ona to "na żywca" przechodziła!!! :placz: :placz: :placz:
  24. To ja dołączam do grona fanek i popularyzatorek rasy:D I jakby co służę podpisem na podaniu do FCI za zalegalizowaniem bandogów:D
  25. Oj, a dlaczego tylka dwa w miocie? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Czy tak nieliczne mioty są normą?
×
×
  • Create New...