Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. No to drugie życzonka!!! Od Hrabiego, Kacpra i tymczasowicza wszystkiego naj, spełnienia marzeń, góry prezentów, zdrowia, szczęścia, dobrych ocen i czego tylko sobie zażyczycie :loveu: A dobcia nie mogę, bo raz - samiec (Lachs skrzywdzi), dwa - mama się nie zgadza:(
  2. Ogryzeczko, trzymaj się!!! a mój ma się dobrze, jutro idziemy na przegląd:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44451.jpg[/IMG] Już ułożony we własnym koszyczku: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44450.jpg[/IMG] Daj mi spać a nie po oczach świecisz!:/: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44452.jpg[/IMG]
  3. O, jak słodziak, jak pituś red nose wygląda!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A tu sceniacek z Ostrowi: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44451.jpg[/IMG] Już ułożony we własnym koszyczku: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44450.jpg[/IMG] Daj mi spać a nie po oczach świecisz!:/: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44452.jpg[/IMG]
  4. A więc obiecane Arze fotki małego: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44451.jpg[/IMG] Już ułożony we własnym koszyczku: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44450.jpg[/IMG] Daj mi spać a nie po oczach świecisz!:/: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44452.jpg[/IMG] I przy okazji dobek, którego w myślach już ochrzciłam i który marzy mi się u mnie w domu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gordon1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/GORDON.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gordon2.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gordon1.jpg[/IMG] Boski! Nic dziwnego, że się zakochałam :loveu: :loveu: :loveu:
  5. O, mamusiu, taki słodziak a ludzie się pozbyli;( :x:x:x ICH uśpić!
  6. Jezu! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Do kamieniołomów wszystkich zwierzecych oprawców!!! :x:x:x:x Czy trzeba pieniedzy? To ja bym aukcję bazarkową dla nich zrobiła...
  7. Łooo, jakie łoże :cool3: :cool3: :cool3: I podusie, fiu, fiu... A Lachs, dzięki Bogu, nie musi miec transfuzji - zmniejszyliśmy dawkę leku nasercowego i krwawienia ustały, wybroczyny na śluzówce mniejsze, tylko z sercem nie wiem, co, zbieramy teraz na serię EKG :oops: A śpi, owszem, jak hrabia i zajada się jak hrabia :cool3: A maluszek już u mnie śpi, nie chrapie, cichutki, zaraz zdjęcia pokażę:)
  8. :cool3: Zarezerwowany, hurra! :multi: :multi: :multi: Ale będzie czytania i podziwiania :cool3: :cool3: :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. [quote name='AśkaK'] Dobermania, ja znam ten wątek doskonale bo sama go zakładałam.:p Jak malutka będzie już u Ciebie to mam nadzieję zrobisz jej osobny z tysiącem fotek?:cool3: :lol: [/quote] No właśnie, ja dopiero dziś się zorientowałam :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ale pytałąś, jaki pies, to napisałam :eviltong: :eviltong: :eviltong: Kurde, ARA SIĘ NIE ODEZWAŁA!!! CO JA MAM ROBIĆ??? WYSŁAŁAM SMS, nie odpisała, niew iem - jadą, nie jadą, pojechali? Mieli mnie zabrać:/
  10. :cool3: :cool3: :cool3: :D:D:D:D No, no, Korka z dnia na dzień piękniejsza :loveu:, pewnie wielu amantów na osiedelu wzdycha do niej :cool3: :cool3: :cool3: A ja wcale całej ręki mu do ucha nie włożyłam, tylko palec, bo wtedy robi takie śmieszne miny:D :eviltong:
  11. A, już doczytałam wszystko. Ara się nie odezwała! Wysłałam SMS, ale nie odpisała, czy to dobry nr??? Miałam jechac z nimi!
  12. :cool1: [quote name='puli']Przed świetami juz mozecie nie zdążyc,ale warto psa do samochodu przekonac. W 90% wymioty w aucie to skutek najpierw stresu a potem wydzielanie sliny staje sie już odruchem.Sesje samochodowe powinny sie odbywac najpierw "na sucho".Gdy auto stoi otwierasz wszystkie drzwi (mozesz przy okazji posprzatac;)).Pies asystuje i co chwilę dostaje smakołyk. Na drugi dzień siedzisz w aucie,wołasz psa,gdy podejdzie-smakołyk.Nie zapraszasz do srodka,chyba,ze sam chce.Nastepnym razem jak bedzie chetny,zapraszasz na kolana-głaskanki,smakołyki i do domu.Potem dajesz mu cos dobrego na tylnym siedzeniu,zapalasz silnik na moment,(wszystkie drzwi otwarte) i do domu itd.Pierwsza przejażdżka to 10 metrów ,potem smakołyk albo zabawa.itd..Jazdy króciótkie i po kazdej superprzyjemności. Jezeli auto stoi w ogródku,mozna psu kłaśc miche coraz blizej samochodu,potem jakies smakołyki w srodku,jak juz sam bedzie właził to przejażdźka 10 m itd. Jak woli zabawki od żarcia to aportowanie piłki z auta,szukanie piłki w aucie,rzucanie piłki z samochodu - pies przynosi i musi wejśc zeby ja podać. To samo przy zapalonym silniku,potem 10 metrów przejażdxki i aport w nagrode... Najdalej po miesiacu pies zamieszka dobrowolnie w samochodzie.;)[/quote] Puli, metoda stricte klikerowa, widzę;) Mój to by utył od klikerowania no i potem głuchnie całkiem, tylko smakołyków wypatruje... A w samochodzi dobrze, obywa się bez wymiotów, ślinotoku, jakichkolwiek sensacji.W sumie dobrze, zdziwiłam się bardzo, bo ze schroniska i nie wiedziałam, czy kiedykolwiek jechał autem a tu taka miła niespodzianka :cool3:
  13. Brak słów. Wypowiedź tej kobiety: "[I]Mówię raczej tak: "Dzidek, ten pieprzony pies ma się ciebie ***** bać! Rozumiesz?". Wierz mi, że mam dobre wyniki, nie narzekam na brak klientów."...[/I]
  14. Dobermania

    Boksery2 I Ja

    :loveu: :loveu: :loveu: Ojeeej, ile tu miłości :loveu: :loveu: :loveu: Zazdroszczę dwóch boksiaków :loveu: :loveu: :loveu: Pozdrowienia od dobka :loveu: :loveu: :loveu:
  15. <zieeeewu-ziew> [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44171.jpg[/url] WSTYDLIWY NOSEK <3333333333 [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44148.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
  16. Eheheh, jak o mnie:D A tu wątek naszej przyszłej tymczasowiczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34066[/URL]
  17. -To jak, obcinamy uszka? -Nie-e, nie-e, nie-e! [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44145.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
  18. Na mapie pomocy sprawdź i daj cynk na wątku transportowym. Dobrze, że zaszczepione, bo ja mam złego sąsiada i nie chcę, żeby maleństwo jakieś świństwo złapało. Będę na rączkach do ogrodu wynosić, bo kwarantannę musi odbyć, tak? Ile one mają?
  19. Ojeeeej:/ Szkoła :bełt: Liceum :bełt: Bleeee! Pamiętam ten koszmar i dziękuję bogu, że już po maturze :lol: :lol: :lol: Łącz się w bólu i uczczę nocne zakuwanie minutą ciszy :pocieszacz:
  20. Ooo, dopbry pomysł z tymi zamianami! Ty to masz głowę:D A sunia tymczasowo, "sceniacek", w pt. jadę wybrać co spokojniejszą, żeby jak najdłużej mogła zostać:) Będą zdjęcia w galerii:) Zaraz poszukam linku do ich wątku.
  21. no, to jedziemy z nowymi fotkami. A zdradzę, że niedługo zostaniemy zasuczeni szczeniaczkowo :loveu: Więc będzą fotorelacje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool3: :cool3: Nie mogę się doczekać! Niestety, tylko tymczasowo, lecz dobre i to. a na spacerze poznaliśmy milutką berneńkę, nie ma jeszcze roku. A jakie fafelki aksamitne! :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic3976.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/pic3977.html[/URL]
  22. O, jaki pięęękny embrionik :loveu: :loveu: :loveu:
  23. O jak ładnie i stalowo-srebrzyście:) :loveu: :loveu: :loveu:
  24. Ooo, Asiu, właśnie zobaczyłam, że też jesteś z W-wy!!! :multi: :multi: :multi: Ja niedługo się "zasuczę" (bo z moim dominantem to z Rudym się nie możemy spotkac), to musowo się umówimy na wspólny spacerek :cool3: :lol: :evil_lol:
  25. Oj, nie, nie, nie BRANDO[B][U]N [/U][/B]może być:) Tylko literka różnicy a imię taaakie ładne! A psiurek śliczny! Szkoda, że ADHD, może to minie, bo był trzymany w małym mieszkaniu i zbyt krótko spacerował?
×
×
  • Create New...